www.svethardware.cz
>
>
>

Steam chystá do konce roku ještě tři slevové akce, první začíná ve čtvrtek

Steam chystá do konce roku ještě tři slevové akce, první začíná ve čtvrtek
, , aktualita
Valve plánuje na své prodejní platformě Steam slevy k různým příležitostem, ale přesná data sám tají. Nicméně nyní uniklo na web právě to, kdy se můžeme těšit na slevy k příležitosti Haloweenu, Black Friday a Winter Sales. 
K oblíbeným
reklama
Naposledy přišel na Steamu tradiční letní výprodej, který proběhl v druhé polovině června, takže už je pomalu čas na další akci, kterou si Valve dále upevní svou pozici na trhu s hrami jako vedoucí prodejní platforma. Valve se přitom snaží udržovat přesná data svých slevových akcí v tajnosti, ovšem vždy se může objevit někdo, kdo se s nimi rád podělí. Nyní to byl jistý uživatel DarkMio na Redditu, takže by se dalo říci, že je třeba tyto údaje brát s rezervou. Ovšem EuroGamer je potvrdil s využitím svých zdrojů, takže se jim dá věřit. 
 
 
Gabe Newell má roztočit slevový kulomet už v tento čtvrtek, 26. října při příležitosti Haloweenu. Tato slevová akce má trvat do příští středy, čili do 1. listopadu. 
 
Pak se můžeme těšit na Černý pátek, a to od středy 22. listopadu do úterý 28. listopadu a ještě v tomto roce přijde Steam Winter Sale, čili zimní výprodej, a to mezi čtvrtky 21. prosince a 4. ledna. 
 
Zdroj: Eurogamer


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM
NVIDIA by mohla už přibližně za měsíc představit svou novou grafickou architekturu a s ní i konkrétní produkty. Podívejme se tak na to, co se říká o údajném 7nm čipu GA100, čili vlajkovém modelu generace Ampere. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul
Takovýto úvod do provozu služba GeForce NOW rozhodně nepotřebovala. Krátce po jejím spuštění byla zákazníkům upřena nabídka firmy Activision Blizzard a nyní se nově stahuje i Bethesda, a to až na jeden titul. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple chce zakázat prodej knihy bývalého zaměstnance, prý prozrazuje příliš Apple chce zakázat prodej knihy bývalého zaměstnance, prý prozrazuje příliš
Společnost Apple vůbec není spokojena se zahájením prodeje knihy App Store Confidental od Tom Sadowskiho, bývalého vedoucího App Store. Podle ní prozrazuje obchodní tajemství a žádá stažení knihy z obchodů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Shopify se připojuje ke kryptoměně Libra od Facebooku, zatímco jiní utíkají Shopify se připojuje ke kryptoměně Libra od Facebooku, zatímco jiní utíkají
Kryptoměnu Libra od Facebooku, resp. jeho dceřinné společnosti Calibra, zpočátku podporovalo velké množství zavedených společností. Mnoho se však od projektu odvrátilo. Shopify jde proti proudu a naopak se připojuje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NOAA si ztrojnásobí superpočítačový výkon NOAA si ztrojnásobí superpočítačový výkon
National Oceanic and Atmospheric Administration (NOAA) se může těšit na to, že její superpočítačová výbava projde zásadní modernizací. Získá totiž nové superpočítače založené na platformě Cray.
Včera, aktualita, Jan Vítek