www.svethardware.cz
>
>
>

Množí se důkazy o připravované PC verzi Red Dead Redemption 2

Množí se důkazy o připravované PC verzi Red Dead Redemption 2
, , aktualita
Už v době vypuštění titulu Red Dead Redemption 2 na trh nebylo vůbec vyloučeno, že se chystá jeho PC verze. Bylo však zřejmé, že pokud dorazí, nebude to brzo. Nyní byl ale už pomalu mohl dozrávat čas. 
K oblíbeným
reklama
Red Dead Redemption 2 je oficiálně stále exkluzivní titul pro herní konzole, stejně jako první díl, který nikdy neopustil teritorium Xbox 360 a PS3. Na druhou stranu hra Grand Theft Auto V se na PC nakonec objevila, i když to trvalo dva roky, takže proč by nemohla i nová kovbojka, a to třeba podstatně rychleji? 
 
 
První známky přišly od samotných zaměstnanců studia Rockstar, kteří vyvěsili na LinkedIn své profily s poznámkami, že pracují na PC verzi Red Dead Redemption 2. Tyto zmínky pak byly následně odstraněny. Nyní se ale známky toho, že se PC verze opravdu chystá, postupně množí. 
 
Jde především o práci tzv. dataminerů, čili lidí, kteří s potěšením prohledávají kvanta dat s cílem vyšťourat něco zajímavého. Připomenout si můžeme také video z konce předchozího roku, které ukazovalo hru právě v údajné PC verzi, ale to bylo častokrát označeno za falešné. 
 
V červenci ale přišel jistý level designer na volné noze s přezdívkou JakoMako51 se svým dataminingovým nálezem, a to v aktualizaci pro Rockstar Social Club. Jde o informace o tzv. achievementech pro PC verzi Red Dead Redemption 2, čili o známkách za dosažené úspěchy, které známe i ze Steamu. 
 
Samotný CEO Take-Two, Strauss Zelnick, svým investorům v červnu prozradil, že tu není žádný problém či háček, který by zabránil uvedení PC verze na trh. A nyní, v nejnovější záplatě pro konzolové verze, byly nalezeny další odkazy ukazující jednoznačně na PC. Jde totiž o grafické volby ohledně různých rozlišení, podpory DirectX 11 a DirectX 12, nastavení kvality textur, obnovovací frekvence nebo antialiasingu (MSAA). 
 
Každou chvíli tak mohou tvůrci hry překvapit a ohlásit brzy dostupnou PC verzi. Ostatně právě nyní s nastupujícím podzimem na to přichází vhodný čas. Nastává doba herních blockbusterů a Rockstar s Take-Two by mohli vhodným načasováním nejednomu hernímu studiu vypálit rybník. Ale uvidíme, třeba si zahrajeme až v příštím roce, nebo také nikdy. 
 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci Mozilla chce rozlousknout tajemství AI v YouTube, můžete také pomoci
Algoritmy umělé inteligence na serveru YouTube byly vždycky záhadné. Společnost Mozilla jim chce přijít na klub a zjistit, proč někdy doporučují podivná videa. Připojit se můžete i vy pomocí doplňku prohlížeče.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 Netgear uvádí herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000
Netgear přináší pro hráče nový herní router Nighthawk Pro Gaming XR1000 WiFi6 AX5400. Ten má zvládat vysoké přenosové rychlosti, snižovat odezvy a lokalizovat ty nejrychlejší herní servery pro lepší hráčské zážitky.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma Crysis Remastered byl vypuštěn, Watch Dogs 2 jsou zdarma
Společnost Crytek nejdříve u fanoušků narazila a rozhodla se odložit nástup hry Crysis Remastered a ještě zapracovat na její kvalitě, respektive vylepšeních. Právě dnes už tento titul přichází na trh. 
18.9.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela Ransomwarem napadená nemocnice nemohla přijmout ženu, ta zemřela
V Německu hackeři vyděračským softwarem omylem napadli nemocnici, což vyústilo v nemalé problémy např. při přijímání pacientů. Nyní se vyšetřuje, zda právě to nestojí za úmrtím jedné z pacientek.
18.9.2020, aktualita, Milan Šurkala16 komentářů
Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB Gigabyte potvrzuje chystané 3060 8GB, RTX 3070 16GB a RTX 3080 20GB
Už to dávno viselo ve vzduchu a včera jsme se podívali i na to, že NVIDIA ve svých vlastních materiálech ukazuje, že 10GB karta RTX 3080 nebude jediná. Nyní se můžeme podívat na materiály firmy Gigabyte. 
18.9.2020, aktualita, Jan Vítek1 komentář