www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO
, , aktualita
TP-Link rozšiřuje svou nabídku Wi-Fi routerů o model Archer C6 s moderním prohnutým designem a pěti anténami. Novinka se vyznačuje rychlým připojením 802.11ac s technologií MU-MIMO i snadným nastavení pomocí aplikace.
K oblíbeným
reklama
Pro domácnosti i menší firmy je určen nový bezdrátový router TP-Link Archer C6. Stejně jako jiné modely z této řady vsází na moderní design s elegantním prohnutím, který je navíc ozvláštněn lesklým vzorovaným povrchem. Z těla vyrůstají čtyři externí antény, které doplňuje pátá integrovaná anténa. Díky této kombinaci slibuje router velmi kvalitní pokrytí i eliminaci tzv. mrtvých zón, a to především na 2,4 GHz. Archer C6 je samozřejmě dvoupásmový router s Wi-Fi 802.11ac a celkovou šířkou pásma až 1 200 Mb/s. K dispozici je totiž souběžný přenos dat rychlostí 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz.
 
 
Technologie MU-MIMO umožňuje routeru komunikovat se dvěma zařízeními najednou, takže nedochází k zadrhávání. Při kabelovém připojení stolního počítače, chytrého televizoru či NAS pomocí kabelu oceníte čtveřici gigabitových portů LAN, které doplňují port WAN. Z routeru lze také vytvořit přístupový bod, stačí přepnout do režimu „Access Point“. K pohodlné instalaci i správě sítě lze využít mobilní aplikaci TP-Link Tether, která je zdarma dostupná pro Android a iOS. Před nevhodným obsahem na internetu nebo na sociálních sítích chrání děti funkce rodičovské kontroly, která umožňuje používat klíčová slova, vytvářet seznam blokovaných uživatelů a omezovat rozsah přístupnosti webu. Stejně tak lze tuto funkci využít pro firemní sítě.
 
 

Dostupnost a cena

 
TP-Link Archer C6 se na českém trhu prodává za doporučenou cenu 1 299 Kč včetně DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota
Velká Británie, respektive přesněji londýnská společnost Spacebit, se chystá vypustit na Měsíc chodícího robota, který bude chodit v pavoučím stylu. Namísto osmi končetin však bude mít čtyři, což jej řadí spíše vedle Spider Mastermind.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Ghost Canyon: nová třída modulárních PC odhalena Intel Ghost Canyon: nová třída modulárních PC odhalena
Intel nedávno ukázal nový modulární koncept PC, který je založen na systémech v podobě karet pro PCIe. Tehdy o něm mluvil prostě jako o Elementu, ovšem nyní je zřejmé, že ten se dostane i mezi NUC Ghost Canyon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Xiaomi se pouští do výroby herních LCD, představuje Mi Surface Xiaomi se pouští do výroby herních LCD, představuje Mi Surface
Společnost Xiaomi jsme dříve znali jen jako výrobce mobilních telefonů a jejich příslušenství, ale od té doby se její portfolio značně rozrostlo. Nyní tato společnost přináší na trh vlastní "Povrch", ale o počítače nejde. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek