www.svethardware.cz
>
>

Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky

Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
, , aktualita
Sociální síť Clubhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
K oblíbeným
reklama
Clubhouse je novou sociální sítí, jejíž popularita v posledních týdnech hodně roste (zasadil se o to i jeden rozhovor s Elonem Muskem). Síť míří spíše na intelektuální uživatele, neboť nabízí především diskuze různých lidí nad zajímavými problémy. Lidé se zde dělí na diskutující a posluchače, přičemž i posluchač se může přihlásit o slovo a přidat se do diskuze. Kdo však poruší podmínky sítě, bude se nevhodně chovat, může obdržet doživotní ban. Vzhledem k tomu, že je registrace vázána na telefonní číslo, opětovné přihlášení do aplikace nebude tak jednoduché jako registrace pod jiným e-mailem. Navíc je do Clubhousu možné dostat se jen přes pozvánku a aplikace je prozatím dostupná pouze pro Apple iOS. A jedním z pravidel sítě je i to, že nahrávání a streamování audia není dovoleno, pokud to explicitně nepovolí účastníci diskuze. Právě toto porušil jeden z (nyní už bývalých) uživatelů této sítě.
 
Clubhouse
 
Přišel na to, jak z aplikace dostat několik audio streamů najednou, které pak zveřejnil k přehrání na webových stránkách mimo aplikaci. Zjistil totiž, že jeden uživatel může být připojen k více rozhovorům najednou a přes API aplikace se tak připojil hned k několika diskuzím pod svým loginem. Na své stránce pak vytvořil napojení na Clubhouse API a umožnil tak přehrávání dalším lidem, kteří dosud nedostali pozvánku do aplikace. Clubhouse už přikročil k opatřením, aby něco takového nebylo možné. Ostatně i díky podobnému úniku jsme měli možnost dostat se k nahrávce rozhovoru s Elonem Muskem.
 
Zdroj: bbc.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí Neuralink Elona Muska ukázal video makaka, jak hraje Pong svou myslí
Společnost Neuralink Elona Muska se snaží vyvinout rozhraní, které umožní přenášet signály z mozku do různých zařízení. Má pomoci např. paralyzovaným lidem znovu ovládat své končetiny. Prozatím ale umožňuje opicím hrát hru Pong.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG Překvapení roku: Samsung údajně přinese OLED TV s panely od LG
Samsung Electronics podle nejnovějších spekulací jedná s LG Display o nákupu OLED panelů pro své televizory. Důvodem k tomuto překvapivému rozhodnutí by měla být rostoucí cena LCD panelů, které Samsung dosud upřednostňoval.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače TP-Link nabídne levné 2,5GbE a 10GbE přepínače
Chtělo by se říci spíše "relativně levné", neboť přepínač či switch může být pro někoho zboží, za něž je ochoten utratit nanejvýš pár stovek. Rychlý Ethernet ale není levný, i když 130 dolarů za 2,5GbE switch už není tak moc. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej Informace o půl miliardě účtů z LinkedIn jsou na prodej
Facebook není v této době jediný, koho se týká další velký únik dat. Shodou okolností jde opět o cca půl miliardy uživatelských účtů, jejichž data jsou nyní k dispozici. Někdo se tak nyní snaží obohatit jejich prodejem. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU Intel použil MacBook Pro ve své nové reklamě na mobilní CPU
Nedávno by se nad tím nikdo nepozastavil, ale nyní působí reklama Intelu na mobilní procesory Core, v níž se ukazuje MacBook Pro, poněkud komicky. A to zvláště ve světle nové reklamní kampaně Intelu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře