reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Uniklo 43 minut gameplay videa ze hry Diablo IV

21.9.2022, Milan Šurkala, aktualita
Uniklo 43 minut gameplay videa ze hry Diablo IV
Někdo bude mít asi hodně těžký den. Na Internet totiž uniklo 43 minut gameplay videa ze hry Diablo IV, přičemž to vypadá, že byl streamován na Discordu. Hra očividně ještě stále není hotová, místy chybí např. textury.
Zatímco Rockstar se potýká s hackem, kvůli kterému unikly materiály ohledně nového dílu GTA VI, Blizzardu zase unikl materiál spojený s dlouho připravovanou hrou Diablo IV. V tomto případě se o to ale postaral někdo přímo z Blizzardu. Jde o dvě videa (5+38 minut), která vypadají být nahrána z privátního streamu na Discordu a která našel uživatel Redditu iV1rus0 na stránkách files.rm. Potíž je hlavně v tom, že ve videu je vodoznak Private Test Build s číslem testera, takže ten bude mít kvůli úniku asi velmi těžký den (a nejspíš ne jeden). Pokud se o únik nahraných videí postaral některý z jeho kamarádů, asi už kamarádem nebude.
 
 
Vidíme i to, že hra ještě není hotová a na některých předmětech např. chybí textury. Delší video ukazuje část hranou za barbara a můžeme tak spatřit i uživatelské rozhraní hry, přidávání a nákup zbraní a brnění i další typické prvky Diabla. Videa si našla svou cestu už i na YouTube, kde si např. v čase 19:40 můžete všimnout dotazníku, který se ptá na zpětnou vazbu ke hře.
 


Autor: Milan Šurkala
Vystudoval doktorský program v oboru informatiky a programování se zaměřením na počítačovou grafiku. Nepřehlédněte jeho seriál Fotíme s Koalou o základech fotografování.
reklama