Sony připravuje speciální verze PS4 pro Red Dead Redemption 2, přijde i PC verze?

Sony připravuje speciální verze PS4 pro Red Dead Redemption 2, přijde i PC verze?
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 je pro Sony zásadní titul, a to až tak, že si pro evropské trhy připravuje tři speciální tematické verze konzolí PlayStation 4. Vedle toho tu znovu máme téma o tom, zda tato hra přijde i ve verzi pro PC. 
K oblíbeným
reklama
Původní Red Dead Redemption byl titul určený pouze pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360, zatímco Red Dead Redemption 2 je oficiálně pro PlayStation 4 a Xbox One. Jde ale především o titul spojený s konzolemi firmy Sony, který bude vypuštěn na trh už 26. října, a to i v rámci tří balíčků PS4 Red Dead Redemption 2 plánovaných pro Evropu. 
 
 
Oficiální evropské ceny těchto balíčků prozrazeny nebyly, ale aspoň se můžeme podívat na to, jaké to budou balíčky. Jako hlavní tu je 1TB Jet Black PS4 Pro obsahující jeden bezdrátový ovladač Dualshock 4 a právě titul Red Dead Redemption 2 na Blu-ray. Předobjednávky už byly odstartovány a v USA tato verze přijde na 400 USD. 
 
Ostatní dva balíčky obsahují standardní PS4, ale rovněž s jedním ovladačem Dualshock 4 a hrou na Blu-ray a liší se pouze v kapacitě použitého disku - 500 GB a 1 TB. Ovšem z nějakého důvodu je verze s 500GB diskem pouze pro Velkou Británii. 
 
 
Na konzoli PS4 Pro se můžeme těšit především na podporu rozlišení 4K plus HDR a také možnost využít supersamplingu v případě, že televizor nepodporuje rozlišení 4K. Sony prostě uvádí, že hra bude vykreslována v 2160p a pak se rozlišení upraví dle zobrazovacího zařízení. 
 
Nakonec tu máme otázku, zda Red Dead Redemption 2 přijde také ve verzi pro PC. Před několika dny se mluvilo o tom, že je to vyloučeno, a to na základě interview se zástupcem vývojářů na Tokyo Games Show. Ovšem dle Hexus.net bylo leccos ztraceno v překladu a z vyjádření bychom si mohli odnést leda to, že hra bude pro Xbox One a PS4. To samozřejmě nevylučuje pozdější port na PC, zvláště když je hra připravena i pro Xbox. Rockstar ostatně mají také před očima výsledky prodejů posledního GTA, kterého se prodalo na Steamu přes 10 milionů kopií, a to nehledě na další obrovské zisky z mikrotransakcí. Nicméně jim zabralo rok a půl, než GTA V po konzolové verzi připravili i pro PC, takže pokud RDR2 pro "pecky" přijde, nemusí to být brzy. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57 Indie má tři nové superpočítače, brzy chce postavit dalších 57
Indie už rozjela svou National Supercomputing Mission, velkolepý plán, jak v zemi zprovoznit celkem šedesát superpočítačů s různými účely a s využitím pokud možno vlastních technologií. První tři už byly zprovozněny. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410 Gigabyte vyzradil chystané sady Intel Z490, H470, B460 a H410
V příštím roce očekáváme 14nm procesory Intel Comet Lake-S, čili desktopové Core 10. generace, které pochopitelně přijdou na trh s novými čipovými sadami. Společnost Gigabyte nyní vyzradila, jaké to budou. 
Včera, aktualita, Jan Vítek13 komentářů
Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi Jezera na Titanu mohla být vytvořena podzemními explozemi
Spíše než postupnou erozí prý mohla být jezera na měsíci Titan vytvořena podstatně rychleji pomocí podzemních explozí. Mluví o tom nová studie, která si všímá toho, jak vznikají krasové jevy a co v tomto ohledu je a není možné.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let Let dronem: cesta do íránského vězení, páru hrozí 10 let
Lety s drony jsou v mnoha zemích čím dál více kontrolovány a je potřeba si dát velký pozor, kde si člověk může co dovolit. Nevyplatilo se to jednomu australskému páru, kterému za létání dronem v Íránu hrozí 10 let vězení.
Včera, aktualita, Milan Šurkala