www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam odstartoval letní výprodej

Steam odstartoval letní výprodej
, , aktualita
Herní platforma Steam odstartovala svou každoroční velkou prodejní akci Summer Sale, čili letní výprodej. Propaguje především tituly Assassin’s Creed Odyssey a Devil May Cry 5 s výraznými slevami, ale ty se týkají mnoha dalších her.
K oblíbeným
reklama
Steam Summer Sale je jako obvykle nadžánrový a obecný, takže slevy najdeme všude. V případě jmenovaných titulů Assassin’s Creed Odyssey a Devil May Cry 5 jde jednak o padesátiprocentní a pak o třetinovou slevu a není problém najít i 75% či ještě větší slevy. Ty se ale pochopitelně týkají spíš starších titulů. 
 
 
Jako obvykle pak odstartování slev přineslo menší nestabilitu steamových serverů, které se potí pod přívalem lidí zkoumajících nabídku, ovšem aktuálně, i když jsou stránky Steamu trošku línější než obvykle, vše funguje bez problémů. 
 
Vedle nabídky individuálních her se slevou tu samozřejmě máme také obvyklé balíčky čítající celé řady. Jde třeba právě o Devil May Cry, případně sérii Dishonored, Divine Divinity s 90% slevou, Arma, Mortal Kombat, Hitman, The Elder Scrolls a další. Vybírat si můžeme také hry dle celkové ceny, a to do 5 či 10 eur a mezi ně patří i The Witcher 3: Wild Hunt za pouhých 9 eur, jen za 4 eura je k mání Baldur's Gate I či II: Enhanced Edition a za 4,50 pak Deus Ex: Mankind Divided. 
 
Letní výprodej oficiálně odstartoval včera 25. června a potrvá až do 9. července, takže na výběr je dost času, přičemž všechny aktuální slevy mají být nabízeny po celou tuto dobu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře