www.svethardware.cz
>
>
>

Red Dead Redemption 2 přijde na PC přesně za měsíc

Red Dead Redemption 2 přijde na PC přesně za měsíc
, , aktualita
Řada věcí na to ukazovala, ovšem dosud jsme se pohybovali stále v mezích spekulací. Nyní už to ale máme potvrzeno, hra Red Dead Redemption 2 přijde v PC verzi, a to dříve, než se obecně očekávalo. 
K oblíbeným
reklama
Že se chystá PC verze hry Red Dead Redemption 2, na to už ukazovala řada indicií. Někdo by mohl říci, že to přeci bylo naprosto jasné a jisté, ovšem na místě byla zdrženlivost, ostatně co kdyby to byl jen pečlivě připravovaný vtípek, respektive už spíše rovnou trolling? Naštěstí nebyl a my se můžeme těšit, že se přesně za měsíc budeme moci pod taktovkou Rockstar Games vydat na divoký západ. Nepůjde přitom jen o prostý port konzolové verze na PC, autoři na ní jaksepatří zapracovali, aby dokázala využít výhod této platformy. 
 
 
Red Dead Redemption 2 tak přijde na PC přesně za měsíc, čili 5. listopadu, a nebude už k dispozici pouze pro Xbox One a PlayStation 4. PC hráči se přitom nikdy nedočkali a asi už nedočkají prvního dílu, nicméně se nemusí obávat toho, že by z hlediska příběhu nebyli v obraze. Druhý díl totiž dějově předchází tomu prvnímu. 
 
A krom toho se mohou PC hráči těšit na celou řadu technických a grafických vylepšení, rovněž pak i na nový obsah, do čehož lze počítat třeba i mise v roli lovců odměn a další. Podrobnosti se snad ještě dozvíme před vypuštěním hry na trh.

Byla tu také otázka, zda Rockstar Games nebudou chtít využít svůj nový launcher/obchod pro exkluzivní prodej PC verze Red Dead Redemption 2. Rockstar Games Launcher ji bude samozřejmě nabízet také, ale ne exkluzivně. Nicméně na Steamu bychom tuto hru nyní ještě hledali marně.
 
Studio ale doufá, že nás přiměje koupit si hru v jeho obchodě díky výhodnější nabídce. Pokud využijeme předprodeje mezi 9. a 22. říjnem, získáme k tomu ještě tituly Grand Theft Auto III (plus Vice City a San Andreas), Bully: Scholarship Edition, L.A Noire: The Complete Edition a Max Payne 3. Dále to je 20% sleva na speciální verze RDR2 a také několik herních bonusů v podobě Survival Kit, War Horse, Treasure Map, extra peněz do začátku a také 50 Gold Bar pro Red Dead Online. 
 
Nyní už také víme, že RDR2 se bude prodávat ještě na Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store a u jiných prodejců s předprodejem od 23. října. Na Steamu se objeví také, ovšem až později od prosince, takže Valve asi vzhledem k očekávanému obrovskému a brzkému zájmu smetanu neslízne. Ale to je otázka, zda budou hráči Steamu věrní natolik, že budou ochotni si celý měsíc počkat. 
  
Zdroj: Rockstar Games via Twitter


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her NVIDIA odstartovala nový program pro oživování starých her
Mnohé staré hry mají co říci i dnešním hráčům a větší šanci na to budou mít v případě, že budou zahaleny do modernějšího kabátku. A nejde jen o vizuální stránku, ale i o podporu nového hardwaru a vůbec schopnost na něm fungovat.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX Corsair přichází s DDR4-5000 moduly Vengeance LPX
Na trhu s paměťovými moduly se objevují nové extrémně rychlé paměti od společnosti Corsair, modely Vengeance LPX ve verzi DDR4-5000. Ty tak dosahují velmi vysoké frekvence 5000 MHz, vyžadují však vysoké napětí 1,5 V.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku? Prodeje PC jsou na vzestupu, přijde příznivý závěr roku?
Někteří analytici předpovídali, že trh s počítači PC nečeká dobré období a že jej bude ovlivňovat nedostatečná nabídka Intelu i obchodní válka USA s Činou a rostoucí cla. Ale jsou tu i pozitivní dopady.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července AMD má v ovladačích kód pro ray tracing už od července
Společnost AMD oficiálně ray tracing na svých grafických kartách nepodporuje a ani nečekáme, že by se to mělo v případě dnes dostupných modelů měnit. Ovšem AMD se obecně na podporu ray tracingu připravuje, to je jisté.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty Zen 3 prý nabídne 8% nárůst IPC a o 200 MHz vyšší takty
Poměrně slušný pokrok by měly nabídnout procesory AMD založené na architektuře Zen 3, a tedy 7nm+ výrobním procesu firmy TSMC. Dle nezaručených informací máme očekávat asi o 200 MHz vyšší takty a 8% zvýšení IPC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře