Ubisoft pro Assassin’s Creed Odyssey připravil editor questů

Ubisoft pro Assassin’s Creed Odyssey připravil editor questů
, , aktualita
Pokud byste si rádi zkusili vytvořit vlastní dobrodružství ve světě hry Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft vám dává tu možnost. K dispozici je totiž Story Creator, čili prostě a jednoduše editor questů. 
K oblíbeným
reklama
Hry od Ubisoftu nejsou zrovna známy jako ty, které lze dobře modifikovat a přidávat si do nich obsah, ale v případě Assassin’s Creed Odyssey to bude jinak alespoň s ohledem na příběh. Díky zveřejněnému editoru Story Creator si budeme moci tvořit různé questy i celé příběhy a ty sdílet s ostatními. Nejde tak přímo o možnost modifikace hry, ale pokud se kolem Story Creatoru sejde silná komunita, může to životnost tohoto dílu značně prodloužit. Ostatně na nejbližší dobu se žádný další díl Assassin’s Creed nechystá, takže pro to bude prostor. Následovat má Assassin’s Creed Kingdom, ale ne letos. 
 
 
Tato možnost přichází také v pravý čas i díky tomu, že Odyssea ještě více než předchozí díly patří do žánru RPG a o to větší hodnotu pak mohou nové příběhy tvořené přímo hráči mít. Těžit z toho může samotný Ubisoft, prostí hráči i autoři nových questů, protože se už nejednou stalo, že si takového amatéra všimlo herní studio a pozvalo jej do vlastních řad. 
 
Bude ale zapotřebí mít pořádný zápal, ostatně Story Creator přichází se 157stránkovým manuálem, takže kdo se do něj chce opravdu ponořit, bude potřebovat spoustu času. Software využívá ty samé nástroje, jaké byly zapotřebí i pro tvorbu příběhu samotné hry.
 
Několik nových questů už bylo fanoušky vytvořeno, ovšem většinou má jít o jednoduché grindování, jehož účelem je jednak zkrátit si proces zvyšování úrovně postavy a pak získat tuny peněz, takže jde v podstatě o cheaty. Doufejme, že časem se objeví lepší materiál, který mezi ostatním balastem jen tak nezapadne. 
 
Pokud máte zájem, účet na Uplay a zakoupenou kopii hry, můžete pokračovat do Story Creatoru, což je webový nástroj a ne stáhnutelný a spustitelný program. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Operátor AT&T u soudu: prodával data o poloze zákazníků Operátor AT&T u soudu: prodával data o poloze zákazníků
Americký operátor AT&T má problém. Nadace Electronic Frontier Foundation ho zažalovala za prodej dat ohledně polohy nic netušících zákazníků dalším firmám. Ty mohly tyto údaje využívat ke své činnosti.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
CEO Intelu: problémy s 10nm procesem vznikly kvůli příliš velkým ambicím CEO Intelu: problémy s 10nm procesem vznikly kvůli příliš velkým ambicím
Robert Swan, který oficiálně vede společnost Intel od začátku tohoto roku, se ukázal na Brainstorm Tech Conference v Aspenu a promluvil tam i o problémech s vývojem 10nm technologie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Toshiba Memory Corporation se přejmenuje na Kioxia, OCZ končí Toshiba Memory Corporation se přejmenuje na Kioxia, OCZ končí
Toshiba Memory Holdings Corporation ohlásila, že pod svým dosavadním názvem už nebude existovat dlouho. Ještě letos se přejmenuje a jako svůj nový název si vybrala označení Kioxia. Proč se vůbec k tomu rozhodla a co její nový název znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI uvádí desky MAX se 256Mb ROM a AMD B450 pro Ryzen 3000 MSI uvádí desky MAX se 256Mb ROM a AMD B450 pro Ryzen 3000
Označení MAX nesou čtyři nové desky od firmy MSI, která využila čipovou sadu AMD B450, aby nabídla už rovnou zaručenou podporu procesorů Ryzen 3000. K tomu se pak bude hodit 256Mb SPI flash ROM pro BIOS. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
Pro Control od Remedy budeme potřebovat alespoň GTX 1060 či RX 580 Pro Control od Remedy budeme potřebovat alespoň GTX 1060 či RX 580
Remedy Entertainment přišli s minimálními požadavky pro svůj chystaný titul Control, které nejsou zrovna nízké. Potřebovat budeme dle nich grafickou kartu na úrovni GeForce GTX 1060 nebo Radeonu RX 580. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře