www.svethardware.cz
>
>
>

Star Citizen Alpha 3.0: nový teaser ukazuje měsíce i vylepšené postavy

Star Citizen Alpha 3.0: nový teaser ukazuje měsíce i vylepšené postavy
, , aktualita
Vydání Star Citizen Alpha 3.0 se blíží a my se můžeme podívat na nejnovější video ukazující všechno to, co nám tato verze má nabídnout. Pro tuto hru to znamená velký milník, který ukáže, zda tvůrci dostojí svým slibům. 
K oblíbeným
reklama
Cloud Imperium Games mají již brzy vypustit alfu ve verzi 3.0, která bude oproti předchozím verzím představovat obrovský krok dopředu a snad umožní, abychom si Star Citizen už konečně mohli zahrát a ne abychom se mohli v jeho světě jen proletět a zkusit si těch pár zkušebních misí, v jejichž průběhu byla slušná šance, že hra spadne, nebo naše postava záhadně vypadne z letící lodi. 
 
 
Tato verze přitom měla přijít už na začátku prázdnin, ale aktuálně to vypadá, že si ještě alespoň tři týdny počkáme a z dostupných informací vyplývá, že se čeká jen na dokončení grafických prací a jinak je vše ostatní hotové. Samotný trailer také může naše tužby jen posílit a řádně nás namlsat. Točí se totiž především kolem hlavních novinek, a to jsou tři měsíce Yela, Cellin a Daymar, na nichž budeme moci přistát a libovolně se pohybovat. Vedle toho už bude také výrazně pokročeno se systémem hry a jejích povolání, takže už to nebude jen těch pár opakujících se zkušebních misí, ale celá fungující a dynamická ekonomika, do níž se už budeme moci zapojit. 
 

Video nám také může do jisté míry připomenout propagační materiály vydané ke hře Elite: Dangerous, ovšem s tím rozdílem, že v ní šlo jen o rendery, které jsme v ní samotné ani omylem nenalezli, zatímco zde jde bez výjimky o herní záběry.
 
Dočkáme se také lepšího zpracování herních postav, což už budou třeba i lidé, kteří nám budou zadávat mise a obecně se pilně pracuje na postavách a jejich výbavě, přičemž se nezapomíná na nové lodě a jiné vehikly. Zmíněné měsíce také rozhodně nebudou jen prázdné světy plné prachu, písku a kamení, ale nalezneme na nich vedle fungujících základen třeba opuštěná místa havárií, nebo naopak staré lodě, které se pro leckoho staly útočištěm. Vypadá to, že velký díl na atmosféře bude mít také počasí na měsících. 
 
Chris Roberts, vedoucí celého projektu, však minulý týden potvrdil, že Star Citizen přijde v první verzi na trh s pěti až deseti hvězdnými systémy, což znamená, že vývojáři se poněkud uskrovnili, ovšem stále to bude obrovský herní svět a pokud bude vyveden v takových detailech, jaké ukazuje nové video, málokdo se asi bude zlobit. Nicméně Star Citizen není hra, která by měla mít v dohledné době nějakou finální verzi. Jako titul pro masivní multiplayer se bude dále rozvíjet a rozšiřovat. 
  
Zdroj: RSI
reklama
Nejnovější články
Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice Intel vypustil na trh Xeon W-3300: 10nm CPU pro pracovní stanice
Intel se rozhodl, že na trh vypustí 10nm procesory Xeon W-3300, které představují to nejbližší, co má tato firma k dispozici na motivy High-End Desktopů (HEDT). Jedná se ovšem spíše o konkurenci pro Threadrippery Pro, i když stále jen s omezeným výkonem.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC Hot Chips 33 budou o 3D pouzdření v podání AMD, Intelu a TSMC
Uprostřed srpna proběhne konference Hot Chips 33, kde bude mezi hlavní témata patřit 3D či obecně pokročilé pouzdření počítačových čipů, a to v podání prezentujících z firem TSMC, Intel a AMD. Na co se můžeme těšit? 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal NVIDIA Ada Lovelace má nabídnout podobný skok jako Maxwell - Pascal
Dobrá zpráva přichází od leakera zvaného Ulysses, který mluví o dalším slušném pokroku ve výkonu, který má předvést budoucí generace GeForce zvaná Ada Lovelace. Má jít totiž o podobný nárůst, jaký ukázal přechod z Maxwellu na Pascal. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3 Thunderbolt 5 zřejmě míří k 80 Gb/s a modulaci PAM-3
Rozhraní Thunderbolt ve verzi 3 i 4 nabízí propustnost 40 Gb/s, čili v tomto ohledu mezigenerační pokrok nic nového nenabídl, ale právě vyvíjená verze Thunderbolt 5 by už díky PAM3 měla propustnost zdvojnásobit. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy Astronomové nalezli exoplanetu vzdálenou 0,1 světelného roku od své hvězdy
Pokud bychom měli brát naši Sluneční soustavu jako vzor, byl by systém hvězdy COCONUTS-2 velice neobvyklý. Zahrnuje totiž velkou planetu, která obíhá daleko za hranicí, již u nás považujeme za okraj soustavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek