www.svethardware.cz
>
>
>

Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma

Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
, , aktualita
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
K oblíbeným
reklama
Herní launcher, čili program spravující instalace jednotlivých her od Rockstar Games, to není zrovna ta novinka pro PC, na kterou bychom čekali. Nicméně právě i to může být předzvěst nově přichystané PC verze hry Red Dead Redemption 2, na kterou mnozí fanoušci toužebně čekají a o které se v poslední době množí důkazy. 
 
 
Na druhou stranu si mnozí mohou říci, že další herní launcher je to poslední, co by potřebovali. Ostatně nabídka studia Rockstar Games není tak široká, abychom pro správu jejích her potřebovali zvláštní aplikaci navrch toho, co už nabízí různé herní obchody jako Steam. Tato aplikace tak má za úkol sdružit všechny příslušné hry, ať už jsme si je zakoupili ve fyzické podobě na nosiči, nebo v různých online obchodech jako digitální verze. 
 
 
A abychom měli motivaci si Rockstar Games Launcher stáhnout a nainstalovat, v nabídce je po omezenou dobu titul Grand Theft Auto: San Andreas, což už je téměř 15 let starý titul určený původně pro generaci konzolí Xbox a PS2. 
 
Aplikace se také pochopitelně bude starat o aktualizace her, nabídne možnost ukládání pozic do cloudu, novinky ze světa her od Rockstar Games, atp. Zároveň také bude fungovat jako obchod, takže jde o něco podobného, jako je například Origin od EA. 
 
Není také divu, že se hned objevila šuškanda, že Rockstar Games Launcher je opravdu nezbytný předvoj pro PC verzi Red Dead Redemption II. Ovšem ta by se dala očekávat bez ohledu na to, zda to celé má, nebo nemá reálný základ. Stahovat můžete zde.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet Účty WhatsAppu lidí z Kašmíru ruší kvůli neaktivitě, nemají totiž Internet
Odebrání autonomie Kašmíru v Indii má důsledky i na zdejší online život. Vláda zde totiž vypnula internet, aby se lidé nemohli radikalizovat na sociálních sítích, což v důsledku ruší  lidem účty na nich kvůli neaktivitě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420 Intel vrací ze záhrobí na trh stařičké 22nm Pentium G3420
Nedostatek 14nm procesorů od Intelu se dá řešit třeba i tím, že se odvolá ukončení výroby stařičkých 22nm procesorů. Intel tak do hry vrací více než 6 let staré Pentium G3420, které se bude opět vyrábět.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
6.12.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář