www.svethardware.cz
>
>

Thanos z Avengers napadl Google: klikněte na rukavici a zmizí půl světa

Thanos z Avengers napadl Google: klikněte na rukavici a zmizí půl světa
, , aktualita
V těchto dnech nastala velká filmová událost roku. Marvel totiž ukončuje svou komiksovou ságu závěrečným filmem Avengers: Endgame. Google na to reagoval menším "easter eggem". Klikněte na Thanosovu rukavici a "zmizí polovina internetu".
K oblíbeným
reklama
V těchto dnech se do kin dostal poslední díl komiksové ságy Avengers, která uzavírá celý cyklus více než 20 filmů. Nese název Avengers: Endgame, který navazuje na předchozí díl Infinity War, kde hlavní záporák Thanos s pomocí své rukavice vyhladil polovinu světa, aby zbývající polovina mohla přežít. A pokud si chcete vyzkoušet, jaké je to vymazat polovinu světa, Google vám nabídne možnost pomocí tématického "easter eggu".
 
Thanos ničí Google
 
Když dáte vyhledávat slovo "thanos" v Googlu, napravo se pod fotografiemi zobrazí i obrázek Thanosovy rukavice. Když na něj kliknete, aktivujete ji a "zničíte" polovinu Googlu. Vyhledávač se z poloviny rozsype, polovina odkazů se totiž rozpadne v prach a zmizí. Ukazuje to i počet vyhledaných výsledků, který se po útoku rukavicí sníží z 97,7 milionu na 48,85 milionu. Nebojte se, tenhle Thanosův útok se naštěstí dá snadno vrátit zpátky. Jak to ale vyřeší hrdinové ve filmu, na to si už budete muset zajít do kina. Pokud tedy na tento film seženete lístky.
 
Recenzi filmu si můžete přečíst na našem dalším serveru TVFreak.cz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Rekordní supernova zazářila ze vzdálené galaxie Rekordní supernova zazářila ze vzdálené galaxie
Astronomové Evropské vesmírné agentury hlásí, že se jim poštěstilo pozorovat dosud největší supernovu, a sice SN2016iet. Ta zazářila ze vzdálenosti přibližně miliardy světelných let, a to velice silně. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Cascade Lake-X se blíží, dva modely se dostaly do Geekbench Intel Cascade Lake-X se blíží, dva modely se dostaly do Geekbench
Databáze benchmarku Geekbench nese záznamy o dvou nových procesorech pro platformu X299 od Intelu. Jedná se o Cascade Lake-X slíbené na letošní podzim, který už není daleko, takže není divu, že už se objevily v testech. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
CEO NVIDIE: kupovat si v roce 2019 GPU bez ray tracingu je šílené CEO NVIDIE: kupovat si v roce 2019 GPU bez ray tracingu je šílené
Co jiného by ostatně měl říkat Jensen Huang, šéf společnosti NVIDIA, když dobře ví, že GeForce RTX jsou dnes jediné karty, které obsahují ve svém hardwaru podporu pro ray tracing. Má to ale také čím podpořit?
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu
Apple před týdnem rozhněval velkou spoustu lidí, když začal vyžadovat případné výměny akumulátorů jen v autorizovaných servisech, naštěstí telefony jsou i bez toho nadále funkční. Nyní svůj krok a postoj vysvětluje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře