www.svethardware.cz
>
>
>

Space Engineers vystoupili z předběžného přístupu a jsou k dispozici se slevou

Space Engineers vystoupili z předběžného přístupu a jsou k dispozici se slevou
, , aktualita
Populární titul Space Engineers od českého studia Keen Software House je už konečně mimo předběžný přístup na Steamu, což znamená, že jej můžeme považovat už za plnohodnotnou hru. A to se patří oslavit.
K oblíbeným
reklama
Včera tak Space Engineers vystoupili z předběžného přístupu (Early Access) a pro další tři dny jsou k vyzkoušení zcela zdarma. Nově byla stanovena cena 20 dolarů, ovšem po dobu několika dní bude zlevněna o 20 procent, takže nyní je ten pravý čas si tuto hru přes víkend vyzkoušet a případně si ji poté koupit. 
 
 
Space Engineers nás uvede do role vesmírných konstruktérů, kteří využívají různé stavební bloky pro konstrukci všemožných lodí, letadel, vozidel, těžebních plošin, základen, prostě čehokoliv. Zákony fyziky jsou zde poněkud pokroucené, ale bez toho by si tuto hru šlo jen těžko užít a vyzkoušet si třeba to, zda dokážeme sami ve vesmíru přežít s využitím své sbíječky pro těžbu a svařovacího hořáku. 
 
 
V poslední době byla notně vylepšena grafika, což poznáme především na postavách a na povrchu planet. Značně byl přepracován také režim survival, který nás v některém ze scénářů vrhne do neznámého prostředí vesmíru či planety s jen omezenými zásobami a pomoz si sám. 
 
 
K dispozici jsou také nové stavební bloky, jako je třeba větrná elektrárna, která poskytne alternativu k solárním panelům, i když nejlepší asi bude jako vždy se poohlédnout po uranu a štěpit a štěpit. 
 
 
Pokud jste také hru v poslední době neviděli, můžete se těšit i na podstatně větší světy, nový HUD a celkově uživatelské rozhraní, animace postav, vylepšenou fyziku, grafiku i audio, celkově přes 200 stavebních bloků ve výchozí verzi, vylepšenou práci s kyslíkem (vzduchotěsné stavby) a celkově optimalizace hry. Zvláště tristní přitom býval multiplayer, v němž jsme se prostě museli smířit s lagováním až na hranici nehratelnosti a neustálé nutné restarty serverů, takže lze doufat, že se tvůrci zaměřili i na to. 
 
Marek Rosa z Keen Software House také slibuje, že práce na hře rozhodně nekončí a přijdou nové funkce, bloky i scénáře. Plánováno je také rozšíření o ekonomiku, což už zahrnují některé modifikace nebo nové zbraně, i když MMO z toho zatím nebude. 
 
Zdroj: Marek Rosa - blog


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů