www.svethardware.cz
>
>

Spotify zkouší předplatné Duo pro páry

Spotify zkouší předplatné Duo pro páry
, , aktualita
Oblíbená streamovací služba Spotify zkouší získat zákazníky na další zajímavý způsob předplatného. Spotify Duo by mělo být plánem pro dvojice, které bydlí spolu a měly by takto za službu i něco málo ušetřit.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Spotify už na vybraných trzích testuje nový plán předplatného Spotify Duo. Ten má být určen párům, které bydlí spolu a chtějí předplacením společného plánu trochu ušetřit. Spotify takto nabízí např. už speciální plán pro rodiny. Novinka se zatím testuje v Kolumbii, Chile, Dánsku a Polsku. Ke spuštění služby má stačit pozvání druhého člena a oba pak mohou využívat výhod společného předplatného. Vedle nižší ceny je to možnost sdílení playlistů, nicméně jinak jsou účty stále separátní a každý si může zachovat své vlastní oblíbené písničky, doporučení a staženou hudbu. Rozšířením je tu Duo Mix, aneb speciální návrhy na hudbu, která by se mohla líbit oběma na základě toho, jakou hudbu poslouchají. Toto lze upravit i na základě momentální nálady, takže lze nastavit, aby např. vybíral klidnější nebo naopak dynamičtější písně.
 
Logo Spotify
 
Zatím není jasné, kdy (a zda vůbec) se Duo objeví u nás a za kolik. Např. v Polsku je individuální plán Premium za 19,99 PLN měsíčně, rodinný vyjde na 29,99 PLN za měsíc a Duo je přesně mezi nimi za 24,99 PLN. U nás jde o 5,99 EUR za individuální Premium a 8,99 EUR za rodinný plán, takže se dá očekávat částka 7,49 EUR měsíčně. Jestli tomu tak bude i doopravdy, to ukáže až čas. Spotify se nicméně dále bude snažit o to, aby zvýhodněná předplatná včetně nového plánu Duo nezneužívali např. přátelé, kteří spolu nebydlí v jedné domácnosti, a přesto kupují plán pro rodinu.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat? AMD přivítalo do svých řad spoluzakladatele AlienWare, co bude dělat?
Nedávno jsme se dozvěděli, že Frank Azor opustí svou firmu Alienware a vydá se vstříc nové kariéře ve firmě AMD. Dosud přitom pracoval jako viceprezident a generální manažer pro Alienware, Gaming a XPS v Dellu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX 5700 XT s vodním chladičem vyhnán nad 2,2 GHz Radeon RX 5700 XT s vodním chladičem vyhnán nad 2,2 GHz
Zrovna včera jsme mluvili o tom, že s vhodnou úpravou registrů se můžeme pokusit o výrazné přetaktování nových Radeonů. Umožněno je tak jít i nad 2,2 GHz v případě taktu grafického procesoru a nyní už tu máme příklad s testy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Šéf NASA: bez politiků bychom už byli na Marsu Šéf NASA: bez politiků bychom už byli na Marsu
NASA slaví 50 let od přistání prvních lidí na Měsíci, ovšem tomuto tématu se nechceme věnovat, neboť připomínky této události na nás prší ze všech stran. Podívejme se spíše na přítomnost a do budoucnosti, jako ji vidí šéf americké agentury.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
GeForce RTX 2080 Ti SUPER nebude GeForce RTX 2080 Ti SUPER nebude
Ještě v době, kdy se jen spekulovalo o tom, co vůbec znamená teaser NVIDIE se slovem SUPER, se objevily informace o údajné GeForce RTX 2080 Ti SUPER, či prostě o vylepšeném hi-endu. Ten ale nakonec nepřijde, jak to vypadá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
AMD vs. Intel: 4GHz bitva o nejvyšší výkon na takt AMD vs. Intel: 4GHz bitva o nejvyšší výkon na takt
Server TechCrunch přinesl očekávaný souboj architektur procesorů Intel a AMD. Nový test si všímá IPC, čili výkonu na takt a srovnává tak moderní i starší procesory, které pracují se stejným počtem jader na stejném taktu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře