www.svethardware.cz
>
>
>

Read Dead Redemption 2 pro PC: HW požadavky a vylepšená grafika

Read Dead Redemption 2 pro PC: HW požadavky a vylepšená grafika
, , aktualita
Dnes startuje předprodej hry PC Red Dead Redemption 2 v PC verzi a my se dozvídáme podrobnosti o nabídce, o systémových požadavcích a také se můžeme podívat, jakou grafikou bude tato hra oplývat.
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 pro PC nebude jen bezduchým portem konzolové verze, vývojáři využití možností PC platformy, která spočívá jak ve výkonu, tak v rozšiřitelnosti. Bylo tak velice vhodné, aby se současně se spuštěným předprodejem objevily alespoň i screenshoty z PC verze, které vizuálně podpoří následující informace. Na snímky se můžete sami podívat ve vysokém rozlišení na stránkách hry
 
 
Uživatel vyzbrojený vhodnou sestavou tak bude moci těžit ze zvýšené vzdálenosti vykreslování objektů, čili prostě ve hře dohlédne dále na PC než na na konzoli. Dále to bude vyšší kvalita globálního osvícení a ambient occlusion, vyšší kvalita zobrazení sněhových stop, kvalitnější odrazy i stíny, tesselované textury stromů a vůbec lepší zobrazení vegetace (trávy) i srsti zvířat.
 
 
Dále tu máme podporu HDR, rozlišení 4K a také využití vícemonitorových soustav. Samozřejmostí je odstranění stropu pro FPS. Už se také dozvíme o požadavcích na hardware, ovšem jako v mnoha jiných případech to není spojeno s ničím konkrétním, takže nevíme, na jakou kvalitu, rozlišení a FPS nám to bude stačit. 
 
Potřebovat budeme v každém případě alespoň Windows 7 (doporučeně Windows 10 1803) a celých 150 GB na disku, což je dost. Ovšem ještě více nenažraná je v tomto ohledu hra Call of Duty: Modern Warfare vyžadující 175 GB. Jako minimum tu pak je Core i5-2500K či FX-6300, 8 GB RAM a GeForce GTX 770 nebo Radeon R9 280 s alespoň 2 GB RAM. 
 
Doporučený hardware čítá Core i7-4770K či AMD Ryzen 5 1500X, 12 GB RAM a kartu kalibru GeForce GTX 1060 6GB nebo Radeon RX 480 4 GB. O nic krvavého tak nejde, ale takováto kombinace nám na 4K pochopitelně stačit nebude, takže nejspíše půjde o Full HD a 60 FPS při slušné kvalitě. 
 
 
Pouze přímo u Rockstar Games pak v předprodeji můžeme získat tuto výhodnou nabídku, avšak oproti tomu, co se dříve uvádělo, ta nečítá všech šest zobrazených titulů zdarma. Ty v ní figurují, ale my si můžeme vybrat jen dva z šesti. Ale i tak je to velice zajímavá nabídka čítající i výbavu s penězi do začátku hry plus online měnu.
 
Pro všechny pak má PC verze připraveny nové mise, koně, zbraně či další výbavu, což ale někdo, kdo nehrál konzolovou verzi jen těžko ocení, když nemá možnost srovnání. 
 
Zdroj: Rockstar


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000 Samsung údajně vyvíjí 5nm mobilní čip Exynos 1000
Samsung sice zrušil vývoj svých vlastních procesorových jader pro procesory Exynos, ale  procesory této řady chce vyvíjet i nadále. Tentokrát ale mají být údajně plně založeny na jádrech ARM Cortex. Nový Exynos 1000 má využívat Cortex-A78.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech Pirate Bay spouští streamovací službu BayStream na torrentech
Nechvalně známá stránka The Pirate Bay se pouští do nových pirátských vod. Zavádí totiž streamovací službu BayStream, která bude umožňovat rovnou streamovat videa sdílená na torrentových sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300 Toshiba uvádí 4TB a 6TB pevné disky P300
Toshiba nadále vyrábí pevné disky a nyní rozšiřuje nabídku 3,5" modelů P300 o vyšší kapacity 4 TB a 6 TB. Ty budou mít nově dvoustupňový pohon a zdvojnásobila se také kapacita vyrovnávacího bufferu.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem NICER pomohl vytvořit první mapu neutronové hvězdy s nečekaným závěrem
NICER jako Neutron star Interior Composition Explorer má studium neutronových hvězd přímo v názvu a právě toto zařízení americké NASA nám poskytlo první mapu či detailní pohled na jeden z takových objektů. 
13.12.2019, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk Člověk vs. AI: v závodech dronů vyhrává stále člověk
Drone Racing League (DRL) dosud pořádala závody v ovládání dronů pro lidské závodníky. Letos se ale mezi účastníky mohla dostat poprvé také umělá inteligence. Prozatím se jí nepodařilo vyhrát.
13.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář