Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 15.10.2009
Komentářů: 37, score 0.7 | TV Freak: 25/1.1 | Digimanie: 6/0.0 | Svět mobilně: 1/0.0
Účast v Expertiádách: 17 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 28 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 3.7.2020 s hodnocením +4:
Dlaždice? To někdo používá? Vážně, o nikom nevím. Každý to chtěl zrušit, instaloval jsem v minulosti dodatečně Start a dnes to samé z nabídky Start ruším. Také to byl důvod, proč se MS vrátil zpátky ke Start a vlastně tak podlehl obrovské nevoli uživatelů. Ne proto, že by se lidé nechtěli učit nové věci, ale nic to nepřineslo, NIC. Jen absolutní nepřehlednost, chaos, design 30 let zpátky.
Komentář z 5.7.2014 s hodnocením +4:
Nemyslím, že se jedná o schizofrenní reakci. Jsou to zkušenosti.
Proč mám zakázáno komunikovat a psát návrhy mé práce pod Windows 8 s firmou, pro kterou pracuji na dohodu?
Proč Mnichov odchází k Linuxu a to i přesto, že je to vyjde dráž?
Proč některé velké firmy ­(v současné době!­) přecházejí z XP na Windows 7 a ne rovnou na Windows 8?
Proč uživatelé s legálním Win 8 si instalují ­(především do notebooků­) nelegální Windows 7?
Google­- Android nemám vůbec rád, především pro jejich nespolehlivý systém, ale na druhou stranu, od Googlu se neočekává tolik podrazů a zákeřností...
Jak se píše tady v jiném příspěvku, doba jde dál a nikdo by si dnes nekoupil nové auto v designu Škoda 120. Ano chápu, ale také mě osobně nezajímá ­"třeba­" jejich dlaždice, nemožnost start, nebo ano, po instalaci doplňku třetí strany. Dále ikony jako kráva, vše roztažené a zbytečně. Zakulacují to, není volba možnost, to dát do stavu jako XP. Nesnáším, když se něco mění a vzhled je nutně jiný. Přestože se jedná jen o postupně vylepšený Windows 95, 98, XP, Vista, 7 a sem tam jsem něco přeskočil. Nikdy to nebyl nový Windows, vždy jen překopávky a opět kupuj.... Je to názor můj, jednotlivce, ale osobně vím, že mé názory sdílí i jiní a jsou i jiné připomínky.
Prostě nevidím na Win 8 nic EXTRA.
Učím se nyní na Linuxu a pár lidí již přešlo.
Na fotky, videa a mejly, jim to stačí. ZADARMO, rychle a legálně.
Pěkný den.
Komentář z 8.6.2017 s hodnocením +2:
Microsoft a jeho čím dál tvrdší a agresívnější politika si na jednom stroji chce hlídat vše sám. A k tomu mít nad strojem plnou kontrolu. Někdo hájí, že jsme šmírováni již nyní ze všech stran, ale možná kamery na ulicích a v práci mě tolik neohrožují. Nyní nám to Microsoft vnucuje i doma. Uživatelé W10 si sice zahrají nejnovější hry, ale mnoho institucí a podnikatelů odmítají z bezpečnostního hlediska tyto W10 instalovat. Proč by se například farmaceutická společnost měla dělit s Microsoftem o vývoji nového léku, na kterém se dají vydělat velké peníze? Proč Microsoft šmíruje vše co děláme? Proč si nestahuje pouze statictická data, proč stahuje i data osobní a soukromá? Smíráci!

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 16.8.2020 s hodnocením -3:
Ty panely zcela nahoře, jak mají nyní, jsou hrůza, jako u Chorme. Kdysi byly dole hned nad oknem a bylo to přehledné, ne tak jak teď, že jsou zcela nahoře. Hele, je to asi jako s Windows Phone­- udělali si to podle sebe a neslyšeli nářky lidí, teda slyšeli, ale z vysoka na ně co? A co lidi na WP? Dali WP sbohem a MS tak podruhé skončil se svýma mobilama a tím i zařízl Nokii. Ta současná Nokia, co nese jen jméno Nokia pro HMD, je totální zkáza. Stejně jako jejich poplivané dlaždice, kdo je používá? Nikoho neznám. Ale to jsem odbočil. Mozilla chce po mě peníze, už jsem přemýšlel o nějaké částce, ale pak jsem si řekl, za co? V horizontu týdnů chci překopat PC a s čistým Winem už tady nebude Firefox. Vysr se na lidi a já na ně také.
Komentář z 16.8.2020 s hodnocením -1:
Já nevím jak Vy, ale každému co dělám PC NB, tak chce Chrome, ne Firefox. Sám na něm jedu, ale vadí mě arogantní chování Mozilly, třeba prkotin, že si nemůžeš dát Panel nad okno, tak jak naposled ještě přes Classic Theme Restorer, nemožnost zobrazení Ikony webu atd. Někomu to je u prd..., ale někdo si na tom zakládá. Takže asi za poslední 2 roky ­(?­) stovky strojů a možná 2­-3 Firexoxy, zbytek v drtivé převaze přáním Chrome, je mě líto, ale pokud budou kadit na lidi a jejich zvyky, tak lidi budou to samé na ně.
Komentář z 8.4.2017 s hodnocením -1:
S prominutím mě tento článek vůbec nic neřekl. Není snad podmínkou na svethardware umět plnohodnotně angličtunu?Anglicky neumím, až na nějaké ohrané fráze a slova.