www.svethardware.cz
>
>
>

Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma

Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
, , aktualita
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
K oblíbeným
reklama
Herní launcher, čili program spravující instalace jednotlivých her od Rockstar Games, to není zrovna ta novinka pro PC, na kterou bychom čekali. Nicméně právě i to může být předzvěst nově přichystané PC verze hry Red Dead Redemption 2, na kterou mnozí fanoušci toužebně čekají a o které se v poslední době množí důkazy. 
 
 
Na druhou stranu si mnozí mohou říci, že další herní launcher je to poslední, co by potřebovali. Ostatně nabídka studia Rockstar Games není tak široká, abychom pro správu jejích her potřebovali zvláštní aplikaci navrch toho, co už nabízí různé herní obchody jako Steam. Tato aplikace tak má za úkol sdružit všechny příslušné hry, ať už jsme si je zakoupili ve fyzické podobě na nosiči, nebo v různých online obchodech jako digitální verze. 
 
 
A abychom měli motivaci si Rockstar Games Launcher stáhnout a nainstalovat, v nabídce je po omezenou dobu titul Grand Theft Auto: San Andreas, což už je téměř 15 let starý titul určený původně pro generaci konzolí Xbox a PS2. 
 
Aplikace se také pochopitelně bude starat o aktualizace her, nabídne možnost ukládání pozic do cloudu, novinky ze světa her od Rockstar Games, atp. Zároveň také bude fungovat jako obchod, takže jde o něco podobného, jako je například Origin od EA. 
 
Není také divu, že se hned objevila šuškanda, že Rockstar Games Launcher je opravdu nezbytný předvoj pro PC verzi Red Dead Redemption II. Ovšem ta by se dala očekávat bez ohledu na to, zda to celé má, nebo nemá reálný základ. Stahovat můžete zde.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny BenQ uvádí novou řadu herních monitorů Mobiuz. Známe české ceny
Pod označeními EX2710 a EX2510 se skrývají první dva zástupci ze série BenQ Mobiuz, která byla vytvořena na míru hráčům. Monitory podporují technologii HDRi a používají elektrostatické reproduktory.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností NTU vyvinulo perovskitový solární panel s nebývalou 18,1% účinností
Také na Nanyang Technological University, Singapore (NTU Singapore) se věnují vývoji perovskitových solárních panelů, které vypadají být slibným zdrojem elektrické energie do budoucna. Jejich verze dosáhla 18,1% účinnosti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní Porsche a Mahle testují 3D tisk pístů: přidávají 30 koní
Společnosti Porsche a Mahle zkouší inovativní metodu výroby pístů do spalovacích motorů. Pomocí 3D tisku lze vyrobit lehčí písty, díky čemuž mohou zvýšit výkon motoru. První testy ukazují nárůst až 30 koní.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů Apple prý Samsungu zaplatí pokutu 950 mil. USD, koupil málo OLED displejů
Pokud nesplníte smluvní závazky, obvykle nastanou nepříjemné důsledky. Podle neoficiálních informací mělo toto postihnout společnost Apple, která má Samsungu zaplatit na pokutách okolo 950 mil. USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií Softbank zvažuje prodej firmy Arm Holdings, ve hře je i primární emise akcií
Společnost Softbank dle The Wall Street Journal (TWSJ) začala zvažovat možnost prodeje Arm Holdings, který přitom vlastní jen čtyři roky. Alternativou pro to může být primární emise cenných papírů, čili Initial Public Offering. 
Včera, aktualita, Jan Vítek