Squadron 42: nároky na hardware a Mark Hamill v traileru

Squadron 42: nároky na hardware a Mark Hamill v traileru
, , aktualita
Naši důvěru v úspěšné dokončení hry Star Citizen může velice posílit úspěch titulu Squadron 42, který můžeme brát jako příběhovou verzi Star Citizena pro jednoho hráče. Nyní se už objevily i nároky na hardware a také pěkný trailer s Markem Hamillem. 
K oblíbeným
reklama
Mark Hamill zde samozřejmě nevystupuje jako Skywalker, ale jako zřejmý prototyp "drsného astromariňáka, s nímž není radno si zahrávat", pokud mohu citovat výrok z jiné sci-fi franšízy. Mluvíme zde o hře Squadron 42, která má vyjít ještě před multiplayerovým titulem Star Citizen, v jehož případě stále čekáme na veřejně dostupnou alfu 3.0. Díky bezprecedentnímu úspěchu ve veřejném financování si moho vývojáři Cloud Imperium Games dovolit do těchto her napumpovat vysoko přes 100 milionů dolarů, a tak není divu, že se ve Squadron 42 budeme moci setkat s tvářemi a hlasy světově známých herců. Patří mezi ně vedle Hamilla také Gary Oldman, Gillian Anderson a jiní, kteří si dohromady zahrají ve více než 10 hodinách filmových částí.
 
 
Hra Squadron 42 byla nyní prezentována i díky traileru, kde si zahrál právě Hamill a jinak jde především o prezentaci velice kvalitního grafického zpracování, které je založeno na CryEngine 3 firmy Crytek. Cloud Imperium Games (CIG) tedy dříve přešli na Lumberyard od Amazonu, ale to je také v základu CryEngine. Firma Crytek mimochodem podala na CIG žalobu kvůli porušení licenčního ujednání, a to kvůli tomu, že její CryEngine byl použit ne pro jednu, ale dvě hry a krom toho bylo odstraněno z nabíhajícího Star Citizenu logo CryEnginu. Je zajímavé, že Crytek si toho všiml až nyní, kdy jsou Squadron 42 a Star Citizen už dlouho ve vývoji, což není žádné tajemství. Že by za tím bylo něco jiného?
 
 
Squadron 42 přijde samostatně za cenu 45 dolarů (lze koupit výhodněji společně se Star Citizen), přičemž ten, kdo tuto hru dokončí, dosáhne právě v multiplayerovém titulu na statut občana a nebude pouhý civilista. A co tedy budeme potřebovat za hardware? Autoři se zmiňují o grafické kartě pro DirectX 11 s alespoň 2 GB RAM a raději 4 GB, čtyřjádrovém procesoru, dále se bude hodit 16 GB operační paměti a nejlépe i SSD. Hra poběží na systémech Windows 7 a novějších. Vypadá to tak, že tato hra bude zvláště náročná především na operační paměť. 
 
Datum vypuštění Squadron 42 na trh zatím nebylo ohlášeno. 
 
Zdroj: RSI 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů