Sony připravuje speciální verze PS4 pro Red Dead Redemption 2, přijde i PC verze?

Sony připravuje speciální verze PS4 pro Red Dead Redemption 2, přijde i PC verze?
, , aktualita
Red Dead Redemption 2 je pro Sony zásadní titul, a to až tak, že si pro evropské trhy připravuje tři speciální tematické verze konzolí PlayStation 4. Vedle toho tu znovu máme téma o tom, zda tato hra přijde i ve verzi pro PC. 
K oblíbeným
reklama
Původní Red Dead Redemption byl titul určený pouze pro konzole PlayStation 3 a Xbox 360, zatímco Red Dead Redemption 2 je oficiálně pro PlayStation 4 a Xbox One. Jde ale především o titul spojený s konzolemi firmy Sony, který bude vypuštěn na trh už 26. října, a to i v rámci tří balíčků PS4 Red Dead Redemption 2 plánovaných pro Evropu. 
 
 
Oficiální evropské ceny těchto balíčků prozrazeny nebyly, ale aspoň se můžeme podívat na to, jaké to budou balíčky. Jako hlavní tu je 1TB Jet Black PS4 Pro obsahující jeden bezdrátový ovladač Dualshock 4 a právě titul Red Dead Redemption 2 na Blu-ray. Předobjednávky už byly odstartovány a v USA tato verze přijde na 400 USD. 
 
Ostatní dva balíčky obsahují standardní PS4, ale rovněž s jedním ovladačem Dualshock 4 a hrou na Blu-ray a liší se pouze v kapacitě použitého disku - 500 GB a 1 TB. Ovšem z nějakého důvodu je verze s 500GB diskem pouze pro Velkou Británii. 
 
 
Na konzoli PS4 Pro se můžeme těšit především na podporu rozlišení 4K plus HDR a také možnost využít supersamplingu v případě, že televizor nepodporuje rozlišení 4K. Sony prostě uvádí, že hra bude vykreslována v 2160p a pak se rozlišení upraví dle zobrazovacího zařízení. 
 
Nakonec tu máme otázku, zda Red Dead Redemption 2 přijde také ve verzi pro PC. Před několika dny se mluvilo o tom, že je to vyloučeno, a to na základě interview se zástupcem vývojářů na Tokyo Games Show. Ovšem dle Hexus.net bylo leccos ztraceno v překladu a z vyjádření bychom si mohli odnést leda to, že hra bude pro Xbox One a PS4. To samozřejmě nevylučuje pozdější port na PC, zvláště když je hra připravena i pro Xbox. Rockstar ostatně mají také před očima výsledky prodejů posledního GTA, kterého se prodalo na Steamu přes 10 milionů kopií, a to nehledě na další obrovské zisky z mikrotransakcí. Nicméně jim zabralo rok a půl, než GTA V po konzolové verzi připravili i pro PC, takže pokud RDR2 pro "pecky" přijde, nemusí to být brzy. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Včera, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Včera, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář