www.svethardware.cz
>
>
>
>

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy

Sony přichází s externími USB-C SSD pro fotografy
, , aktualita
Společnost Sony vyrábí také paměťová úložiště. Jedním z nich jsou i externí SSD disky pro profesionální nasazení, především fotografy. Novými řadami jsou nyní modely SL-C a SL-M s velmi vysokou odolností.
K oblíbeným
reklama
Sony rozšiřuje nabídku svých produktů o nové externí disky SL-C a SL-M. V obou případech je využito rozhraní USB-C a disky nabízí velmi vysokou odolnost. Mají bez úhony přežít půlhodinový pobyt ve vodě v hloubce 90 cm (IP67), nemá jim vadit ani pád z výšky 2,1 metru a hovoří se také o tom, že vydrží tlak zátěže 6 tun. Delší model SL-M podporuje standard NVMe, a tak slibuje velmi vysoké přenosové rychlosti 1000 MB/s u čtení i u zápisu.
 
Sony SSD SL-C a SL-M
 
Menší verze SL-C se pak musí spokojit s rychlostí 540 MB/s u čtení a 520 MB/s u zápisu. Díky aplikaci SSD Utility je možné i chránit data šifrováním AES-256, nechybí ani aplikace pro obnovu smazaných dat. Na hliníkovém těle je také LED signalizující činnost disku. Obě varianty SL-M i SL-C se na trhu objeví v průběhu léta s kapacitami 500 GB, 1 TB a 2 TB.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy Trumpův ban WeChatu zablokoval soud. Říká, že Donald nemá důkazy
Americký prezident Donald Trump se rozhodl vydat výkonný příkaz, který měl uvalit ban na čínský komunikátor WeChat. Okresní soud mu to ale zatrhl a říká, že ban byl založen na základě nepodložených obvinění.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači Muž odsouzen za těžbu kryptoměn na vědeckém superpočítači
34letý Australan si chtěl přivydělat těžbou kryptoměn, nezvolil k tomu ale tu nejšťastnější metodu. Místo svého hardwaru použil výpočetní techniku určenou pro vědecké účely, což mu vyneslo 15měsíční trest.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců Jensen Huang se formálně zaváže rozvíjet Arm ke spokojenosti zaměstnanců
Akvizici firmy Arm Ltd. NVIDIÍ ještě zdaleka nelze považovat za dokonanou a vypadá to, že NVIDIA se bude muset zavázat k řadě věcí, aby její záměr prošel skrz regulační orgány. To ostatně platí i pro SoftBank. 
Včera, aktualita, Jan Vítek