www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO
, , aktualita
TP-Link rozšiřuje svou nabídku Wi-Fi routerů o model Archer C6 s moderním prohnutým designem a pěti anténami. Novinka se vyznačuje rychlým připojením 802.11ac s technologií MU-MIMO i snadným nastavení pomocí aplikace.
K oblíbeným
reklama
Pro domácnosti i menší firmy je určen nový bezdrátový router TP-Link Archer C6. Stejně jako jiné modely z této řady vsází na moderní design s elegantním prohnutím, který je navíc ozvláštněn lesklým vzorovaným povrchem. Z těla vyrůstají čtyři externí antény, které doplňuje pátá integrovaná anténa. Díky této kombinaci slibuje router velmi kvalitní pokrytí i eliminaci tzv. mrtvých zón, a to především na 2,4 GHz. Archer C6 je samozřejmě dvoupásmový router s Wi-Fi 802.11ac a celkovou šířkou pásma až 1 200 Mb/s. K dispozici je totiž souběžný přenos dat rychlostí 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz.
 
 
Technologie MU-MIMO umožňuje routeru komunikovat se dvěma zařízeními najednou, takže nedochází k zadrhávání. Při kabelovém připojení stolního počítače, chytrého televizoru či NAS pomocí kabelu oceníte čtveřici gigabitových portů LAN, které doplňují port WAN. Z routeru lze také vytvořit přístupový bod, stačí přepnout do režimu „Access Point“. K pohodlné instalaci i správě sítě lze využít mobilní aplikaci TP-Link Tether, která je zdarma dostupná pro Android a iOS. Před nevhodným obsahem na internetu nebo na sociálních sítích chrání děti funkce rodičovské kontroly, která umožňuje používat klíčová slova, vytvářet seznam blokovaných uživatelů a omezovat rozsah přístupnosti webu. Stejně tak lze tuto funkci využít pro firemní sítě.
 
 

Dostupnost a cena

 
TP-Link Archer C6 se na českém trhu prodává za doporučenou cenu 1 299 Kč včetně DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta? Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta?
Sonda Juno americké NASA odhalila další tajemství Jupiteru, a to konkrétně to, že nemá ostře ohraničený povrch jádra. To přineslo teorie spekulující o tom, jak k němu tato planeta mohla přijít. Máme tu tak další teorii o srážce v mladé Sluneční soustavě.
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře