Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2

Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2
, , aktualita
Ohlášena byla The Division 2 Open Beta, čili betatestování tohoto očekávaného titulu, do něhož se může zapojit každý zájemce. To přitom bude k dispozici na všech příslušných platformách, čili na PC, Xbox One i PS4. 
reklama
Už dříve jsme se podívali na hardwarové požadavky titulu The Division 2, dle nichž je zřejmé, že Ubisoft v tomto případě peče s AMD. Stačí se podívat na to, jaký hardware je v tabulce zvýrazněn. 
 
Nyní se ale dozvídáme něco jiného, a sice že proběhne otevřený betatest, a to od pátku 1. března do pondělí 4. března, a to na PC s Windows, Xbox One a také PlayStation 4 ve stejný čas. Ubisoft přitom již dokončil soukromý betatest a nyní tak chce spustit pořádnou zátěž, kterou zajistí jen zájem mnoha hráčů a ti by zase na oplátku měli podat potřebnou zpětnou vazbu. Podobné betatesty také začaly svým způsobem sloužit místo demoverzí, čili i ke zvýšení zájmu případných zákazníků, kteří si budou moci pořídit už plnou a hotovou verzi o dva týdny později. 
 
 
Jak dobře víme, zahrajeme si v postapokalyptickém prostředí Spojených států poté, co jejich území bylo napadeno smrticím virem. První díl hry byl přitom zasazen do zimního New Yorku a dvojka se bude naopak odehrávat v létě, a to ve Washingtonu DC a Ubisoft se chlubí, že toto město bylo do digitální podoby převedeno v měřítku 1:1. 
 
Takže zcela nepřekvapivě budeme "zachraňovat DC" a s ním i celé Spojené státy před hrozícím chaosem, který by vznikl v případě, že oblast ovládne jeden z nepřátelských gangů (True Sons, Hyenas, Outcasts, Black Tusks). V rámci otevřené bety si budeme moci vyzkoušet hlavní náplň hry a vedle toho také kooperační režim, PvP a další.  
 
The Division 2 přijde na trh 15. března, a to jako standardní verze, nebo v edicích Gold, Ultimate, Dark Zone Collector a Phoenix Shield Collector. Všechny jsou již k dispozici pro předobjednání, přičemž už také víme, že i v tomto případě Steam ostrouhá a hra bude vedle Ubisoft Store k dispozici už jen na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI Yi Home Camera 3: bezpečnost ohlídá pomocí zdokonaleného AI
Nejnovější domácí bezpečnostní kamera od Yi Technology přichází s vylepšeným systémem umělé inteligence, který by měl spolehlivěji rozpoznat osobu. Hlavním lákadlem bude i tentokrát atraktivní cena.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem Microsoft Store obsahoval aplikace s cryptojackingem
Závadné aplikace se nevyskytují jen na oficiálních obchodech s mobilními aplikacemi, ale také na obchodech pro desktopy. Na Microsoft Store se totiž objevilo hned 8 aplikací, které prováděly tajnou těžbu kryptoměn.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala
Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím Logitech uvádí webkameru C920s s vyšším soukromím
Společnost Logitech aktualizovala svou oblíbenu webkameru a připravila novou verzi C920s. Ta umí natáčet Full HD videosekvence a jak velí dnešní doba se zájmem o vyšší soukromí, má i krytku objektivu.
16.2.2019, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní Opera R3 přináší nové uživatelské rozhraní
Chystaná verze internetového prohlížeče Opera R3 nabídne přepracované uživatelské rozhraní s možností přepínání mezi tmavým a světlým motivem. Integrována byla také peněženka pro kryptoměny.
16.2.2019, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář