Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2

Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2
, , aktualita
Ohlášena byla The Division 2 Open Beta, čili betatestování tohoto očekávaného titulu, do něhož se může zapojit každý zájemce. To přitom bude k dispozici na všech příslušných platformách, čili na PC, Xbox One i PS4. 
K oblíbeným
reklama
Už dříve jsme se podívali na hardwarové požadavky titulu The Division 2, dle nichž je zřejmé, že Ubisoft v tomto případě peče s AMD. Stačí se podívat na to, jaký hardware je v tabulce zvýrazněn. 
 
 
Nyní se ale dozvídáme něco jiného, a sice že proběhne otevřený betatest, a to od pátku 1. března do pondělí 4. března, a to na PC s Windows, Xbox One a také PlayStation 4 ve stejný čas. Ubisoft přitom již dokončil soukromý betatest a nyní tak chce spustit pořádnou zátěž, kterou zajistí jen zájem mnoha hráčů a ti by zase na oplátku měli podat potřebnou zpětnou vazbu. Podobné betatesty také začaly svým způsobem sloužit místo demoverzí, čili i ke zvýšení zájmu případných zákazníků, kteří si budou moci pořídit už plnou a hotovou verzi o dva týdny později. 
 
 
Jak dobře víme, zahrajeme si v postapokalyptickém prostředí Spojených států poté, co jejich území bylo napadeno smrticím virem. První díl hry byl přitom zasazen do zimního New Yorku a dvojka se bude naopak odehrávat v létě, a to ve Washingtonu DC a Ubisoft se chlubí, že toto město bylo do digitální podoby převedeno v měřítku 1:1. 
 
Takže zcela nepřekvapivě budeme "zachraňovat DC" a s ním i celé Spojené státy před hrozícím chaosem, který by vznikl v případě, že oblast ovládne jeden z nepřátelských gangů (True Sons, Hyenas, Outcasts, Black Tusks). V rámci otevřené bety si budeme moci vyzkoušet hlavní náplň hry a vedle toho také kooperační režim, PvP a další.  
 
The Division 2 přijde na trh 15. března, a to jako standardní verze, nebo v edicích Gold, Ultimate, Dark Zone Collector a Phoenix Shield Collector. Všechny jsou již k dispozici pro předobjednání, přičemž už také víme, že i v tomto případě Steam ostrouhá a hra bude vedle Ubisoft Store k dispozici už jen na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků Britské Tesco nechalo na internetu snímky desítek milionů RZ aut zákazníků
Citlivým údajem může být i fotografie registrační značky. To postihlo obchodní řetězec Tesco ve Velké Británii, který měl nedávno problém s tím, že databázi snímků RZ svých zákazníků nechal povalovat volně na internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
20.9.2019, aktualita, Jan Vítek