Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?

Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?
, , aktualita
O dva týdny dříve než Anthem se dostal na světlo světa trailer ohlašující brzké vypuštění této hry na trh. Vedle toho se můžeme podívat na hardwarové nároky této hry i na novinky kolem Apex Legends a Battlefieldu. 
K oblíbeným
reklama
EA s Bioware plánují vypustit Anthem na trh dne 22. února, a to konkrétně Act 1: Echoes of Reality s Update 1: Evolving World, Update 2: Stronger Together, Update 3: The Cataclysm. Později budou následovat další dva akty, a to ještě někdy v tomto roce. 
 
 
Připomenout si také můžeme dávno známou tabulku, která jen dokazuje, jak jsou způsoby vypuštění AAA her na trh stále složitější a jak jsou herními firmami prosazovány služby s předplatným. Pouze pokud totiž máme zaplacený Origin Access Premier, můžeme si hru zahrát v plné verzi už 15. února a nemusíme čekat do 22. února. On nás tedy k tomu opravdu nikdo nenutí, ale snaha firmy EA je zřejmá. 
 
Co se týče hardwarových nároků, bude to chtít alespoň Core i5-3570/AMD FX-6350 a ekvivalentní procesor, 8 GB RAM a kartu úrovně GTX 760 nebo R9 280X. Doporučené specifikace jsou Core i7-4790/Ryzen 3 1300X a podobný procesor se 16 GB RAM a GeForce GTX 1060, Radeon RX 480 či srovnatelná karta alespoň se 4 GB RAM. Krvavé nároky to tak zrovna nejsou. A zde je onen nový trailer, který přišel poněkud předčasně. 
 
 
Apex Legends, nový battle royale zaměřující se na Fortnite a založený na světě Titanfall, vtrhl na svět jako velké překvapení, které záhy zaujalo přes milion hráčů. Ti si jej ihned po vypuštění vyzkoušeli, ale byla otázka, jak dlouho jim to vydrží a zda dokáží na sebe nabalit další. 
 
Během tří dní hra Apex Legends přitáhla pozornost už deseti milionů hráčů a nyní už to mělo být dle oficiálních údajů 25 milionů. Dosavadní rekord v počtu najednou hrajících lidí je přes dva miliony, takže se dá říci, že jde zatím o slušný úspěch. 
 
Nakonec tu máme zprávu o Battlefield V. Ten dostal novou aktualizaci, která přichází právě dnes a nabízí možnost hraní v kooperaci čtyř lidí a rovněž konečně už i oficiální podporu technologie DLSS pro vyhlazování hran pomocí AI a jader Tensor na kartách s čipy NVIDIA Turing. Pro tyto karty by to tak mělo znamenat velice slušný nárůst FPS. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Včera, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková