www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 přijde na PC přesně za měsíc

Red Dead Redemption 2 přijde na PC přesně za měsíc
, , aktualita
Řada věcí na to ukazovala, ovšem dosud jsme se pohybovali stále v mezích spekulací. Nyní už to ale máme potvrzeno, hra Red Dead Redemption 2 přijde v PC verzi, a to dříve, než se obecně očekávalo. 
K oblíbeným
reklama
Že se chystá PC verze hry Red Dead Redemption 2, na to už ukazovala řada indicií. Někdo by mohl říci, že to přeci bylo naprosto jasné a jisté, ovšem na místě byla zdrženlivost, ostatně co kdyby to byl jen pečlivě připravovaný vtípek, respektive už spíše rovnou trolling? Naštěstí nebyl a my se můžeme těšit, že se přesně za měsíc budeme moci pod taktovkou Rockstar Games vydat na divoký západ. Nepůjde přitom jen o prostý port konzolové verze na PC, autoři na ní jaksepatří zapracovali, aby dokázala využít výhod této platformy. 
 
 
Red Dead Redemption 2 tak přijde na PC přesně za měsíc, čili 5. listopadu, a nebude už k dispozici pouze pro Xbox One a PlayStation 4. PC hráči se přitom nikdy nedočkali a asi už nedočkají prvního dílu, nicméně se nemusí obávat toho, že by z hlediska příběhu nebyli v obraze. Druhý díl totiž dějově předchází tomu prvnímu. 
 
A krom toho se mohou PC hráči těšit na celou řadu technických a grafických vylepšení, rovněž pak i na nový obsah, do čehož lze počítat třeba i mise v roli lovců odměn a další. Podrobnosti se snad ještě dozvíme před vypuštěním hry na trh.

Byla tu také otázka, zda Rockstar Games nebudou chtít využít svůj nový launcher/obchod pro exkluzivní prodej PC verze Red Dead Redemption 2. Rockstar Games Launcher ji bude samozřejmě nabízet také, ale ne exkluzivně. Nicméně na Steamu bychom tuto hru nyní ještě hledali marně.
 
Studio ale doufá, že nás přiměje koupit si hru v jeho obchodě díky výhodnější nabídce. Pokud využijeme předprodeje mezi 9. a 22. říjnem, získáme k tomu ještě tituly Grand Theft Auto III (plus Vice City a San Andreas), Bully: Scholarship Edition, L.A Noire: The Complete Edition a Max Payne 3. Dále to je 20% sleva na speciální verze RDR2 a také několik herních bonusů v podobě Survival Kit, War Horse, Treasure Map, extra peněz do začátku a také 50 Gold Bar pro Red Dead Online. 
 
Nyní už také víme, že RDR2 se bude prodávat ještě na Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store a u jiných prodejců s předprodejem od 23. října. Na Steamu se objeví také, ovšem až později od prosince, takže Valve asi vzhledem k očekávanému obrovskému a brzkému zájmu smetanu neslízne. Ale to je otázka, zda budou hráči Steamu věrní natolik, že budou ochotni si celý měsíc počkat. 
  
Zdroj: Rockstar Games via Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux Populární Microsoft Teams nyní i pro Linux
Komunikátor a kolaborativní nástroj Microsoft Teams se těší velké popularitě a počet uživatelů se stále zvyšuje. Nově je k dispozici i pro operační systém Linux a doplňuje tak spoustu jiných operačních systémů, pro které je již k dispozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG Avantek uvádí pracovní stanici s procesorem Ampere eMAG
I když serverovému trhu drtivě vládne Intel, drápky začíná vytahovat i AMD a snaží se i společnost Ampere Computing. Její procesor eMAG si právě našel cestu do pracovních stanic od Avanteku.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar Intel uvádí RealSense L515: miniaturní laserový radar
Intel RealSense L515 byl výrobcem označena za světově nejmenší a energeticky nejefektivnější lidar s vysokým rozlišením. Jde tak o zařízení, které dokáže laserovými paprsky ohmatávat prostředí. K čemu přijde vhod? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče Half-Life Alyx bude dle vývojáře záležitost čistě pro jednoho hráče
Half Life: Alyx představuje návrat společnosti Valve na herní výsluní, i když pouze pro majitele příslušných VR headsetů a samozřejmě nemůžeme automaticky předpokládat, že to bude návrat úspěšný. Co nového se ale dozvíme?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie? Jaká je budoucnost extrémní ultrafialové litografie?
Extrémní ultrafialová litografie (EUVL) přichází ještě včas na to, aby výrobci čipů už nemuseli využívat stále složitější způsoby obcházení limitů hlubokého ultrafialového spektra (DUV). Jaký dopad bude EUVL mít? 
Včera, aktualita, Jan Vítek