Star Wars Jedi: Fallen Order a systémové požadavky: 32 GB RAM naštěstí ne

Star Wars Jedi: Fallen Order a systémové požadavky: 32 GB RAM naštěstí ne
, , aktualita
Ihned po zveřejnění systémových či hardwarových požadavků pro hru Star Wars Jedi: Fallen Order nastalo zděšení, neboť se v nich objevilo i 32 GB RAM. To by bylo dosud skutečně nevídané. 
K oblíbeným
reklama
Jak informuje server Tom's Hardware, původní hardwarové požadavky pro PC verzi hry Star Wars Jedi: Fallen Order obsahovaly v rámci doporučené sestavy 32 GB RAM, což by bylo asi vůbec poprvé, kdyby nějaká hra chtěla takový nášup operační paměti. Obyčejně jde o 16 GB RAM, ovšem nakonec se stejně ukázalo, že to byl omyl a i v případě této hry to bude 16 GB. Tedy doufejme, že to byl jen překlep a ne rozhodnutí, které bylo později přehodnoceno. 
 
 
Na Fallen Order se mohou těšit fanoušci světa Hvězdných válek především díky tomu, že po dlouhé době jde o příběhový titul pro jednoho hráče. Z hlediska konceptu a žánru půjde o akční dobrodružnou hru viděnou z pohledu třetí osoby a můžeme také uvést, že herní systém byl ovlivněn, nebo se v jistých ohledech blíží titulu Dark Souls. Potěšující také je, že tu nebudou žádné mikrotransakce, ovšem to je v případě hry pro jednoho hráče víceméně samozřejmé, leda by chtěli v EA posunout mikrotransakce na novou úroveň. 
 
V každém případě budeme potřebovat 55 GB prostoru na disku a 64bitové Windows 7/8.1/10. Minimální konfigurace pak zahrnuje procesor AMD FX-6100, Intel Core i3-3220 nebo podobný, 8 GB RAM a kartu Radeon HD 7750 či GeForce GTX 650, což není zrovna krvavé, ale nikdo nám už neřekne, co od takového hardwaru můžeme očekávat. Osobně bych si v tomto případě tipl na Full HD při nízkých detailech a ještě hratelnými FPS. 
 
Doporučená konfigurace je založena na AMD Ryzen 7 1700 či Core i7-6700K, 16 GB RAM a kartách Radeon RX Vega 56 či GTX 1070. Těžko pak půjde o možnost hrát ve 4K při 60 FPS, jako spíše o Full HD na vysoké detaily a při 60 FPS, ale uvidíme.
 
Je třeba také poznamenat, že aktuálně tyto údaje na stránkách EA Origin nenajdeme, takže byly staženy a něco se asi děje. Možná to má co do činění s oním původním požadavkem na 32 GB RAM. Takový objem paměti vedle uvedeného doporučeného hardwaru vypadá prostě nesmyslně, takže se snad ve specifikacích opět neobjeví. 
 
Oprava, specifikace byly zase nahozeny a odpovídají výše uvedeným informacím. 
 
Star Wars Jedi: Fallen Order je také mimochodem již k dispozici v předprodeji za obvyklých 60 eur. Na trh přijde 15. listopadu. 
 
Zdroj: EA Origin 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje Apple nedoporučuje zakrývat webkameru MacBooku. Kvůli poškození displeje
Na oficiálních stránkách podpory se objevilo doporučení, ve kterém Apple uživatelům radí nepoužívat kryty pro kameru na svých MacBoocích. Místo toho doporučuje spoléhat na diodu indikující aktivní kameru.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor Konec zpoceným dlaním. Herní myš Zephyr obsahuje ventilátor
Méně známý výrobce si dal za cíl vyřešit věčný problém řady hráčů. Uvnitř počítačové myši Mindshunter Zephyr se totiž nachází malý ventilátor, který by měl ochlazovat povrch dlaně a zabraňovat pocení.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů Nejdražší hra světa: Super Mario Bros. vydražen za 114 tisíc dolarů
V internetové aukci padl nový rekord. Neznámý zákazník se rozhodl utratit v přepočtu několik milionů korun za hru Super Mario Bros. z roku 1985. Tím došlo k překonání loňského rekordu, který držel stejný titul.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem Přenosný monitor Lenovo ThinkVision M14t lze ovládat aktivním stylusem
Lenovo představilo nový přenosný monitor s dotykovým ovládáním, který si klade za cíl usnadni pracovní povinnosti mimo kancelář. K interakci lze využít také aktivní digitální pero. Připojení k počítači zajišťuje USB-C.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením Creative Live! Cam Sync 1080p: oblíbená webkamera přichází s vyšším rozlišením
Poptávka po webkamerách se v posledních měsících výrazně zvýšila a společnost Creative při této příležitosti přináší nástupce pro populární model Live! Cam Sync HD. K dispozici je integrovaná krytka objektivu nebo možnost připojení k tripodu.
11.7.2020, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář