www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam odstartoval letní výprodej

Steam odstartoval letní výprodej
, , aktualita
Herní platforma Steam odstartovala svou každoroční velkou prodejní akci Summer Sale, čili letní výprodej. Propaguje především tituly Assassin’s Creed Odyssey a Devil May Cry 5 s výraznými slevami, ale ty se týkají mnoha dalších her.
K oblíbeným
reklama
Steam Summer Sale je jako obvykle nadžánrový a obecný, takže slevy najdeme všude. V případě jmenovaných titulů Assassin’s Creed Odyssey a Devil May Cry 5 jde jednak o padesátiprocentní a pak o třetinovou slevu a není problém najít i 75% či ještě větší slevy. Ty se ale pochopitelně týkají spíš starších titulů. 
 
 
Jako obvykle pak odstartování slev přineslo menší nestabilitu steamových serverů, které se potí pod přívalem lidí zkoumajících nabídku, ovšem aktuálně, i když jsou stránky Steamu trošku línější než obvykle, vše funguje bez problémů. 
 
Vedle nabídky individuálních her se slevou tu samozřejmě máme také obvyklé balíčky čítající celé řady. Jde třeba právě o Devil May Cry, případně sérii Dishonored, Divine Divinity s 90% slevou, Arma, Mortal Kombat, Hitman, The Elder Scrolls a další. Vybírat si můžeme také hry dle celkové ceny, a to do 5 či 10 eur a mezi ně patří i The Witcher 3: Wild Hunt za pouhých 9 eur, jen za 4 eura je k mání Baldur's Gate I či II: Enhanced Edition a za 4,50 pak Deus Ex: Mankind Divided. 
 
Letní výprodej oficiálně odstartoval včera 25. června a potrvá až do 9. července, takže na výběr je dost času, přičemž všechny aktuální slevy mají být nabízeny po celou tuto dobu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon? NVIDIA DLSS 2.0: dokáže nahradit ray tracingem ztracený výkon?
NVIDIA si pro nás připravila vylepšenou technologii DLSS 2.0, která má za úkol v konečném důsledku zajistit vyšší výkon při vysoce kvalitním zobrazení. My se nyní podíváme na to, jak funguje v praxi.
Dnes, recenze, Jan Vítek
Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa
Hermann Hauser, jeden ze zakladatelů společnosti ARM, se velmi kriticky vyjádřil k záměru NVIDIE převzít ARM z rukou japonské banky Softbank. Dle jeho slov by něco takového byla hotová katastrofa.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň
Pokud někoho nebaví nudné krabicoidní počítačové skříně, má dnes už možnost si vybírat z mnoha jiných, které mají zajímavější tvary, i když to v řadě případů znamená neefektivní využití prostoru. Jak to je v případě Azza Pyramid Mini 806?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen
Před pár dny se objevily záhadné pády internetového prohlížeče Microsoft Edge při nastavení výchozího vyhledávače na Google. Chyba se přitom neobjevovala při vyhledávání přes vlastní vyhledávač Bing. Důvod havárií se už naštěstí povedlo odhalit.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely
Společnost ViewSonic obohatila svou nabídku herních monitorů o dva nové stejně velké 31,5palcové modely, které využívají panely typu MVA. Ty jsou však rozdílné, a tak jsou rozdílné i samotné monitory VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD.
Včera, aktualita, Jan Vítek