Ubisoft pro Assassin’s Creed Odyssey připravil editor questů

Ubisoft pro Assassin’s Creed Odyssey připravil editor questů
, , aktualita
Pokud byste si rádi zkusili vytvořit vlastní dobrodružství ve světě hry Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft vám dává tu možnost. K dispozici je totiž Story Creator, čili prostě a jednoduše editor questů. 
K oblíbeným
reklama
Hry od Ubisoftu nejsou zrovna známy jako ty, které lze dobře modifikovat a přidávat si do nich obsah, ale v případě Assassin’s Creed Odyssey to bude jinak alespoň s ohledem na příběh. Díky zveřejněnému editoru Story Creator si budeme moci tvořit různé questy i celé příběhy a ty sdílet s ostatními. Nejde tak přímo o možnost modifikace hry, ale pokud se kolem Story Creatoru sejde silná komunita, může to životnost tohoto dílu značně prodloužit. Ostatně na nejbližší dobu se žádný další díl Assassin’s Creed nechystá, takže pro to bude prostor. Následovat má Assassin’s Creed Kingdom, ale ne letos. 
 
 
Tato možnost přichází také v pravý čas i díky tomu, že Odyssea ještě více než předchozí díly patří do žánru RPG a o to větší hodnotu pak mohou nové příběhy tvořené přímo hráči mít. Těžit z toho může samotný Ubisoft, prostí hráči i autoři nových questů, protože se už nejednou stalo, že si takového amatéra všimlo herní studio a pozvalo jej do vlastních řad. 
 
Bude ale zapotřebí mít pořádný zápal, ostatně Story Creator přichází se 157stránkovým manuálem, takže kdo se do něj chce opravdu ponořit, bude potřebovat spoustu času. Software využívá ty samé nástroje, jaké byly zapotřebí i pro tvorbu příběhu samotné hry.
 
Několik nových questů už bylo fanoušky vytvořeno, ovšem většinou má jít o jednoduché grindování, jehož účelem je jednak zkrátit si proces zvyšování úrovně postavy a pak získat tuny peněz, takže jde v podstatě o cheaty. Doufejme, že časem se objeví lepší materiál, který mezi ostatním balastem jen tak nezapadne. 
 
Pokud máte zájem, účet na Uplay a zakoupenou kopii hry, můžete pokračovat do Story Creatoru, což je webový nástroj a ne stáhnutelný a spustitelný program. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou Vyšel prohlížeč Brave, za sledování reklamy vám zaplatí kryptoměnou
Zakladatel Mozilly Brendan Eich přichází s dalším svým zajímavým produktem. Představil finální verzi prohlížeče Brave, který cílí nejen na soukromí, ale také na reklamy. Za jejich sledování vám bude platit vlastní kryptoměnou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů AMD je skoupé na poskytování vzorků R9 3950X a nových Threadripperů
Ochota firem se dělit o testovací vzorky svého nového hardwaru se případ od případu značně liší. AMD s velkou ochotou poskytovalo celé testovací sestavy v případě prvních dvou generací Ryzenů. Nyní je to už mnohem horší. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře