www.svethardware.cz
>
>
>

Telegram by měl uvést svou kryptoměnu Gram do 31.10.

Telegram by měl uvést svou kryptoměnu Gram do 31.10.
, , aktualita
Sociální síť Facebook není zdaleka jediná, která chystá svou vlastní kryptoměnu. Telegram např. pracuje na svém Gramu a měl by ho uvést do konce října. Jinak by totiž mohl mít velký problém.
K oblíbeným
reklama
Kryptoměny jsou nadále velkým tématem, které poslední dobou dost oživují záležitosti kolem Libry od Facebooku. Vypadá to ale, že zdaleka není jedinou sociální sítí, která něco takového chystá. Jednou z dalších je Telegram, který pracuje na kryptoměně Gram a na kterou už ve dvou před-ICO výběrech nastřádal 1,7 miliardy USD. Pokud se mu ale nepovede kryptoměnu spustit do 31. října letošního roku a nabídnout skutečné ICO (Initial Coin Offering), mohl by být nařčen z podvodu a zpronevěry výše zmíněné částky.
 
Telegram logo
 
Telegram však investorům sdělil, že by se tak skutečně mělo stát do dvou měsíců a někteří z investorů i tuto zprávu potvrdili. Digitální peněženky pro novou kryptoměnu Gram by tak měly být k dispozici zhruba 200 až 300 milionům uživatelů. Velkou otázkou ale zůstává, jak a zda vůbec se Telegramu podaří hrát v rámci stanovených zákonů a regulací, což je něco s čím má Libra nadále problém a tvůrcům se nedaří přesvědčit vlády o tom, že by mohlo jít o legitimní platební prostředek. Nevypadá to totiž, že by Gram měl mít větší důvěryhodnost než Libra.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře