www.svethardware.cz
>
>
>
>

Samsung uvádí herní monitory Odyssey se zakřivením 1000R

Samsung uvádí herní monitory Odyssey se zakřivením 1000R
, , aktualita
Společnost Samsung přichází s velmi zajímavými herními monitory Odyssey G7 a G9, které přináší nadprůměrné zakřivení 1000R. Podporují HDR zobrazení, mají netradiční stylový design a působivé parametry.
K oblíbeným
reklama
Samsung rozšiřuje nabídku svých herních monitorů o netradiční modely v řadě Odyssey. Hlavní zajímavostí je nadprůměrné zakřivení 1000R, přičemž standardem je spíše 1800R nebo 3600R. Monitory jsou tedy opravdu velmi výrazně zahnuté. Jak modely Odyssey G7, tak i G9 mají technologii Qauntum Dot.
 
Samsung Odyssey G9
 
Pojďme se nejprve podívat na Odyssey G9. Jde o obrovský 49" monitor s DQHD rozlišením (5120×1440 pixelů, poměr stran 32:9) a obnovovací frekvencí nadprůměrných 240 Hz. Odezva jeho VA panelu činí 1 ms a maximální jas pak dosahuje 1000 nitů, díky čemuž podporuje HDR1000. Zajímavostí je podpora AMD FreeSync 2 i Nvidia G-Sync. Působivý je i design díky zakřivení, bílé barvě a svítící polokouli Infinity Core Lighting v zadní části, která je schopna vytvořit 52 různých barev a 5 světelných efektů.
 
Samsung Odyssey G7
 
V případě Odyssey G7 tu máme mnohem menší 27" a 32" modely s tradičním poměrem stran 16:9 a rozlišením QHD (2560×1440 pixelů). I tentokrát tu je VA panel, nicméně maximální jas je o něco nižší s hodnotou 600 nitů a podporuje tak HDR600. I zde máme frekvenci 240 Hz, odezvu 1 ms a podporu obou synchronizačních technologií od AMD i Nvidie. Tento QLED monitor má naopak černou barvu, svítící polokoule zůstává.
 
Samsung Odyssey G9
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Asus vylepšuje chlazení: tekutý kov pro všechny Asus vylepšuje chlazení: tekutý kov pro všechny
Teplovodivé materiály vyrobené z tekutého kovu mají nejlepší výsledky jako prostředek pro vedení tepla z jeho zdroje do těla chladiče. Jejich nasazení v praxi ale není tak jednoduché a nese jistá rizika, nicméně Asus se k tomu rozhodl. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
YouTube bude potlačovat videa o 5G sítích způsobujících Covid-19 YouTube bude potlačovat videa o 5G sítích způsobujících Covid-19
Včerejší článek ukazuje jednu z nejnovějších konspiračních teorií, dle níž za šíření nemoci Covid-19 nemůže jakýsi koronavirus z Číny, ale spouštění 5G sítí. Proti tomu se nyní svým způsobem rozhodl bojovat server YouTube.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
QNAP QTS 4.4.2: nová verze s lepším zabezpečením a větší podporou USB/SATA QNAP QTS 4.4.2: nová verze s lepším zabezpečením a větší podporou USB/SATA
Společnost QNAP dnes oficiálně představila operační systém QTS 4.2.2 pro své NAS, který slibuje jednak lepší zabezpečení a vedle toho také podporu širší škály řešení pro rozšíření využívajících USB či SATA. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Krize probudila 40letý mainframe, New Jersey zoufale hledá programátory COBOLu Krize probudila 40letý mainframe, New Jersey zoufale hledá programátory COBOLu
Guvernér New Jersey přišel s neobvyklou žádostí o pomoc. Potřebuje totiž programátory, kteří by obsloužily 40 let starý počítačový systém, na němž navíc běží už 50 let starý software. Kvůli čemu jsou ale zapotřebí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Microsoft Edge je nyní druhý nejpopulárnější prohlížeč Microsoft Edge je nyní druhý nejpopulárnější prohlížeč
NetMarketShare hlásí, že popularita webového prohlížeče Microsoft Edge v poslední době prudce vzrostla a díky tomu se nyní z něj stala světová dvojka. Je ale třeba dodat, že Firefox tomu šel naproti. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář