www.svethardware.cz
>
>
>

Taylor Swift nemá ráda streamovací služby, album "1989" nebude ani na Apple Music

Taylor Swift nemá ráda streamovací služby, album "1989" nebude ani na Apple Music
, , aktualita
Zpěvačka Taylor Swift je známá svým negativním postojem ke streamovacím službám. Nedávno stáhla všechna svá alba ze Spotify, nyní vyšlo najevo, že nejnovější album "1989" nebude k dispozici ani na novém Apple Music.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služby jsou moderním prostředkem jak poslouchat hudbu. Zpěvačka Taylor Swift ale tomuto způsobu moc neholduje a říká, že hudba by měla být poslouchána jen ve formě alb. To je ostatně důvod, proč její nové album "1989" není na žádné streamovací službě a bude o něj ochuzena dokonce nová streamovací služba Apple Music. Dokonce ani jim se nepodařilo přemluvit Taylor k tomu, aby sem toto album umístila.


Apple Music logo


Album se ale i bez toho prodává velmi dobře, celkem už zmizelo z pultů obchodů 5 milionů kusů. Apple Music nicméně alespoň zajistil, že může streamovat starší alba zpěvačky podobně jako konkurenční služby Rhapsody nebo Tidal. To ale neplatí např. o Spotify, ze kterého zpěvačka svá alba stáhla. Té se totiž nelíbilo, že by je měli lidé poslouchat zdarma jen za reklamy. Tento model zdarma se nelíbí ani konkurenčnímu Applu, neboť je pro Spotify velkou konkurenční výhodou, která mu rozšiřuje posluchačskou základnu (finančně to zatím nevydělává).
 
reklama
Nejnovější články
Ford investuje 50 mil. USD do Redwoodu, recyklační firmy od zakladatele Tesly Ford investuje 50 mil. USD do Redwoodu, recyklační firmy od zakladatele Tesly
Pokud má mít elektromobilita smysl, je potřeba vyřešit několik otázek. Jednou z nich je i recyklace akumulátorů. Automobilka Ford proto nedávno investovala do recyklační firmy Redwood Materials, kterou založil jeden ze zakladatelů Tesly.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Lexar uvádí SSD NM800 pro profesionální nasazení Lexar uvádí SSD NM800 pro profesionální nasazení
Společnost Lexar uvedla na trh nová SSD řady NM800. Ta využívají rychlého rozhraní PCIe Gen4 x4 a výrobce slibuje přenosové rychlosti až na úrovni 7400 MB/s. Mířit mají především na kreativní profesionální nasazení. 
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Návrh orgánů EU chce prosadit povinné USB-C pro telefony i další zařízení Návrh orgánů EU chce prosadit povinné USB-C pro telefony i další zařízení
Evropská komise předložila návrh zákona, který by po výrobcích telefonů a jiných zařízení vyžadoval povinně nabíjecí port USB-C. Už tedy žádné micro USB nebo Lightning. Budou tak mít brzy i iPhony toto rozhraní?
Včera, aktualita, Milan Šurkala14 komentářů
AMD dle Omdia posílilo mezi datacentrovými servery, každý šestý využívá EPYC AMD dle Omdia posílilo mezi datacentrovými servery, každý šestý využívá EPYC
Společnost AMD se aktuálně věnuje přednostně serverům, pro něž vyrábí své procesory a celé platformy. Není tak divu, že to přináší své ovoce a AMD dle analytické společnosti Omdia zvyšuje svůj podíl na trhu. 
24.9.2021, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Namísto posílení propad, Čína označila kryptoměny za nelegální platidlo Namísto posílení propad, Čína označila kryptoměny za nelegální platidlo
Po výrazném propadu hodnoty kryptoměn, který nastal sedmého září a později se ještě prohloubil, se očekával další postupný růst, jenž měl dle burzy Deribit odstartovat již dnes. Namísto toho přišel další pád. 
24.9.2021, aktualita, Jan Vítek17 komentářů