www.svethardware.cz
>
>
>

Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma

Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
, , aktualita
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
K oblíbeným
reklama
Herní launcher, čili program spravující instalace jednotlivých her od Rockstar Games, to není zrovna ta novinka pro PC, na kterou bychom čekali. Nicméně právě i to může být předzvěst nově přichystané PC verze hry Red Dead Redemption 2, na kterou mnozí fanoušci toužebně čekají a o které se v poslední době množí důkazy. 
 
 
Na druhou stranu si mnozí mohou říci, že další herní launcher je to poslední, co by potřebovali. Ostatně nabídka studia Rockstar Games není tak široká, abychom pro správu jejích her potřebovali zvláštní aplikaci navrch toho, co už nabízí různé herní obchody jako Steam. Tato aplikace tak má za úkol sdružit všechny příslušné hry, ať už jsme si je zakoupili ve fyzické podobě na nosiči, nebo v různých online obchodech jako digitální verze. 
 
 
A abychom měli motivaci si Rockstar Games Launcher stáhnout a nainstalovat, v nabídce je po omezenou dobu titul Grand Theft Auto: San Andreas, což už je téměř 15 let starý titul určený původně pro generaci konzolí Xbox a PS2. 
 
Aplikace se také pochopitelně bude starat o aktualizace her, nabídne možnost ukládání pozic do cloudu, novinky ze světa her od Rockstar Games, atp. Zároveň také bude fungovat jako obchod, takže jde o něco podobného, jako je například Origin od EA. 
 
Není také divu, že se hned objevila šuškanda, že Rockstar Games Launcher je opravdu nezbytný předvoj pro PC verzi Red Dead Redemption II. Ovšem ta by se dala očekávat bez ohledu na to, zda to celé má, nebo nemá reálný základ. Stahovat můžete zde.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Skříň Dune Pro z Kickstarteru přináší eleganci ve stylu Mac Pro Skříň Dune Pro z Kickstarteru přináší eleganci ve stylu Mac Pro
Na Kickstarteru se objevil zajímavý projekt počítačové skříně, která může ze všeho nejvíce připomenout počítače Apple Mac Pro. Nejde pochopitelně jen o náhodu, ale o produkt, který přímo má vypadat jako zbrusu nové Mac Pro.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Oběti podvodu s kryptoměnou OneCoin vyhrožují smrtí Oběti podvodu s kryptoměnou OneCoin vyhrožují smrtí
Jen McAdam je jednou z mnoha obětí podvodu s kryptoměnou OneCoin. Na rozdíl od mnoha jiných o tom ale veřejně mluví v podcastu na BBC, což ji začalo přinášet vyhrožování znásilněním a smrtí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Blizzard zmínil trest pro Blitzchunga, Čína s celou kauzou prý nemá nic společného Blizzard zmínil trest pro Blitzchunga, Čína s celou kauzou prý nemá nic společného
Blizzard si v posledních dnech užívá zloby hráčů ze západu, kteří obecně podporují protesty v Hongkongu a postavili se za streamera a hráče zvaného Blitzchung. Ten vyjádřil protestujícím podporu a byl za to potrestán.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Intel odmítá fámy a stále počítá s výrobou 10nm desktopových CPU Intel odmítá fámy a stále počítá s výrobou 10nm desktopových CPU
Server Hardwareluxx.de se nechal slyšet, že Intel dle jeho informací zrušil přípravy 10nm procesorů. Zůstaly by 14nm modely vycházející ze Skylake, které by až v roce 2022 nahradily rovnou 7nm. Intel to popírá.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NAS Synology RackStation RS820+: může umět i 10GbE NAS Synology RackStation RS820+: může umět i 10GbE
Pokud potřebujete NAS vyšší kategorie, může vás zaujmout nový Synology RackStation RS820+ a RS820RP+. Ten pojme až čtyři 3,5" disky, má 4jádrový procesor a lze jej vybavit i 10GbE připojením.
Včera, aktualita, Milan Šurkala