www.svethardware.cz
>
>
>

Rozvod kvůli Google Street View, muž načapal svou manželku

Rozvod kvůli Google Street View, muž načapal svou manželku
, , aktualita
Google Street View může být občas pěkně zapeklitá věc. Jeden Peruánec zde hledal cestu přes hlavní město a místo toho zde našel fotografii své manželky s jiným mužem. Nepřekvapí, že to vedlo k rozvodu.
K oblíbeným
reklama
Auta Google Street View pořizují fotografie měst a nejrůznějších míst zejména kolem silnic (ale dnes už nejen tam), čehož se dá využít například pro plánování cest neznámých oblastech nebo hledání cílových míst. Tak i učinil jeden muž z Peru, který hledal cestu v hlavním městě Lima. Při procházení ulic však narazil na fotografii ženy, která náramně připomínala jeho manželku. Přestože systémy Googlu zamazaly obličeje, postava i oblečení vyobrazené ženy napovídaly, že jde s největší pravděpodobností o jeho manželku.
 
Obraz z Google Street View

Fotografii pak doma ukázal manželce a ta přiznala, že opravdu měla aféru s jiným mužem. Přitom šlo o fotografii starou 5 let. V té době už nicméně byli manželé, a tak není divu, že celá věc skončila rozvodem. Není to přitom poprvé, co Google Street View načapal lidi v jim nepohodlných situacích. I přes anonymizaci se mnohdy dá na základě postavy i oblečení jednotlivé osoby rozpoznat. Nepříjemné např. u strip klubů a mnoha dalších místech.

Zdroj: boingboing.net, techspot.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková