www.svethardware.cz
>
>

Thanos z Avengers napadl Google: klikněte na rukavici a zmizí půl světa

Thanos z Avengers napadl Google: klikněte na rukavici a zmizí půl světa
, , aktualita
V těchto dnech nastala velká filmová událost roku. Marvel totiž ukončuje svou komiksovou ságu závěrečným filmem Avengers: Endgame. Google na to reagoval menším "easter eggem". Klikněte na Thanosovu rukavici a "zmizí polovina internetu".
K oblíbeným
reklama
V těchto dnech se do kin dostal poslední díl komiksové ságy Avengers, která uzavírá celý cyklus více než 20 filmů. Nese název Avengers: Endgame, který navazuje na předchozí díl Infinity War, kde hlavní záporák Thanos s pomocí své rukavice vyhladil polovinu světa, aby zbývající polovina mohla přežít. A pokud si chcete vyzkoušet, jaké je to vymazat polovinu světa, Google vám nabídne možnost pomocí tématického "easter eggu".
 
Thanos ničí Google
 
Když dáte vyhledávat slovo "thanos" v Googlu, napravo se pod fotografiemi zobrazí i obrázek Thanosovy rukavice. Když na něj kliknete, aktivujete ji a "zničíte" polovinu Googlu. Vyhledávač se z poloviny rozsype, polovina odkazů se totiž rozpadne v prach a zmizí. Ukazuje to i počet vyhledaných výsledků, který se po útoku rukavicí sníží z 97,7 milionu na 48,85 milionu. Nebojte se, tenhle Thanosův útok se naštěstí dá snadno vrátit zpátky. Jak to ale vyřeší hrdinové ve filmu, na to si už budete muset zajít do kina. Pokud tedy na tento film seženete lístky.
 
Recenzi filmu si můžete přečíst na našem dalším serveru TVFreak.cz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit? AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit?
AMD Navi 31 je očekávaný nejlepší čip generace Navi 3, která se utká zřejmě s NVIDIA Ada Lovelace a mimo hru také stále není z našeho pohledu ani Hopper. Server 3DCenter nyní nabízí přehled fám z různých zdrojů, které se nedávno objevily. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel ukázal design budoucích CPU Alder/Meteor Lake a Sapphire/Granite Rapids Intel ukázal design budoucích CPU Alder/Meteor Lake a Sapphire/Granite Rapids
Nakonec se v dnešním novinkovém seriálu o technologiích Intelu podíváme na to, jak budou vypadat chystané procesory Alder Lake i Meteor Lake a pak serverové Sapphire Rapids a Granite Rapids. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář