www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy
, , aktualita
Společnost Sony vyrábí také paměťová úložiště. Jedním z nich jsou i externí SSD disky pro profesionální nasazení, především fotografy. Novými řadami jsou nyní modely SL-C a SL-M s velmi vysokou odolností.
K oblíbeným
reklama
Sony rozšiřuje nabídku svých produktů o nové externí disky SL-C a SL-M. V obou případech je využito rozhraní USB-C a disky nabízí velmi vysokou odolnost. Mají bez úhony přežít půlhodinový pobyt ve vodě v hloubce 90 cm (IP67), nemá jim vadit ani pád z výšky 2,1 metru a hovoří se také o tom, že vydrží tlak zátěže 6 tun. Delší model SL-M podporuje standard NVMe, a tak slibuje velmi vysoké přenosové rychlosti 1000 MB/s u čtení i u zápisu.
 
Sony SSD SL-C a SL-M
 
Menší verze SL-C se pak musí spokojit s rychlostí 540 MB/s u čtení a 520 MB/s u zápisu. Díky aplikaci SSD Utility je možné i chránit data šifrováním AES-256, nechybí ani aplikace pro obnovu smazaných dat. Na hliníkovém těle je také LED signalizující činnost disku. Obě varianty SL-M i SL-C se na trhu objeví v průběhu léta s kapacitami 500 GB, 1 TB a 2 TB.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink Elon Musk poslal první tweet přes své satelity Starlink
SpaceX Elona Muska plánuje už brzy spustit internetové připojení přes své satelity Starlink a jak to poprvé veřejně vyzkoušet lépe než tweety, kterými je Musk pověstný? Před pár hodinami se to povedlo a satelity podle všeho fungují.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem USAF má proti dronům k dispozici buginu s laserem
Zatímco u nás se připravuje nutnost registrace všech dronů nad 250 gramů, čili v podstatě i hraček, americké letectvo půjde na věc jinak. K dispozici bude mít od firmy Raytheon zařízení, které dron sestřelí laserem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je? The Outer Worlds: nástupce Falloutu přichází, jaký je?
The Outer Worlds od studia Obsidian můžeme považovat za duchovního nástupce série Fallout, s níž má společné některé mechanismy, ale i řadu lidí, kteří pracovali na vývoji. Hra už byla ohodnocena recenzenty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4 Reklama Blizzardu ukazuje na připravované Diablo 4
Společnost Blizzard by mohla najít malou úlevu od negativních reakcí svých fanoušků na aféru s hongkongským hráčem Blitzchung, a to v urychleném představení hry Diablo 4. Nové informace naznačují, že se tak asi stane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů EPYC Rome pod pokličkou: téměř 40 miliard tranzistorů
Na světlo světa se dostaly podrobnosti o tom, z čeho se skládají procesory AMD EPYC Rome, které tvoří celkem až devět samostatných čipů. Titěrný přitom není už samotný I/O čip, ale když se k tomu přičtou čiplety, vzniká monstrum. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek