www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO
, , aktualita
TP-Link rozšiřuje svou nabídku Wi-Fi routerů o model Archer C6 s moderním prohnutým designem a pěti anténami. Novinka se vyznačuje rychlým připojením 802.11ac s technologií MU-MIMO i snadným nastavení pomocí aplikace.
reklama
Pro domácnosti i menší firmy je určen nový bezdrátový router TP-Link Archer C6. Stejně jako jiné modely z této řady vsází na moderní design s elegantním prohnutím, který je navíc ozvláštněn lesklým vzorovaným povrchem. Z těla vyrůstají čtyři externí antény, které doplňuje pátá integrovaná anténa. Díky této kombinaci slibuje router velmi kvalitní pokrytí i eliminaci tzv. mrtvých zón, a to především na 2,4 GHz. Archer C6 je samozřejmě dvoupásmový router s Wi-Fi 802.11ac a celkovou šířkou pásma až 1 200 Mb/s. K dispozici je totiž souběžný přenos dat rychlostí 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz.
 
 
Technologie MU-MIMO umožňuje routeru komunikovat se dvěma zařízeními najednou, takže nedochází k zadrhávání. Při kabelovém připojení stolního počítače, chytrého televizoru či NAS pomocí kabelu oceníte čtveřici gigabitových portů LAN, které doplňují port WAN. Z routeru lze také vytvořit přístupový bod, stačí přepnout do režimu „Access Point“. K pohodlné instalaci i správě sítě lze využít mobilní aplikaci TP-Link Tether, která je zdarma dostupná pro Android a iOS. Před nevhodným obsahem na internetu nebo na sociálních sítích chrání děti funkce rodičovské kontroly, která umožňuje používat klíčová slova, vytvářet seznam blokovaných uživatelů a omezovat rozsah přístupnosti webu. Stejně tak lze tuto funkci využít pro firemní sítě.
 
 

Dostupnost a cena

 
TP-Link Archer C6 se na českém trhu prodává za doporučenou cenu 1 299 Kč včetně DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo Apple ztrácí titul největšího inovátora, padá na 17. místo
Společnost Apple má za sebou zvláštní období. Finančně je na tom dobře, ale prodeje iPhonů dost spadly a v tradičně vyhlašovaném seznamu nejvíce inovativních společností se nyní propadla z 1. na 17. místo.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede? NVIDIA oficiálně představila GeForce GTX 1660 Ti, jak si vede?
Dle očekávání se dnes, a to úderem 15. hodiny našeho času dostaly na svět informace o kartě GeForce GTX 1660 Ti. Téměř vše už bylo řečeno, ale zbývalo vyřešit podstatné věci kolem výkonu a také podpory technologií. Takže jak to je? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta? NVIDIA GeForce GTX 1180: chyba, nebo reálná karta?
V dokumentaci firmy HP byla spatřena karta GTX 1180, která vyvolala nové spekulace a otázky o tom, jestli se nám NVIDIA chystá opravdu zamotat hlavu. Karta se měla dostat do počítačů HP Obelisk GTX 1180.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD SK Hynix zveřejnil detaily o pamětech DDR5, investovat bude přes 100 miliard USD
Na obzoru už je nová generace pamětí nejen pro naše počítače. Jde o DDR5, od nichž očekáváme logicky především vyšší pracovní frekvence, a tedy i propusnost při sníženém napětí a spotřebě. Co k tomu může říci SK Hynix?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka Prodeje NAND Flash se propadly, není poptávka
Stejně jako v případě pamětí DRAM si mohou výrobci stěžovat na nízkou poptávku zákazníků po pamětech NAND Flash. Jejich prodeje se na konci minulého roku propadly a z toho bychom měli těžit právě my, zákazníci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek