reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma

18.9.2019, Jan Vítek, aktualita
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Herní launcher, čili program spravující instalace jednotlivých her od Rockstar Games, to není zrovna ta novinka pro PC, na kterou bychom čekali. Nicméně právě i to může být předzvěst nově přichystané PC verze hry Red Dead Redemption 2, na kterou mnozí fanoušci toužebně čekají a o které se v poslední době množí důkazy. 
 
 
Na druhou stranu si mnozí mohou říci, že další herní launcher je to poslední, co by potřebovali. Ostatně nabídka studia Rockstar Games není tak široká, abychom pro správu jejích her potřebovali zvláštní aplikaci navrch toho, co už nabízí různé herní obchody jako Steam. Tato aplikace tak má za úkol sdružit všechny příslušné hry, ať už jsme si je zakoupili ve fyzické podobě na nosiči, nebo v různých online obchodech jako digitální verze. 
 
 
A abychom měli motivaci si Rockstar Games Launcher stáhnout a nainstalovat, v nabídce je po omezenou dobu titul Grand Theft Auto: San Andreas, což už je téměř 15 let starý titul určený původně pro generaci konzolí Xbox a PS2. 
 
Aplikace se také pochopitelně bude starat o aktualizace her, nabídne možnost ukládání pozic do cloudu, novinky ze světa her od Rockstar Games, atp. Zároveň také bude fungovat jako obchod, takže jde o něco podobného, jako je například Origin od EA. 
 
Není také divu, že se hned objevila šuškanda, že Rockstar Games Launcher je opravdu nezbytný předvoj pro PC verzi Red Dead Redemption II. Ovšem ta by se dala očekávat bez ohledu na to, zda to celé má, nebo nemá reálný základ. Stahovat můžete zde.


reklama