Ubisoft slaví 20 let série Anno a nabízí zdarma Anno 1602

Ubisoft slaví 20 let série Anno a nabízí zdarma Anno 1602
, , aktualita
Včera jsme se dozvěděli, že nám Epici nadělili zdarma titul Subnautica a Steam samotný přihodil také titul Sins of a Solar Empire: Rebellion a nyní je to Anno 1602 od Ubisoftu. Ten totiž slaví 20 let série Anno. 
reklama
Máme tady tak už slušnou předvánoční nadílku her zdarma, k níž nyní přibyl titul Anno 1602 (nebo Anno 1602 AD). Jde právě o první hru z této série, která byla vypuštěna na trh v roce 1998 jako real-time strategie zaměřená na obchod a správu. Jde tak o menší dárek, který už asi mnohé hráče nenadchne, a to nejen proto, že jde o starší hru. Však mnoho dvacet i více let starých her má dodnes své kouzlo, které je neopustilo, ovšem Anno 1602 bylo už ve své době přijato rozporuplně. 
 
 
Hra byla vyvinuta v Rakousku a poprvé se dostala na trh v Německu, kde se prodávala velice dobře a získala i vysoká hodnocení. V USA se však tak vřelého přijetí nedočkala a americký PC Gamer jí přidělil hodnocení 57 procent. 
 
Jestliže si chcete Anno 1602 vyzkoušet, je k tomu jako obvykle zapotřebí přihlásit se do potřebného obchodu, takže v tomto případě to je Uplay firmy Ubisoft. Stačí si zřídit účet, stáhnout si klienta a ten sám pak mezi hlavními volbami nahoře nabídne "Dárky k Anno 1602" a možnost si hru ihned a bezplatně zařadit do knihovny a stáhnout. 
 
Čas v tomto případě máte do 22. prosince. Požadavky na systém snad ani není třeba řešit, leda tak v tom ohledu, že hra má pracovat na OS Windows XP, Vista, 7, 8 i na moderních desítkách. 
 
Ubisoft ale nenabízí tuto hru zdarma jen proto, aby oslavil 20 let její série. Ta se totiž vrací, a to už 26. února 2019, kdy vyjde Anno 1800, v níž do světa vtrhne průmyslová revoluce. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost AMD tvrdí, že Radeonů VII má připraveno dost
Včera se objevily nepotvrzené informace, že AMD bude mít v první vlně připraveno ani ne pět tisíc kusů karet Radeon VII a že na nich nebude vydělávat, ale dokonce prodělávat. Samotná firma se nyní vůči tomu ohradila. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč? Sapphire připravuje Radeon RX 570 se 16 GB paměti, proč?
Karta formátu Radeon RX 570 se 16 GB paměti na palubě je hezky česky řečeno slušný overkill. Nejde o oficiální SKU nabídnuté společností AMD, ale jen počin samotného Sapphire. Jaký má smysl? Bude se těžit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane Intel přestane nabízet Core+, sady CPU a Optane
Intel se rozhodl, že přestane nabízet sady procesorů Core s paměťovými zařízeními Optane, které byly známy jako Core+. Uplyne však ještě řada měsíců, než Core+ z nabídky zmizí. Důvod je ale nepřekvapivý, malý zájem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu Sluneční systém: pořádek, který vznikl z chaosu
Sluneční soustavu bereme jako neměnné uspořádání planet, planetek či pásů asteroidů, do nějž občas z vnějších částí zavítají komety. Tento pořádek ale musel vzniknout, a to z chaosu, který byl větší, než si řada lidí myslí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce Ceny pamětí RAM v tomto čtvrtletí výrazně klesnou, říká TrendForce
Už v minulém roce se mluvilo o tom, že výrobci pamětí RAM omezují investice ve snaze nenavyšovat budoucí výrobu ve snaze udržet ceny na vyšších úrovních. To se ale nemůže projevit hned jako náhlý pokles poptávky a s ním půjdou dolů i ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář