Ubisoft pro Assassin’s Creed Odyssey připravil editor questů

Ubisoft pro Assassin’s Creed Odyssey připravil editor questů
, , aktualita
Pokud byste si rádi zkusili vytvořit vlastní dobrodružství ve světě hry Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft vám dává tu možnost. K dispozici je totiž Story Creator, čili prostě a jednoduše editor questů. 
K oblíbeným
reklama
Hry od Ubisoftu nejsou zrovna známy jako ty, které lze dobře modifikovat a přidávat si do nich obsah, ale v případě Assassin’s Creed Odyssey to bude jinak alespoň s ohledem na příběh. Díky zveřejněnému editoru Story Creator si budeme moci tvořit různé questy i celé příběhy a ty sdílet s ostatními. Nejde tak přímo o možnost modifikace hry, ale pokud se kolem Story Creatoru sejde silná komunita, může to životnost tohoto dílu značně prodloužit. Ostatně na nejbližší dobu se žádný další díl Assassin’s Creed nechystá, takže pro to bude prostor. Následovat má Assassin’s Creed Kingdom, ale ne letos. 
 
 
Tato možnost přichází také v pravý čas i díky tomu, že Odyssea ještě více než předchozí díly patří do žánru RPG a o to větší hodnotu pak mohou nové příběhy tvořené přímo hráči mít. Těžit z toho může samotný Ubisoft, prostí hráči i autoři nových questů, protože se už nejednou stalo, že si takového amatéra všimlo herní studio a pozvalo jej do vlastních řad. 
 
Bude ale zapotřebí mít pořádný zápal, ostatně Story Creator přichází se 157stránkovým manuálem, takže kdo se do něj chce opravdu ponořit, bude potřebovat spoustu času. Software využívá ty samé nástroje, jaké byly zapotřebí i pro tvorbu příběhu samotné hry.
 
Několik nových questů už bylo fanoušky vytvořeno, ovšem většinou má jít o jednoduché grindování, jehož účelem je jednak zkrátit si proces zvyšování úrovně postavy a pak získat tuny peněz, takže jde v podstatě o cheaty. Doufejme, že časem se objeví lepší materiál, který mezi ostatním balastem jen tak nezapadne. 
 
Pokud máte zájem, účet na Uplay a zakoupenou kopii hry, můžete pokračovat do Story Creatoru, což je webový nástroj a ne stáhnutelný a spustitelný program. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala