Ubisoft slaví 20 let série Anno a nabízí zdarma Anno 1602

Ubisoft slaví 20 let série Anno a nabízí zdarma Anno 1602
, , aktualita
Včera jsme se dozvěděli, že nám Epici nadělili zdarma titul Subnautica a Steam samotný přihodil také titul Sins of a Solar Empire: Rebellion a nyní je to Anno 1602 od Ubisoftu. Ten totiž slaví 20 let série Anno. 
K oblíbeným
reklama
Máme tady tak už slušnou předvánoční nadílku her zdarma, k níž nyní přibyl titul Anno 1602 (nebo Anno 1602 AD). Jde právě o první hru z této série, která byla vypuštěna na trh v roce 1998 jako real-time strategie zaměřená na obchod a správu. Jde tak o menší dárek, který už asi mnohé hráče nenadchne, a to nejen proto, že jde o starší hru. Však mnoho dvacet i více let starých her má dodnes své kouzlo, které je neopustilo, ovšem Anno 1602 bylo už ve své době přijato rozporuplně. 
 
 
Hra byla vyvinuta v Rakousku a poprvé se dostala na trh v Německu, kde se prodávala velice dobře a získala i vysoká hodnocení. V USA se však tak vřelého přijetí nedočkala a americký PC Gamer jí přidělil hodnocení 57 procent. 
 
Jestliže si chcete Anno 1602 vyzkoušet, je k tomu jako obvykle zapotřebí přihlásit se do potřebného obchodu, takže v tomto případě to je Uplay firmy Ubisoft. Stačí si zřídit účet, stáhnout si klienta a ten sám pak mezi hlavními volbami nahoře nabídne "Dárky k Anno 1602" a možnost si hru ihned a bezplatně zařadit do knihovny a stáhnout. 
 
Čas v tomto případě máte do 22. prosince. Požadavky na systém snad ani není třeba řešit, leda tak v tom ohledu, že hra má pracovat na OS Windows XP, Vista, 7, 8 i na moderních desítkách. 
 
Ubisoft ale nenabízí tuto hru zdarma jen proto, aby oslavil 20 let její série. Ta se totiž vrací, a to už 26. února 2019, kdy vyjde Anno 1800, v níž do světa vtrhne průmyslová revoluce. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple uvádí kreditní kartu Apple Card Apple uvádí kreditní kartu Apple Card
Apple se snaží výrazně rozšířit portfolio svých služeb. Jednou z novinek, které byly uvedeny na dnešní keynote, jsou i kreditní karty Apple Card. Ty nabídnou nevídané podmínky a až 3% zpětnou odměnu za nákup.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji Hackeři na soutěži hackli Teslu Model 3 a vyhráli ji
Jedním ze sponzorů hackerské soutěže Pwn2Own byla letos i Tesla. Ta slíbila, že komu se podaří prolomit jeden ze systémů vozu, může jej získat. Týmu Fluoroacetate se to povedlo a celkem si i z dalších soutěží odnesl 375 tisíc USD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat? Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě helikoptéry. Ta bude první zařízení vyslané na cizí planetu, které (snad) bude schopné opětovného letu a přistání. Jak byla vyřešena navigace?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570 ASUS a ASRock zmiňují první desky s čipsetem AMD X570
X570 by měl být na rozdíl od předchozích verzí dané řady čipsetů vyvinut samotným AMD a my o něm víme jako zatím o jediném, který přijde po boku desktopových procesorů Ryzen 3000. Nyní už své desky zmiňují dva známí výrobci. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal Microsoft Edge založený na Chromiu se ukázal
Loni v prosinci jsme se dozvěděli, že Microsoft rezignuje na vývoj svého enginu EdgeHTML a raději přejde pod Chromium, což už udělali třeba i vývojáři Opery. Nyní už bylo pomalu na čase, aby se objevila první verze a taky že ano.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře