www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy
, , aktualita
Společnost Sony vyrábí také paměťová úložiště. Jedním z nich jsou i externí SSD disky pro profesionální nasazení, především fotografy. Novými řadami jsou nyní modely SL-C a SL-M s velmi vysokou odolností.
K oblíbeným
reklama
Sony rozšiřuje nabídku svých produktů o nové externí disky SL-C a SL-M. V obou případech je využito rozhraní USB-C a disky nabízí velmi vysokou odolnost. Mají bez úhony přežít půlhodinový pobyt ve vodě v hloubce 90 cm (IP67), nemá jim vadit ani pád z výšky 2,1 metru a hovoří se také o tom, že vydrží tlak zátěže 6 tun. Delší model SL-M podporuje standard NVMe, a tak slibuje velmi vysoké přenosové rychlosti 1000 MB/s u čtení i u zápisu.
 
Sony SSD SL-C a SL-M
 
Menší verze SL-C se pak musí spokojit s rychlostí 540 MB/s u čtení a 520 MB/s u zápisu. Díky aplikaci SSD Utility je možné i chránit data šifrováním AES-256, nechybí ani aplikace pro obnovu smazaných dat. Na hliníkovém těle je také LED signalizující činnost disku. Obě varianty SL-M i SL-C se na trhu objeví v průběhu léta s kapacitami 500 GB, 1 TB a 2 TB.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží DRAMeXchange: ceny pamětí DRAM klesají, NAND se drží
Ceny pamětí DRAM jsou dlouhodobě na sestupu a vypadá to, že můžeme ještě počítat s jejich zlevňováním. Dolů by šla i cena NAND Flash, pokud by se Toshibě nestala nepříjemnost s výpadkem proudu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře