Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?

Trailer k příležitosti vypuštění Anthem na trh je tu, jaké jsou nároky na HW?
, , aktualita
O dva týdny dříve než Anthem se dostal na světlo světa trailer ohlašující brzké vypuštění této hry na trh. Vedle toho se můžeme podívat na hardwarové nároky této hry i na novinky kolem Apex Legends a Battlefieldu. 
reklama
EA s Bioware plánují vypustit Anthem na trh dne 22. února, a to konkrétně Act 1: Echoes of Reality s Update 1: Evolving World, Update 2: Stronger Together, Update 3: The Cataclysm. Později budou následovat další dva akty, a to ještě někdy v tomto roce. 
 
 
Připomenout si také můžeme dávno známou tabulku, která jen dokazuje, jak jsou způsoby vypuštění AAA her na trh stále složitější a jak jsou herními firmami prosazovány služby s předplatným. Pouze pokud totiž máme zaplacený Origin Access Premier, můžeme si hru zahrát v plné verzi už 15. února a nemusíme čekat do 22. února. On nás tedy k tomu opravdu nikdo nenutí, ale snaha firmy EA je zřejmá. 
 
Co se týče hardwarových nároků, bude to chtít alespoň Core i5-3570/AMD FX-6350 a ekvivalentní procesor, 8 GB RAM a kartu úrovně GTX 760 nebo R9 280X. Doporučené specifikace jsou Core i7-4790/Ryzen 3 1300X a podobný procesor se 16 GB RAM a GeForce GTX 1060, Radeon RX 480 či srovnatelná karta alespoň se 4 GB RAM. Krvavé nároky to tak zrovna nejsou. A zde je onen nový trailer, který přišel poněkud předčasně. 
 
 
Apex Legends, nový battle royale zaměřující se na Fortnite a založený na světě Titanfall, vtrhl na svět jako velké překvapení, které záhy zaujalo přes milion hráčů. Ti si jej ihned po vypuštění vyzkoušeli, ale byla otázka, jak dlouho jim to vydrží a zda dokáží na sebe nabalit další. 
 
Během tří dní hra Apex Legends přitáhla pozornost už deseti milionů hráčů a nyní už to mělo být dle oficiálních údajů 25 milionů. Dosavadní rekord v počtu najednou hrajících lidí je přes dva miliony, takže se dá říci, že jde zatím o slušný úspěch. 
 
Nakonec tu máme zprávu o Battlefield V. Ten dostal novou aktualizaci, která přichází právě dnes a nabízí možnost hraní v kooperaci čtyř lidí a rovněž konečně už i oficiální podporu technologie DLSS pro vyhlazování hran pomocí AI a jader Tensor na kartách s čipy NVIDIA Turing. Pro tyto karty by to tak mělo znamenat velice slušný nárůst FPS. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 % Adobe Enhance Detail díky umělé inteligenci zvýší rozlišení o 30 %
Aktualizace aplikací od Adobe přinesla několik zajímavých vylepšení. Lightroom CC se dočkal chybějících funkcí z klasické verze a všechny programy pak dostaly funkci Enhance Detail. Ta umožní zvýšit rozlišení snímků až o 30 % díky AI.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů Další mohutné investice Intelu, v Irsku to bude 8 miliard dolarů
V poslední době se dozvídáme o tom, jaké investice v nejbližší době čekají Intel. Mluvilo se již o 11 miliardách v Izraeli, podstatném rozšiřování provozů v Oregonu a nyní to jsou podrobnosti o rovněž již známých investicích v Irsku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106 NVIDIA TU116 vyfoceno, je o třetinu menší než TU106
Grafický čip NVIDIA TU116 se uplatní na grafických kartách GeForce GTX 1660 Ti, které očekáváme už za týden. Můžeme se podívat na to, jak velký je tento čip oproti TU106 z karet RTX 2000. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet Astronomové našli ve vesmíru příklad kolize celých planet
Je logické, že ve vesmíru dochází i ke kolizím celých planet, ostatně takovým způsobem měl vzniknout i náš Měsíc a v podstatě i Země. Nyní se ale našel příklad takové kolize i mezi exoplanetami. Podívejme se na systém hvězdy Kepler-107. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake Deska Soyo s H310C podporuje procesory až do generace Skylake
Společnost Soyo, o níž se v dnešní době moc často nedočteme, si připravila velice zajímavou desku s označením H310CM-V3H V2.0. Ta totiž podporuje procesory Intel Core 8. a 9. generace, na čemž by nebylo nic zvláštního, ale také 7. a 6. generace.
Dnes, aktualita, Jan Vítek