Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?

Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?
, , aktualita
O dva týdny dříve než Anthem se dostal na světlo světa trailer ohlašující brzké vypuštění této hry na trh. Vedle toho se můžeme podívat na hardwarové nároky této hry i na novinky kolem Apex Legends a Battlefieldu. 
K oblíbeným
reklama
EA s Bioware plánují vypustit Anthem na trh dne 22. února, a to konkrétně Act 1: Echoes of Reality s Update 1: Evolving World, Update 2: Stronger Together, Update 3: The Cataclysm. Později budou následovat další dva akty, a to ještě někdy v tomto roce. 
 
 
Připomenout si také můžeme dávno známou tabulku, která jen dokazuje, jak jsou způsoby vypuštění AAA her na trh stále složitější a jak jsou herními firmami prosazovány služby s předplatným. Pouze pokud totiž máme zaplacený Origin Access Premier, můžeme si hru zahrát v plné verzi už 15. února a nemusíme čekat do 22. února. On nás tedy k tomu opravdu nikdo nenutí, ale snaha firmy EA je zřejmá. 
 
Co se týče hardwarových nároků, bude to chtít alespoň Core i5-3570/AMD FX-6350 a ekvivalentní procesor, 8 GB RAM a kartu úrovně GTX 760 nebo R9 280X. Doporučené specifikace jsou Core i7-4790/Ryzen 3 1300X a podobný procesor se 16 GB RAM a GeForce GTX 1060, Radeon RX 480 či srovnatelná karta alespoň se 4 GB RAM. Krvavé nároky to tak zrovna nejsou. A zde je onen nový trailer, který přišel poněkud předčasně. 
 
 
Apex Legends, nový battle royale zaměřující se na Fortnite a založený na světě Titanfall, vtrhl na svět jako velké překvapení, které záhy zaujalo přes milion hráčů. Ti si jej ihned po vypuštění vyzkoušeli, ale byla otázka, jak dlouho jim to vydrží a zda dokáží na sebe nabalit další. 
 
Během tří dní hra Apex Legends přitáhla pozornost už deseti milionů hráčů a nyní už to mělo být dle oficiálních údajů 25 milionů. Dosavadní rekord v počtu najednou hrajících lidí je přes dva miliony, takže se dá říci, že jde zatím o slušný úspěch. 
 
Nakonec tu máme zprávu o Battlefield V. Ten dostal novou aktualizaci, která přichází právě dnes a nabízí možnost hraní v kooperaci čtyř lidí a rovněž konečně už i oficiální podporu technologie DLSS pro vyhlazování hran pomocí AI a jader Tensor na kartách s čipy NVIDIA Turing. Pro tyto karty by to tak mělo znamenat velice slušný nárůst FPS. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty? Bohatý podzim: kdy přijdou nové procesory a grafické karty?
Během příštích dvou týdnů bude představena či rovnou i vypuštěna na trh řada nových produktů a my se nyní v krátkosti podíváme na to, co to bude a kdy to bude. Jde o produkty firem AMD, NVIDIA i Intel. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici? Specifikace GTX 1660 Super jsou na světě: za kolik a kdy bude k dispozici?
Aktualizováno: NVIDIA by snad již dnes měla vypustit na trh přinejmenším novou GeForce GTX 1660 Super, která by měla lépe zachytit nástup nových Radeonů, i když není zrovna jasné, co můžeme od AMD čekat. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota Velká Británie vyšle na Měsíc pavoučího robota
Velká Británie, respektive přesněji londýnská společnost Spacebit, se chystá vypustit na Měsíc chodícího robota, který bude chodit v pavoučím stylu. Namísto osmi končetin však bude mít čtyři, což jej řadí spíše vedle Spider Mastermind.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel Ghost Canyon: nová třída modulárních PC odhalena Intel Ghost Canyon: nová třída modulárních PC odhalena
Intel nedávno ukázal nový modulární koncept PC, který je založen na systémech v podobě karet pro PCIe. Tehdy o něm mluvil prostě jako o Elementu, ovšem nyní je zřejmé, že ten se dostane i mezi NUC Ghost Canyon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Xiaomi se pouští do výroby herních LCD, představuje Mi Surface Xiaomi se pouští do výroby herních LCD, představuje Mi Surface
Společnost Xiaomi jsme dříve znali jen jako výrobce mobilních telefonů a jejich příslušenství, ale od té doby se její portfolio značně rozrostlo. Nyní tato společnost přináší na trh vlastní "Povrch", ale o počítače nejde. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek