Robotický vysavač Roborock S4 se už nezasekne

Robotický vysavač Roborock S4 se už nezasekne
, , aktualita
Robotické vysavače jsou i u nás čím dál populárnější. Společnost Roborock, která je u nás prodává pod značkou Xiaomi, představuje nový model S4. Ten má být ještě chytřejší, výkonnější a už by se nikdy neměl zaseknout.
K oblíbeným
reklama
Na trh putuje nový robotický vysavač Roborock S4. Jde opět o něco inteligentnější a výkonnější zařízení než v minulosti, které by se už dle výrobce nemělo zasekávat pod nábytkem nebo jiných problematických místech díky vylepšenému způsobu pohonu. Má laser s 300 otáčkami za minutu schopný vytvářet 3D mapu s přesností na 2 cm. Celkem je tu nyní až 11 senzorů, které mu mají pomoci ve spolehlivé orientaci.
 
Roborock S4

Samozřejmostí je podpora virtuálních zdí a zón, kam nesmí, lze si také vysávání naplánovat. K tomu slouží mobilní aplikace, která snad bude fungovat (roboti Roborock/Xiaomi jsou nechvalně proslavené tím, jak jejich mobilní aplikace a Wi-Fi spojení dělá problémy). Sání by mělo být tak silné, že by robot měl uzvednout i AA baterii. Akumulátor vysavače by měl vydržet na 2,5 hodiny provozu a vysátí 250 m2 plochy (režim Balanced). Narozdíl od modelů S5 a S6 ale nemá vytírání. Cena novinky byla stanovena na $399.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
Včera, aktualita, Jan Vítek