www.svethardware.cz
>
>

Thanos z Avengers napadl Google: klikněte na rukavici a zmizí půl světa

Thanos z Avengers napadl Google: klikněte na rukavici a zmizí půl světa
, , aktualita
V těchto dnech nastala velká filmová událost roku. Marvel totiž ukončuje svou komiksovou ságu závěrečným filmem Avengers: Endgame. Google na to reagoval menším "easter eggem". Klikněte na Thanosovu rukavici a "zmizí polovina internetu".
K oblíbeným
reklama
V těchto dnech se do kin dostal poslední díl komiksové ságy Avengers, která uzavírá celý cyklus více než 20 filmů. Nese název Avengers: Endgame, který navazuje na předchozí díl Infinity War, kde hlavní záporák Thanos s pomocí své rukavice vyhladil polovinu světa, aby zbývající polovina mohla přežít. A pokud si chcete vyzkoušet, jaké je to vymazat polovinu světa, Google vám nabídne možnost pomocí tématického "easter eggu".
 
Thanos ničí Google
 
Když dáte vyhledávat slovo "thanos" v Googlu, napravo se pod fotografiemi zobrazí i obrázek Thanosovy rukavice. Když na něj kliknete, aktivujete ji a "zničíte" polovinu Googlu. Vyhledávač se z poloviny rozsype, polovina odkazů se totiž rozpadne v prach a zmizí. Ukazuje to i počet vyhledaných výsledků, který se po útoku rukavicí sníží z 97,7 milionu na 48,85 milionu. Nebojte se, tenhle Thanosův útok se naštěstí dá snadno vrátit zpátky. Jak to ale vyřeší hrdinové ve filmu, na to si už budete muset zajít do kina. Pokud tedy na tento film seženete lístky.
 
Recenzi filmu si můžete přečíst na našem dalším serveru TVFreak.cz.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Optix MAG161V: první přenosný herní monitor od MSI Optix MAG161V: první přenosný herní monitor od MSI
Společnost MSI si připravila svůj první herní monitor, a sice model Optix MAG161V. Ten nabídne 15,6" úhlopříčku a využívá panel typu IPS. Nicméně na základě čeho se dá považovat za herní LCD, na to se ještě podíváme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA by nás chtěla překvapit představením 7nm generace GPU NVIDIA by nás chtěla překvapit představením 7nm generace GPU
NVIDIA měla prezentaci na Credit Suisse Annual Technology Conference 2019, kde vypustila do světa zajímavé střípky informací. Dozvíme se něco o chystané generaci grafických čipů, ale i o tom, jak NVIDII ovlivňuje aktuální stav Intelu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Microsoft má stále plánovat dvě konzole, Lockhart bude levnější Microsoft má stále plánovat dvě konzole, Lockhart bude levnější
Letos se objevila informace, že v rámci projektu Scarlett bude připravena pouze jedna nová konzole Xbox, což samozřejmě nevylučuje její různé verze rozlišené výbavou či velikostí SSD. Nyní se ale opět objevuje údajný Lockhart. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek