Squadron 42: nároky na hardware a Mark Hamill v traileru

Squadron 42: nároky na hardware a Mark Hamill v traileru
, , aktualita
Naši důvěru v úspěšné dokončení hry Star Citizen může velice posílit úspěch titulu Squadron 42, který můžeme brát jako příběhovou verzi Star Citizena pro jednoho hráče. Nyní se už objevily i nároky na hardware a také pěkný trailer s Markem Hamillem. 
K oblíbeným
reklama
Mark Hamill zde samozřejmě nevystupuje jako Skywalker, ale jako zřejmý prototyp "drsného astromariňáka, s nímž není radno si zahrávat", pokud mohu citovat výrok z jiné sci-fi franšízy. Mluvíme zde o hře Squadron 42, která má vyjít ještě před multiplayerovým titulem Star Citizen, v jehož případě stále čekáme na veřejně dostupnou alfu 3.0. Díky bezprecedentnímu úspěchu ve veřejném financování si moho vývojáři Cloud Imperium Games dovolit do těchto her napumpovat vysoko přes 100 milionů dolarů, a tak není divu, že se ve Squadron 42 budeme moci setkat s tvářemi a hlasy světově známých herců. Patří mezi ně vedle Hamilla také Gary Oldman, Gillian Anderson a jiní, kteří si dohromady zahrají ve více než 10 hodinách filmových částí.
 
 
Hra Squadron 42 byla nyní prezentována i díky traileru, kde si zahrál právě Hamill a jinak jde především o prezentaci velice kvalitního grafického zpracování, které je založeno na CryEngine 3 firmy Crytek. Cloud Imperium Games (CIG) tedy dříve přešli na Lumberyard od Amazonu, ale to je také v základu CryEngine. Firma Crytek mimochodem podala na CIG žalobu kvůli porušení licenčního ujednání, a to kvůli tomu, že její CryEngine byl použit ne pro jednu, ale dvě hry a krom toho bylo odstraněno z nabíhajícího Star Citizenu logo CryEnginu. Je zajímavé, že Crytek si toho všiml až nyní, kdy jsou Squadron 42 a Star Citizen už dlouho ve vývoji, což není žádné tajemství. Že by za tím bylo něco jiného?
 
 
Squadron 42 přijde samostatně za cenu 45 dolarů (lze koupit výhodněji společně se Star Citizen), přičemž ten, kdo tuto hru dokončí, dosáhne právě v multiplayerovém titulu na statut občana a nebude pouhý civilista. A co tedy budeme potřebovat za hardware? Autoři se zmiňují o grafické kartě pro DirectX 11 s alespoň 2 GB RAM a raději 4 GB, čtyřjádrovém procesoru, dále se bude hodit 16 GB operační paměti a nejlépe i SSD. Hra poběží na systémech Windows 7 a novějších. Vypadá to tak, že tato hra bude zvláště náročná především na operační paměť. 
 
Datum vypuštění Squadron 42 na trh zatím nebylo ohlášeno. 
 
Zdroj: RSI 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala