www.svethardware.cz
>
>
>
>

Threadrippery mají být představeny na začátku listopadu a na trh přijít později

Threadrippery mají být představeny na začátku listopadu a na trh přijít později
, , aktualita
Blíží se listopad a s ním i slíbené představení procesorů Threadripper a jejich uvedení na trh. Dle nejnovějších informací, kterým stále ještě nemusíme věřit, by tyto procesory měly být představeny 5. listopadu. 
K oblíbeným
reklama
Osobně bych očekával, že AMD si vybere i pro Threadrippery symbolický 7. den daného měsíce, ovšem server VideoCardz mluví o 5. listopadu. Toto datum už není ani tři týdny vzdáleno, takže by už skutečně mělo být pevně stanoveno, takže budeme věřit tomuto zdroji. Co se ale dozvíme dále? 
 
 
Očekávali jsme, že AMD se odhodlá na trh uvést zatím jen 24jádrový Threadripper, vedle nějž by měl přijít také 16jádrový Ryzen. Tak to ale dle VideoCardz nebude, respektive s ohledem na procesory Threadripper a to je jen dobře, protože: 
 
AMD Ryzen Threadripper 3000 

Představení Zveřejnění specifikací Recenze Dostupnost na trhu
Threadripper 3990X 5. listopadu leden 2020 leden 2020
leden 2020
Threadripper 3970X 5. listopadu 5. listopadu 19. listopadu 19. listopadu
Threadripper 3960X 5. listopadu 5. listopadu 19. listopadu 19. listopadu
TRX40 5. listopadu 5. listopadu 19. listopadu 19. listopadu
 
Představeny mají být rovnou tři procesory a vedle nich pochopitelně i nové základní desky, a to zatím s čipovou sadou TRX40 s paticí TR4+. Budou to přitom procesory s 24 a více jádry, přičemž my můžeme stále ještě spekulovat, že jich bude až 64 v případě modelu Threadripper 3990X. 
 
Dokumenty, které má server VideoCardz k dispozici, ovšem překvapivě nemluví o procesoru 3980X a také nezmiňují čipset TRX80. Zvláště v případě daného procesoru je to trošku podivné, když byly zmíněny slabší modely i výše uvedený výkonnější model. V jeho případě se dozvíme asi jen o počtu jader, zatímco informace o pracovních frekvencích prý AMD ještě neuvede. Asi je tak ještě bude do ledna trošku ladit. 
 
Na začátku listopadu také dostanou výrobci desek zelenou, aby mohli představit své nové modely s TRX40, což je ostatně zřejmé. O představení procesoru Ryzen 9 3950X se však zde neuvádí nic, takže pro jeho uvedení na trh si AMD může vyhradit jinou příležitost. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik3 komentáře
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED
Pokud máte pocit, že vám ve skříní barevně nesvítí a nebliká dost komponent, můžete si zvolit jeden z nových zdrojů firmy Corsair. Ta představila své první modely s aRGB podsvícením, jež končí na 750 W. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky? Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky?
Microsoft brzy vydá další významnější aktualizaci pro Windows 10. „October 2020 Update“ bude dostupný volitelně a mnoho nových funkcí od něj nečekejte. Přesto nezůstane zcela beze změn.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má? Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má?
Microsoft před několika dny překvapil více než sedmimiliardovou akvizicí firmy ZeniMax, s níž pod jeho křídla poputuje také Bethesda, id Software a další studia. Těch už tak Microsoft má celkem 23 a tím svůj apetit asi ještě neukonejšil. 
Včera, aktualita, Jan Vítek