www.svethardware.cz
>
>
>
>

USB 3.1 klíčenka Kingston DataTraveler 2000 s klávesnicí a PINem

USB 3.1 klíčenka Kingston DataTraveler 2000 s klávesnicí a PINem
, , aktualita
Nová USB klíčenka Kingston DataTraveler 2000 přináší vysokou bezpečnost dat díky šifrování a zamknutí obsahu pomocí hardwarové klávesnice. Data jsou tedy chráněna PIN kódem. Těšit se můžete i na rychlé USB 3.1 rozhraní.
reklama
Kingston představil novou USB klíčenku DataTraveler 2000. Ta má na sobě hardwarovou klávesnici, která dovoluje zadat PIN kód pro odemčení dat uložených na disku. Data jsou šifrována pomocí 256bitového AES. Zabezpečení bylo vyvinuto ve spolupráci s firmou ClevX, LLC a jde o technologii Datalock. Pokud někdo 10krát po sobě zadá špatný PIN kód, zařízení se zformátuje. Klíčenka slibuje i vodě odolnost a odolnost vůči prachu (standard IP57).


Kingston DataTraveler 2000


Disk DataTraveler 2000 bude k dispozici v kapacitách 16 GB (DT2000/16GB), 32 GB (DT2000/32GB) a 64 GB (DT2000/64GB). Je vybaven USB 3.1 rozhraním a slibuje vysokou rychlost čtení 120 MB/s u 16GB verze a 135 MB/s u 32GB a 64GB varianty. Pokud jde o zápis, v prvním případě jde jen o 20 MB/s, nicméně obě větší varianty nabídnou lepších 40 MB/s. Pokud klíčenku využijete na USB 2.0 rozhraní, čekejte rychlost 30 MB/s u čtení a 20 MB/s u zápisu. Rozměry činí 80× 20×10,5 mm. Je schopna pracovat při teplotách 0 °C až 60 °C. Prodej začne ještě v tomto čtvrtletí.

Zdroj: kingston.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU Tom Forsyth, architekt Larrabee, se vrací do Intelu pomoci s vývojem GPU
Intel už se nijak netají s tím, že pracuje na vývoji samostatných GPU, které mají být dost výkonné i pro moderní hry. Ostatně proto si k sobě z AMD přetáhl Raju Koduriho a ten nyní rozšiřuje svůj tým. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
První test 32jádrového Threadripperu a CPU-Z jako bonus První test 32jádrového Threadripperu a CPU-Z jako bonus
AMD si pro toto léto chystá vypuštění druhé generace procesorů Threadripper, která bude představovat velice podstatné navýšení výkonu oproti té první. Chystá se totiž i 32jádrový model. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
WHO definovala, co je to herní porucha WHO definovala, co je to herní porucha
Světová zdravotnická organizace (WHO) zveřejnila již pojedenácté dokument International Statistical Classification of Diseases (ICD). Nová verze vůbec poprvé obsahuje popis toho, co organizace nazývá herní poruchou. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tesla začala vyrábět Model 3 i ve "stanu" Tesla začala vyrábět Model 3 i ve "stanu"
Elon Musk slíbil, že do konce června chce vyrábět 5000 vozů Model 3 týdně. Po několika odkladech to chce už konečně splnit, a tak nechal postavit jakýsi "stan". Tvrdí dokonce, že toto provizorní řešení je lepší než klasická továrna.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britští silničáři opraví silnice drony a 3D tiskárnami Britští silničáři opraví silnice drony a 3D tiskárnami
Na britských silnicích se bude možná brzy používat nová technologie oprav výmolů. K těm budou využity drony a speciální typy autonomních 3D tiskáren, které budou plnit díry asfaltem, a to mnohem rychleji než dnes.
Včera, aktualita, Milan Šurkala