www.svethardware.cz
>
>
>

Telegram by měl uvést svou kryptoměnu Gram do 31.10.

Telegram by měl uvést svou kryptoměnu Gram do 31.10.
, , aktualita
Sociální síť Facebook není zdaleka jediná, která chystá svou vlastní kryptoměnu. Telegram např. pracuje na svém Gramu a měl by ho uvést do konce října. Jinak by totiž mohl mít velký problém.
K oblíbeným
reklama
Kryptoměny jsou nadále velkým tématem, které poslední dobou dost oživují záležitosti kolem Libry od Facebooku. Vypadá to ale, že zdaleka není jedinou sociální sítí, která něco takového chystá. Jednou z dalších je Telegram, který pracuje na kryptoměně Gram a na kterou už ve dvou před-ICO výběrech nastřádal 1,7 miliardy USD. Pokud se mu ale nepovede kryptoměnu spustit do 31. října letošního roku a nabídnout skutečné ICO (Initial Coin Offering), mohl by být nařčen z podvodu a zpronevěry výše zmíněné částky.
 
Telegram logo
 
Telegram však investorům sdělil, že by se tak skutečně mělo stát do dvou měsíců a někteří z investorů i tuto zprávu potvrdili. Digitální peněženky pro novou kryptoměnu Gram by tak měly být k dispozici zhruba 200 až 300 milionům uživatelů. Velkou otázkou ale zůstává, jak a zda vůbec se Telegramu podaří hrát v rámci stanovených zákonů a regulací, což je něco s čím má Libra nadále problém a tvůrcům se nedaří přesvědčit vlády o tom, že by mohlo jít o legitimní platební prostředek. Nevypadá to totiž, že by Gram měl mít větší důvěryhodnost než Libra.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala