Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2

Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2
, , aktualita
Ohlášena byla The Division 2 Open Beta, čili betatestování tohoto očekávaného titulu, do něhož se může zapojit každý zájemce. To přitom bude k dispozici na všech příslušných platformách, čili na PC, Xbox One i PS4. 
K oblíbeným
reklama
Už dříve jsme se podívali na hardwarové požadavky titulu The Division 2, dle nichž je zřejmé, že Ubisoft v tomto případě peče s AMD. Stačí se podívat na to, jaký hardware je v tabulce zvýrazněn. 
 
 
Nyní se ale dozvídáme něco jiného, a sice že proběhne otevřený betatest, a to od pátku 1. března do pondělí 4. března, a to na PC s Windows, Xbox One a také PlayStation 4 ve stejný čas. Ubisoft přitom již dokončil soukromý betatest a nyní tak chce spustit pořádnou zátěž, kterou zajistí jen zájem mnoha hráčů a ti by zase na oplátku měli podat potřebnou zpětnou vazbu. Podobné betatesty také začaly svým způsobem sloužit místo demoverzí, čili i ke zvýšení zájmu případných zákazníků, kteří si budou moci pořídit už plnou a hotovou verzi o dva týdny později. 
 
 
Jak dobře víme, zahrajeme si v postapokalyptickém prostředí Spojených států poté, co jejich území bylo napadeno smrticím virem. První díl hry byl přitom zasazen do zimního New Yorku a dvojka se bude naopak odehrávat v létě, a to ve Washingtonu DC a Ubisoft se chlubí, že toto město bylo do digitální podoby převedeno v měřítku 1:1. 
 
Takže zcela nepřekvapivě budeme "zachraňovat DC" a s ním i celé Spojené státy před hrozícím chaosem, který by vznikl v případě, že oblast ovládne jeden z nepřátelských gangů (True Sons, Hyenas, Outcasts, Black Tusks). V rámci otevřené bety si budeme moci vyzkoušet hlavní náplň hry a vedle toho také kooperační režim, PvP a další.  
 
The Division 2 přijde na trh 15. března, a to jako standardní verze, nebo v edicích Gold, Ultimate, Dark Zone Collector a Phoenix Shield Collector. Všechny jsou již k dispozici pro předobjednání, přičemž už také víme, že i v tomto případě Steam ostrouhá a hra bude vedle Ubisoft Store k dispozici už jen na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou Vědcům v Koreji se podařilo vytvořit akumulátory s křemíkovou anodou
Center for Energy Storage Research v Korea Institute of Science and Technology (KIST) je jedním z mnoha týmů, které se snaží vyvíjet lepší akumulátory. Vyvinuli baterie s křemíkovou anodou, která slibuje větší kapacitu i rychlejší nabíjení.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
THQ Nordic přepracuje původní Gothic THQ Nordic přepracuje původní Gothic
Na konci předchozího roku studio THQ Nordic přineslo překvapivé demo přepracovaného původního dílu hry Gothic. Vývojáři tímto způsobem sondovali, zda by o případný remake byl mezi hráči dostatečný zájem. Byl. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny Specifikace PCIe 6.0 jsou ve verzi 0.5, příští rok budou dokončeny
Dlouhé roky jsme si vystačili s rozhraním PCIe 3.0 a popravdě řečeno, většina uživatelů ani nemá důvod chtít novější PCIe 4.0. Nejde ovšem pouze o PC, které může z rychlejšího PCIe těžit, respektive PC jsou v tomto ohledu spíše na okraji zájmu.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM Nové fámy o Ampere: obrovské 7nm čipy s dvojnásobkem CUDA na jeden SM
NVIDIA by mohla už přibližně za měsíc představit svou novou grafickou architekturu a s ní i konkrétní produkty. Podívejme se tak na to, co se říká o údajném 7nm čipu GA100, čili vlajkovém modelu generace Ampere. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul GeForce NOW nově ztrácí i Bethesdu, až na jediný titul
Takovýto úvod do provozu služba GeForce NOW rozhodně nepotřebovala. Krátce po jejím spuštění byla zákazníkům upřena nabídka firmy Activision Blizzard a nyní se nově stahuje i Bethesda, a to až na jeden titul. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář