reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?

, , aktualita
Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?
O dva týdny dříve než Anthem se dostal na světlo světa trailer ohlašující brzké vypuštění této hry na trh. Vedle toho se můžeme podívat na hardwarové nároky této hry i na novinky kolem Apex Legends a Battlefieldu. 
Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?
EA s Bioware plánují vypustit Anthem na trh dne 22. února, a to konkrétně Act 1: Echoes of Reality s Update 1: Evolving World, Update 2: Stronger Together, Update 3: The Cataclysm. Později budou následovat další dva akty, a to ještě někdy v tomto roce. 
 
 
Připomenout si také můžeme dávno známou tabulku, která jen dokazuje, jak jsou způsoby vypuštění AAA her na trh stále složitější a jak jsou herními firmami prosazovány služby s předplatným. Pouze pokud totiž máme zaplacený Origin Access Premier, můžeme si hru zahrát v plné verzi už 15. února a nemusíme čekat do 22. února. On nás tedy k tomu opravdu nikdo nenutí, ale snaha firmy EA je zřejmá. 
 
Co se týče hardwarových nároků, bude to chtít alespoň Core i5-3570/AMD FX-6350 a ekvivalentní procesor, 8 GB RAM a kartu úrovně GTX 760 nebo R9 280X. Doporučené specifikace jsou Core i7-4790/Ryzen 3 1300X a podobný procesor se 16 GB RAM a GeForce GTX 1060, Radeon RX 480 či srovnatelná karta alespoň se 4 GB RAM. Krvavé nároky to tak zrovna nejsou. A zde je onen nový trailer, který přišel poněkud předčasně. 
 
 
Apex Legends, nový battle royale zaměřující se na Fortnite a založený na světě Titanfall, vtrhl na svět jako velké překvapení, které záhy zaujalo přes milion hráčů. Ti si jej ihned po vypuštění vyzkoušeli, ale byla otázka, jak dlouho jim to vydrží a zda dokáží na sebe nabalit další. 
 
Během tří dní hra Apex Legends přitáhla pozornost už deseti milionů hráčů a nyní už to mělo být dle oficiálních údajů 25 milionů. Dosavadní rekord v počtu najednou hrajících lidí je přes dva miliony, takže se dá říci, že jde zatím o slušný úspěch. 
 
Nakonec tu máme zprávu o Battlefield V. Ten dostal novou aktualizaci, která přichází právě dnes a nabízí možnost hraní v kooperaci čtyř lidí a rovněž konečně už i oficiální podporu technologie DLSS pro vyhlazování hran pomocí AI a jader Tensor na kartách s čipy NVIDIA Turing. Pro tyto karty by to tak mělo znamenat velice slušný nárůst FPS. 
 
Zdroj: Hexus.net


reklama
reklama
reklama