www.svethardware.cz
>
>
>

Stalker 2 opět ohlášen, tentokrát na rok 2021

Stalker 2 opět ohlášen, tentokrát na rok 2021
, , aktualita
Stalker 2 či S.T.A.L.K.E.R. 2 byl již ohlášen v roce 2010 a my se jej měli dočkat o dva roky později, ovšem jak už dlouho dobře víme, nic takového se nestalo. Nyní je tu druhý pokus, který má vyústit v roce 2021. 
K oblíbeným
reklama
Už před více než osmi lety se na trh dostal poslední titul hry Stalkeru, a to Call of Pripyat, přičemž ve stejném roce (2010) byl ohlášen Stalker 2, který se měl na trh dostavit už o dva roky později. Jenomže to se nikdy nestalo a v roce 2013 bylo odpovědné studio GSC Game World zavřeno, když jeho šéf Sergej Grygorovič tak rozhodl z jistých osobních důvodů, které nebyly specifikovány.  
 
 
Nicméně GSC Game World bylo přivedeno k životu v roce 2014, ale už neohlásilo nástupce původního Stalkera, ale novou real-time strategii Cossacks 3. Druhý díl Stalkera se tak opět vzdálil, ale nyní to vypadá, že se ho konečně dočkáme, ale až někdy za tři roky. 
 
Vzhledem k takové časové prodlevě není divu, že o této hře toho nebylo zverejněno mnoho. V podstatě jsme se dozvěděli jen to, že se chystá pokračování, ale jinak nebyly ukázány žádné artworky, snímky, natož pak videa. Očekává se ale, že opět půjde o stejné příběhové zasazení jako v případě úvodní trilogie, takže o FPS z prostředí Černobylu. Očekávat můžeme také to, že na rozdíl od starších her bude ta nová určena i pro konzole a také se mluví o jejím založení na enginu Unreal. 
 
 
Za zmínku stojí ještě jeden fakt, a sice že Stalkera se pokusili před několika dny oživit na Kickstarteru. Studio GSC Game World proti tomu však hlasitě protestovalo, a tak byl projekt zrušen kvůli nedodržení podmínek služby Kickstarter. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek