reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 31.3.2010
Komentářů: 27, score 0.9 | TV Freak: 98/1.1 | Digimanie: 23/0.6 | Svět audia: 2/2.5
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 9.8.2011 s hodnocením +3:
během dvou let se má vyrábět 86% TV 3D Oněch 14% si dovedu představit jako šunky.. Další,kdy koupit? Ono krom jiného záleží i na věku. Můžete stále čekat a nikdy se dočkat. Důležité, 3 D umí i normální 2D a řekl bych v lepší kvalitě standartních dosavadních TV. To neplatí pro profesionální monitory jakým byly monitor PIONEER používaných ve studiích, stále EX kvalitou.
Komentář z 30.11.2013 s hodnocením +2:
Kdysi jsem se dočetl: SLEVA se počítá od DOPORUČENÉ ceny. Dle tohoto, měl­-li prodejce cenu již ­"hodně pod cenou doporučenou ­" je další velké slevováni nemožné. To je spíš výprodej.. Má v tomto již jasno státní inspekce?? Tehdy,kdysi tomu tak nebylo.. Dík za přesnější výklad..
Komentář z 23.8.2012 s hodnocením +2:
Se zvukem naprosto souhlasím, žádná TV kvalitním zvukem neoplývá. Používám sloupové repro a zes. Marantz. Válení na pohovce bohužel musím, v sedě po chvíli bolí vzhledem k letům záda. S nejlepším MONITOREM nějaký čas jsem se mazlil PANAS. TH ­- 85VX200. Od výrobce perfekt seřízený, jakýkoliv zásah kvalitu obrazu zhoršil. Ideální podívání při cca 4 m, 3D i pod 3m. Vše má nějaký zápor, zde je ­" trochu ­" vyšší cena. Krmení mi zajišťuje všeuměl RELLBox.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 4.6.2012 s hodnocením -1:
Sám se divím, ale z info CRT má stále ještě cca 50%.
Komentář z 2.10.2012 s hodnocením 0:
jsem zaskočen. Neumím si představit, jak tato firma může radit ­/ něco jiného je doporučovat ­/ v oblasti TV. Ku př. v nabídce jsem nenašel TV od Panasonicu. Konkrétně : Panasonic TX­- L42DT50, TX­-P42GT50. Televizor přitom patří jako jeden z mála výrobků který jde SOUČASNĚ porovnávat. Udělat si vlastní představu doplněnou odborníkem. To by měla být samozřejmost v kameném obchodě. Lze stále vylepšovat.
Komentář z 6.2.2011 s hodnocením 0:
Hezké nedělní dopoledne přeji všem. Opět na začátek. Chtěl jsem znát pozorovací úhel s promítnutím ztáty kvality např. procentuelně při pohledu pro mou potřebu z nějakých 140°.
Zde jste se velmi mýlil že nejsem zájemce. Mám zájem o přístroj do kuchyně, kde právě pozorovací úhel hraje svou roli. Jinak jsem se snažil odpovídat na Vámi položené otázky.
Nezastupuji žádnou firmu, mou plnou adresu kterou neskrývám naleznete na TVFREAK. vám to jistě nebude dělat potíže. Máte Vy někde uvedenou adresu a nějaké pracovně blužší údaje? Předem díky za zajisté kladnou odpověď. Miroslav Dvořák 76letý senior.