www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO

TP-Link Archer C6: gigabitový router s MU-MIMO
, , aktualita
TP-Link rozšiřuje svou nabídku Wi-Fi routerů o model Archer C6 s moderním prohnutým designem a pěti anténami. Novinka se vyznačuje rychlým připojením 802.11ac s technologií MU-MIMO i snadným nastavení pomocí aplikace.
K oblíbeným
reklama
Pro domácnosti i menší firmy je určen nový bezdrátový router TP-Link Archer C6. Stejně jako jiné modely z této řady vsází na moderní design s elegantním prohnutím, který je navíc ozvláštněn lesklým vzorovaným povrchem. Z těla vyrůstají čtyři externí antény, které doplňuje pátá integrovaná anténa. Díky této kombinaci slibuje router velmi kvalitní pokrytí i eliminaci tzv. mrtvých zón, a to především na 2,4 GHz. Archer C6 je samozřejmě dvoupásmový router s Wi-Fi 802.11ac a celkovou šířkou pásma až 1 200 Mb/s. K dispozici je totiž souběžný přenos dat rychlostí 300 Mb/s v pásmu 2,4 GHz a 867 Mb/s v pásmu 5 GHz.
 
 
Technologie MU-MIMO umožňuje routeru komunikovat se dvěma zařízeními najednou, takže nedochází k zadrhávání. Při kabelovém připojení stolního počítače, chytrého televizoru či NAS pomocí kabelu oceníte čtveřici gigabitových portů LAN, které doplňují port WAN. Z routeru lze také vytvořit přístupový bod, stačí přepnout do režimu „Access Point“. K pohodlné instalaci i správě sítě lze využít mobilní aplikaci TP-Link Tether, která je zdarma dostupná pro Android a iOS. Před nevhodným obsahem na internetu nebo na sociálních sítích chrání děti funkce rodičovské kontroly, která umožňuje používat klíčová slova, vytvářet seznam blokovaných uživatelů a omezovat rozsah přístupnosti webu. Stejně tak lze tuto funkci využít pro firemní sítě.
 
 

Dostupnost a cena

 
TP-Link Archer C6 se na českém trhu prodává za doporučenou cenu 1 299 Kč včetně DPH.
 
Zdroj: Tisková zpráva


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková