Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2

Ubisoft ohlašuje otevřenou betu hry The Division 2
, , aktualita
Ohlášena byla The Division 2 Open Beta, čili betatestování tohoto očekávaného titulu, do něhož se může zapojit každý zájemce. To přitom bude k dispozici na všech příslušných platformách, čili na PC, Xbox One i PS4. 
K oblíbeným
reklama
Už dříve jsme se podívali na hardwarové požadavky titulu The Division 2, dle nichž je zřejmé, že Ubisoft v tomto případě peče s AMD. Stačí se podívat na to, jaký hardware je v tabulce zvýrazněn. 
 
 
Nyní se ale dozvídáme něco jiného, a sice že proběhne otevřený betatest, a to od pátku 1. března do pondělí 4. března, a to na PC s Windows, Xbox One a také PlayStation 4 ve stejný čas. Ubisoft přitom již dokončil soukromý betatest a nyní tak chce spustit pořádnou zátěž, kterou zajistí jen zájem mnoha hráčů a ti by zase na oplátku měli podat potřebnou zpětnou vazbu. Podobné betatesty také začaly svým způsobem sloužit místo demoverzí, čili i ke zvýšení zájmu případných zákazníků, kteří si budou moci pořídit už plnou a hotovou verzi o dva týdny později. 
 
 
Jak dobře víme, zahrajeme si v postapokalyptickém prostředí Spojených států poté, co jejich území bylo napadeno smrticím virem. První díl hry byl přitom zasazen do zimního New Yorku a dvojka se bude naopak odehrávat v létě, a to ve Washingtonu DC a Ubisoft se chlubí, že toto město bylo do digitální podoby převedeno v měřítku 1:1. 
 
Takže zcela nepřekvapivě budeme "zachraňovat DC" a s ním i celé Spojené státy před hrozícím chaosem, který by vznikl v případě, že oblast ovládne jeden z nepřátelských gangů (True Sons, Hyenas, Outcasts, Black Tusks). V rámci otevřené bety si budeme moci vyzkoušet hlavní náplň hry a vedle toho také kooperační režim, PvP a další.  
 
The Division 2 přijde na trh 15. března, a to jako standardní verze, nebo v edicích Gold, Ultimate, Dark Zone Collector a Phoenix Shield Collector. Všechny jsou již k dispozici pro předobjednání, přičemž už také víme, že i v tomto případě Steam ostrouhá a hra bude vedle Ubisoft Store k dispozici už jen na Epic Games Store. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková