www.svethardware.cz
>
>

Spotify zkouší předplatné Duo pro páry

Spotify zkouší předplatné Duo pro páry
, , aktualita
Oblíbená streamovací služba Spotify zkouší získat zákazníky na další zajímavý způsob předplatného. Spotify Duo by mělo být plánem pro dvojice, které bydlí spolu a měly by takto za službu i něco málo ušetřit.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Spotify už na vybraných trzích testuje nový plán předplatného Spotify Duo. Ten má být určen párům, které bydlí spolu a chtějí předplacením společného plánu trochu ušetřit. Spotify takto nabízí např. už speciální plán pro rodiny. Novinka se zatím testuje v Kolumbii, Chile, Dánsku a Polsku. Ke spuštění služby má stačit pozvání druhého člena a oba pak mohou využívat výhod společného předplatného. Vedle nižší ceny je to možnost sdílení playlistů, nicméně jinak jsou účty stále separátní a každý si může zachovat své vlastní oblíbené písničky, doporučení a staženou hudbu. Rozšířením je tu Duo Mix, aneb speciální návrhy na hudbu, která by se mohla líbit oběma na základě toho, jakou hudbu poslouchají. Toto lze upravit i na základě momentální nálady, takže lze nastavit, aby např. vybíral klidnější nebo naopak dynamičtější písně.
 
Logo Spotify
 
Zatím není jasné, kdy (a zda vůbec) se Duo objeví u nás a za kolik. Např. v Polsku je individuální plán Premium za 19,99 PLN měsíčně, rodinný vyjde na 29,99 PLN za měsíc a Duo je přesně mezi nimi za 24,99 PLN. U nás jde o 5,99 EUR za individuální Premium a 8,99 EUR za rodinný plán, takže se dá očekávat částka 7,49 EUR měsíčně. Jestli tomu tak bude i doopravdy, to ukáže až čas. Spotify se nicméně dále bude snažit o to, aby zvýhodněná předplatná včetně nového plánu Duo nezneužívali např. přátelé, kteří spolu nebydlí v jedné domácnosti, a přesto kupují plán pro rodinu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane Elon Musk vyhrál soud, záchranář svých 190 mil. USD nedostane
Soudní proces mezi Elonem Muskem a záchranářem Vernem Unsworthem skončil. Tweet s nařčením z pedofilie soud neshledal takovým, aby Unsworth vyhrál a s tím i získal až 190 mil. USD, které žádal jako odškodnění.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Včera, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů