Ubisoft slaví 20 let série Anno a nabízí zdarma Anno 1602

Ubisoft slaví 20 let série Anno a nabízí zdarma Anno 1602
, , aktualita
Včera jsme se dozvěděli, že nám Epici nadělili zdarma titul Subnautica a Steam samotný přihodil také titul Sins of a Solar Empire: Rebellion a nyní je to Anno 1602 od Ubisoftu. Ten totiž slaví 20 let série Anno. 
K oblíbeným
reklama
Máme tady tak už slušnou předvánoční nadílku her zdarma, k níž nyní přibyl titul Anno 1602 (nebo Anno 1602 AD). Jde právě o první hru z této série, která byla vypuštěna na trh v roce 1998 jako real-time strategie zaměřená na obchod a správu. Jde tak o menší dárek, který už asi mnohé hráče nenadchne, a to nejen proto, že jde o starší hru. Však mnoho dvacet i více let starých her má dodnes své kouzlo, které je neopustilo, ovšem Anno 1602 bylo už ve své době přijato rozporuplně. 
 
 
Hra byla vyvinuta v Rakousku a poprvé se dostala na trh v Německu, kde se prodávala velice dobře a získala i vysoká hodnocení. V USA se však tak vřelého přijetí nedočkala a americký PC Gamer jí přidělil hodnocení 57 procent. 
 
Jestliže si chcete Anno 1602 vyzkoušet, je k tomu jako obvykle zapotřebí přihlásit se do potřebného obchodu, takže v tomto případě to je Uplay firmy Ubisoft. Stačí si zřídit účet, stáhnout si klienta a ten sám pak mezi hlavními volbami nahoře nabídne "Dárky k Anno 1602" a možnost si hru ihned a bezplatně zařadit do knihovny a stáhnout. 
 
Čas v tomto případě máte do 22. prosince. Požadavky na systém snad ani není třeba řešit, leda tak v tom ohledu, že hra má pracovat na OS Windows XP, Vista, 7, 8 i na moderních desítkách. 
 
Ubisoft ale nenabízí tuto hru zdarma jen proto, aby oslavil 20 let její série. Ta se totiž vrací, a to už 26. února 2019, kdy vyjde Anno 1800, v níž do světa vtrhne průmyslová revoluce. 
 
Zdroj: Ubisoft


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů Elon Musk slibuje delší testovací dráhu pro příští soutěže Hyperloopů
Elon Musk a jeho společnost SpaceX pořádá soutěž, ve které spolu soupeří vozy pro systém Hyperloop. Pro příští ročník se Musk rozhodl, že vybuduje novou a delší testovací dráhu. Ta by měla být dlouhá deset kilometrů. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch Origin Big O: desktop kombinující PC, Xbox One X, PS4 Pro i Nintendo Switch
Origin Big O by se dal marketingovou řečí označit za ultimátní herní stanici, která v sobě kombinuje čtyři platformy, abychom se nemuseli rozhodovat, k čemu se posadíme. Máme tu tak jednak výkonné PC a k němu tři konzole. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se? AMD Ryzen 5 3400G: nejvýkonnější APU v testu, vyplatí se?
Mezi novými 7nm procesory Ryzen 3000 byla do stejné série propašována také dvě nová 12nm APU, z nichž to lepší v podobě Ryzen 5 3400G je zároveň nejvýkonnější APU, jaké je k dispozici. Co nabídne?
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr? Temné hvězdy: vodík a trošku temné hmoty jako zárodek supermasivních černých děr?
Teorie o mladém vesmíru zahrnují exotické objekty, mezi něž rozhodně patří i temné hvězdy. Tyto hypotetické objekty by se mohly stát zárodky pozdějších supermasivních černých děr jako vůbec první hvězdy vesmíru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti AMD: NVIDIA nám spadla do cenové pasti
Dle vyjádření jednoho z vedoucích pracovníků firmy AMD byly ceny nových Radeonů s jejich pozdějším snížením ještě před vypuštěním na trh předem pečlivě připravená akce. Alespoň to se dozvídáme z úst Scotta Herkelmana. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů