www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam odstartoval letní výprodej

Steam odstartoval letní výprodej
, , aktualita
Herní platforma Steam odstartovala svou každoroční velkou prodejní akci Summer Sale, čili letní výprodej. Propaguje především tituly Assassin’s Creed Odyssey a Devil May Cry 5 s výraznými slevami, ale ty se týkají mnoha dalších her.
K oblíbeným
reklama
Steam Summer Sale je jako obvykle nadžánrový a obecný, takže slevy najdeme všude. V případě jmenovaných titulů Assassin’s Creed Odyssey a Devil May Cry 5 jde jednak o padesátiprocentní a pak o třetinovou slevu a není problém najít i 75% či ještě větší slevy. Ty se ale pochopitelně týkají spíš starších titulů. 
 
 
Jako obvykle pak odstartování slev přineslo menší nestabilitu steamových serverů, které se potí pod přívalem lidí zkoumajících nabídku, ovšem aktuálně, i když jsou stránky Steamu trošku línější než obvykle, vše funguje bez problémů. 
 
Vedle nabídky individuálních her se slevou tu samozřejmě máme také obvyklé balíčky čítající celé řady. Jde třeba právě o Devil May Cry, případně sérii Dishonored, Divine Divinity s 90% slevou, Arma, Mortal Kombat, Hitman, The Elder Scrolls a další. Vybírat si můžeme také hry dle celkové ceny, a to do 5 či 10 eur a mezi ně patří i The Witcher 3: Wild Hunt za pouhých 9 eur, jen za 4 eura je k mání Baldur's Gate I či II: Enhanced Edition a za 4,50 pak Deus Ex: Mankind Divided. 
 
Letní výprodej oficiálně odstartoval včera 25. června a potrvá až do 9. července, takže na výběr je dost času, přičemž všechny aktuální slevy mají být nabízeny po celou tuto dobu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity Google: Stadia není Netflix pro hry, nabídne i exkluzivity
Zástupce firmy Google, který má přímo na starosti platformu Stadia, byl ochoten odpovídat na všetečné otázky lidí na fórech Reddit. My jsme se tak dozvěděli i to, že bychom dle jeho představ neměli o službě mluvit jako o Netflixu pro hry.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017 Equifax zaplatí až 700 milionů dolarů za únik dat z roku 2017
V září roku 2017 se začala odkrývat kauza, která se týkala amerických úvěrových registrů obsahujících informace o téměř polovině obyvatelů USA a její už tak od počátku obludné rozměry časem ještě narostly. Jaké je vyústění?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
První benchmarky dávají RTX 2080 SUPER téměř na úroveň TITANu V První benchmarky dávají RTX 2080 SUPER téměř na úroveň TITANu V
Na trh musí teprve ještě dorazit slíbená karta GeForce RTX 2080 SUPER, která už je ale na cestě, protože byla vyzkoušena v prvních testech. A není překvapivé, že to je zrovna benchmark z Final Fantasy XV.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny DRAM šly zakrátko nahoru o pětinu, začínají růst i u nás Ceny DRAM šly zakrátko nahoru o pětinu, začínají růst i u nás
Vypadá to, že časy poklesu cen na trhu s paměťmi DRAM jsou pryč a my se dozvídáme, že příčinou je nová exportní politika Japonska vůči Jižní Koreji. Ceny přitom zakrátko vyletěly velice prudce nahoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek