www.svethardware.cz
>
>
>

Streacom BC1: testovací stolek pro minisestavy

Streacom BC1: testovací stolek pro minisestavy
, , aktualita
Společnost Streacom si připravila speciální skříň, či spíše testovací stolek BC1 Mini, který se bude hodit pro malé sestavy založené na deskách Mini ITX či ještě menších. Ten již stačil získat ocenění Red Dot a iF Design. 
K oblíbeným
reklama
Streacom BC1 Mini je řádný kus pečlivě opracovaného hliníku, který byl vymyslen tak, aby přímo v sobě nesl potřebné prvky, a to včetně hlavních nohou, šroubků a jiných potřebných věcí. 
 
 
Tento produkt bude k dispozici od posledního čtvrtletí tohoto roku, které už dávno probíhá, a to ve třech barevných verzích - základní stříbrné, pak černé a nakonec červené. 
 
 
Streacom nabízí tento testovací stolek především nadšencům a overclockerům, kteří se ve svých sestavách neustále vrtají, i když to zrovna tradičně nejde moc dohromady s deskami formátu Mini-ITX. Ovšem i ty už dnes dokáží nabídnout velice bohatou výbavu včetně silného napájení, jak nedávno ukázala třeba společnost Asrock se svou deskou s X299
 
 
Stolek je velice jednoduchý. Vyroben je z 8 mm tlustého hliníku a váží 900 gramů, přičemž do spodního patra patří zdroj formátu SFX či SFX-L a nahoře je místo pro základní desku plus dvě "anténky", které budou udržovat ve vzpřímené poloze grafickou kartu. To vše budeme moci sestavit bez použití nástrojů, neboť veškeré šroubky i distanční sloupky jsou přítlačné, tudíž je můžeme utahovat a povolovat jen rukama. To platí i pro případné ventilátory, které můžeme s pomocí malých pacek umístit po stranách. 
 
Pak tu máme také připravený otvor pro zámek Kensington, aby si celý stolek nechtěly najednou odnést nenechavé ruce. A jako samostatný produkt je tu také nová krabička s příslušenstvím, BC1 Screw Kit. 
 
 
Ten je určen jako náhradní sada za poztrácené šroubky a obsahuje celkem sedm šroubků M3, šest šroubků 6#32, čtyři plus čtyři distanční sloupky pro desku a dvě dlouhé opory pro kartu. 
 
Tento projekt je také k dispozici v rámci Open Benchtable, což znamená, že kdokoliv si může stáhnout potřebné plány a vytvořit si svůj testovací stolek sám, pokud to zvládne. 
 
Zdroj: Streacom


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem BBC varuje před deepfakes, vytvořila umělé video s Borisem Johnsonem
Deepfakes jsou čím dál tím větším problémem. Varuje před nimi stabice BBC, která se podílela na tvorbě falešného videa s Borisem Johnsonem a Jeremy Corbynem. Ukazuje, že je stále snazší udělat věrohodný podvrh.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink SpaceX po přestávce vypustilo další kopu satelitů Starlink
Satelity Starlink jsou malé a skladné, a tak si jich jeden Falcon 9 může vzít na palubu celou kopu, čili šedesát. Nyní se přitom podařilo další takovou várku dostat na oběžnou dráhu a učinit další krok ke zprovoznění připravované sítě.
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax Noctua uvádí na trh nové ventilátory a příslušenství řady Chromax
Noctua nedávno dostala na trh nové procesorové chladiče Chromax Black a nyní je doplňují ventilátory a příslušenství Chromax. Máme tu konkrétně modely NF-A20, NF-A12x15, NF-A9, NF-A9x14 či NF-A8.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX InWin 925: mohutný tower se silným chlazením pro E-ATX
InWin si připravuje pod prostým označením 925 velkou skříň formátu Full Tower, která je tak určena pro výkonné PC sestavy. Sama nabídne krom potřebného místa mohutné tělo z broušeného hliníku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou Acer Predator CG437K P: 43 palců s velice dobrou výbavou
Acer na trh přináší monitor Predator CG437K P, který je určen pro ty nejnáročnější hráče. O tom ostatně svědčí už jeho úhlopříčka, ale vedle ní je tu i řada velice zajímavých specifikací a bohatá výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek