Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2

Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2
, , aktualita
Ohlášena byla The Division 2 Open Beta, čili betatestování tohoto očekávaného titulu, do něhož se může zapojit každý zájemce. To přitom bude k dispozici na všech příslušných platformách, čili na PC, Xbox One i PS4. 
K oblíbeným
reklama
Už dříve jsme se podívali na hardwarové požadavky titulu The Division 2, dle nichž je zřejmé, že Ubisoft v tomto případě peče s AMD. Stačí se podívat na to, jaký hardware je v tabulce zvýrazněn. 
 
 
Nyní se ale dozvídáme něco jiného, a sice že proběhne otevřený betatest, a to od pátku 1. března do pondělí 4. března, a to na PC s Windows, Xbox One a také PlayStation 4 ve stejný čas. Ubisoft přitom již dokončil soukromý betatest a nyní tak chce spustit pořádnou zátěž, kterou zajistí jen zájem mnoha hráčů a ti by zase na oplátku měli podat potřebnou zpětnou vazbu. Podobné betatesty také začaly svým způsobem sloužit místo demoverzí, čili i ke zvýšení zájmu případných zákazníků, kteří si budou moci pořídit už plnou a hotovou verzi o dva týdny později. 
 
 
Jak dobře víme, zahrajeme si v postapokalyptickém prostředí Spojených států poté, co jejich území bylo napadeno smrticím virem. První díl hry byl přitom zasazen do zimního New Yorku a dvojka se bude naopak odehrávat v létě, a to ve Washingtonu DC a Ubisoft se chlubí, že toto město bylo do digitální podoby převedeno v měřítku 1:1. 
 
Takže zcela nepřekvapivě budeme "zachraňovat DC" a s ním i celé Spojené státy před hrozícím chaosem, který by vznikl v případě, že oblast ovládne jeden z nepřátelských gangů (True Sons, Hyenas, Outcasts, Black Tusks). V rámci otevřené bety si budeme moci vyzkoušet hlavní náplň hry a vedle toho také kooperační režim, PvP a další.  
 
The Division 2 přijde na trh 15. března, a to jako standardní verze, nebo v edicích Gold, Ultimate, Dark Zone Collector a Phoenix Shield Collector. Všechny jsou již k dispozici pro předobjednání, přičemž už také víme, že i v tomto případě Steam ostrouhá a hra bude vedle Ubisoft Store k dispozici už jen na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů UniverseMachine na superpočítači simulovala vývoj 8 milionů vesmírů
Superpočítač Ocelote na Univerzitě v Arizoně posloužil pro vytvoření tzv. Universe Machine. Ta vytvořila miliony virtuálních vesmírů a sledovala jejich vývoj, aby se výsledky daly porovnat s tím, co můžeme vidět na vlastní oči. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém? Partneři Microsoftu naslouchali záznamům pořízeným Xboxy, je to ovšem problém?
Už od roku 2014 dodavatelé společnosti Microsoft, kteří měli co do činění s Xboxem, nahrávali audio záznamy pořízené v domácnostech herními konzolemi. To probíhalo ve snaze vylepšit funkce hlasových příkazů, ovšem ne vždy.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy? AMD Ryzen 5 3500: to pravé pro lidové herní sestavy?
Tum Apisak se letmo zmínil o procesoru AMD Ryzen 5 3500, který by měl nastoupit s výbavou šesti jader bez SMT. Mohl by se tak stát velice zajímavou volbou pro herní sestavy s rozumnou cenou, ostatně dnes je pro hry šest fyzických jader vhodná výbava.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář