www.svethardware.cz
>
>
>

Streacom BC1: testovací stolek pro minisestavy

Streacom BC1: testovací stolek pro minisestavy
, , aktualita
Společnost Streacom si připravila speciální skříň, či spíše testovací stolek BC1 Mini, který se bude hodit pro malé sestavy založené na deskách Mini ITX či ještě menších. Ten již stačil získat ocenění Red Dot a iF Design. 
K oblíbeným
reklama
Streacom BC1 Mini je řádný kus pečlivě opracovaného hliníku, který byl vymyslen tak, aby přímo v sobě nesl potřebné prvky, a to včetně hlavních nohou, šroubků a jiných potřebných věcí. 
 
 
Tento produkt bude k dispozici od posledního čtvrtletí tohoto roku, které už dávno probíhá, a to ve třech barevných verzích - základní stříbrné, pak černé a nakonec červené. 
 
 
Streacom nabízí tento testovací stolek především nadšencům a overclockerům, kteří se ve svých sestavách neustále vrtají, i když to zrovna tradičně nejde moc dohromady s deskami formátu Mini-ITX. Ovšem i ty už dnes dokáží nabídnout velice bohatou výbavu včetně silného napájení, jak nedávno ukázala třeba společnost Asrock se svou deskou s X299
 
 
Stolek je velice jednoduchý. Vyroben je z 8 mm tlustého hliníku a váží 900 gramů, přičemž do spodního patra patří zdroj formátu SFX či SFX-L a nahoře je místo pro základní desku plus dvě "anténky", které budou udržovat ve vzpřímené poloze grafickou kartu. To vše budeme moci sestavit bez použití nástrojů, neboť veškeré šroubky i distanční sloupky jsou přítlačné, tudíž je můžeme utahovat a povolovat jen rukama. To platí i pro případné ventilátory, které můžeme s pomocí malých pacek umístit po stranách. 
 
Pak tu máme také připravený otvor pro zámek Kensington, aby si celý stolek nechtěly najednou odnést nenechavé ruce. A jako samostatný produkt je tu také nová krabička s příslušenstvím, BC1 Screw Kit. 
 
 
Ten je určen jako náhradní sada za poztrácené šroubky a obsahuje celkem sedm šroubků M3, šest šroubků 6#32, čtyři plus čtyři distanční sloupky pro desku a dvě dlouhé opory pro kartu. 
 
Tento projekt je také k dispozici v rámci Open Benchtable, což znamená, že kdokoliv si může stáhnout potřebné plány a vytvořit si svůj testovací stolek sám, pokud to zvládne. 
 
Zdroj: Streacom


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake MSI Cubi ve dvou nových verzích: mini PC s Comet Lake či Gemini Lake
MSI oznámilo dvojici desktopů Cubi 5 10M a Cubi N, které se vyznačují velmi malými rozměry. První z nich nabídne procesor Comet Lake, zatímco druhý pouze Gemini Lake, ale v kombinaci s pasivním chlazením.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu Objevila se nikdy nevydaná hra SimRefinery od Maxisu
Maxis má na svědomí známé herní pecky jako např. SimCity. V 90. letech byla ve vývoji ale i další "hra" SimRefinery, která se teprve teď objevila volně na Internetu. Bezmála 30 let nedokončenou hru si nyní můžete zahrát i v prohlížeči.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam EA přináší někdejší exkluzivity z Originu na Steam
Společnost Electronic Arts se rozhodla ještě více prohloubit spolupráci s Valve a její platformou Steam. Už dříve se odhodlala na ní nabídnout svůj úspěšný titul Jedi: Fallen Order a nyní přišla řada i na starší exkluzivity platformy Origin. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520 ASRock si chystá celou řadu desek s AMD A520
Ukazuje se, že možná ještě do nástupu letošního podzimu se opravdu dočkáme od AMD dalšího nového čipsetu po desky s paticí AM4, a to A520. Ten se již několikrát objevil a nyní i v záznamech EEC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS LG 38WN95C-W: 38" širokoúhlý a dobře vybavený Nano IPS
Společnost LG zařazuje do své nabídky 38palcový herní monitor 38WN95C-W, který za oficiální cenu 1600 USD nabídne zajímavé vlastnosti. Můžeme jej označit za rychlý panel, který slibuje navíc i kvalitní zobrazení. 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů