www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy
, , aktualita
Společnost Sony vyrábí také paměťová úložiště. Jedním z nich jsou i externí SSD disky pro profesionální nasazení, především fotografy. Novými řadami jsou nyní modely SL-C a SL-M s velmi vysokou odolností.
K oblíbeným
reklama
Sony rozšiřuje nabídku svých produktů o nové externí disky SL-C a SL-M. V obou případech je využito rozhraní USB-C a disky nabízí velmi vysokou odolnost. Mají bez úhony přežít půlhodinový pobyt ve vodě v hloubce 90 cm (IP67), nemá jim vadit ani pád z výšky 2,1 metru a hovoří se také o tom, že vydrží tlak zátěže 6 tun. Delší model SL-M podporuje standard NVMe, a tak slibuje velmi vysoké přenosové rychlosti 1000 MB/s u čtení i u zápisu.
 
Sony SSD SL-C a SL-M
 
Menší verze SL-C se pak musí spokojit s rychlostí 540 MB/s u čtení a 520 MB/s u zápisu. Díky aplikaci SSD Utility je možné i chránit data šifrováním AES-256, nechybí ani aplikace pro obnovu smazaných dat. Na hliníkovém těle je také LED signalizující činnost disku. Obě varianty SL-M i SL-C se na trhu objeví v průběhu léta s kapacitami 500 GB, 1 TB a 2 TB.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek56 komentářů