www.svethardware.cz
>
>
>
>

USB 3.1 klíčenka Kingston DataTraveler 2000 s klávesnicí a PINem

USB 3.1 klíčenka Kingston DataTraveler 2000 s klávesnicí a PINem
, , aktualita
Nová USB klíčenka Kingston DataTraveler 2000 přináší vysokou bezpečnost dat díky šifrování a zamknutí obsahu pomocí hardwarové klávesnice. Data jsou tedy chráněna PIN kódem. Těšit se můžete i na rychlé USB 3.1 rozhraní.reklama
Kingston představil novou USB klíčenku DataTraveler 2000. Ta má na sobě hardwarovou klávesnici, která dovoluje zadat PIN kód pro odemčení dat uložených na disku. Data jsou šifrována pomocí 256bitového AES. Zabezpečení bylo vyvinuto ve spolupráci s firmou ClevX, LLC a jde o technologii Datalock. Pokud někdo 10krát po sobě zadá špatný PIN kód, zařízení se zformátuje. Klíčenka slibuje i vodě odolnost a odolnost vůči prachu (standard IP57).


Kingston DataTraveler 2000


Disk DataTraveler 2000 bude k dispozici v kapacitách 16 GB (DT2000/16GB), 32 GB (DT2000/32GB) a 64 GB (DT2000/64GB). Je vybaven USB 3.1 rozhraním a slibuje vysokou rychlost čtení 120 MB/s u 16GB verze a 135 MB/s u 32GB a 64GB varianty. Pokud jde o zápis, v prvním případě jde jen o 20 MB/s, nicméně obě větší varianty nabídnou lepších 40 MB/s. Pokud klíčenku využijete na USB 2.0 rozhraní, čekejte rychlost 30 MB/s u čtení a 20 MB/s u zápisu. Rozměry činí 80× 20×10,5 mm. Je schopna pracovat při teplotách 0 °C až 60 °C. Prodej začne ještě v tomto čtvrtletí.

Zdroj: kingston.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (19.2.) Uhodni a vyhraj: chladič procesoru (19.2.)
Máte přehled v počítačovém hardwaru? Rádi stavíte počítače? Prošlo Vám rukama již mnoho komponent? V tom případě si nenechte uniknout dnešní hádanku. Pokud jako první napíšete do diskuze, jaký chladič procesoru je na fotografii, získáte jej.
Dnes, soutěž, Karel Polívka26 komentářů
AMD přichází s SoC Ryzen V1000, konkurencí i pro Intel Gemini Lake AMD přichází s SoC Ryzen V1000, konkurencí i pro Intel Gemini Lake
Společnost AMD si připravila novou řadu System on Chip, které označuje za Ryzen V1000 a my víme, že půjde o konkurenci pro Intel Gemini Lake. Uplatnit se tak mohou v nettopech, netboocích či jiných úsporných počítačích. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Tepelný rezonátor z MIT: nekonečný zdroj energie využívá změny v teplotách Tepelný rezonátor z MIT: nekonečný zdroj energie využívá změny v teplotách
Výzkumníci z MIT přišli s prototypem zařízení, které nazývají tepelný rezonátor. Ten dokáže vyrábět elektrickou energii na základě variací v okolní teplotě, čímž jde v podstatě o bezedný zdroj energie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Remaster hry System Shock pozastaven, tvůrci "sjeli z cesty" Remaster hry System Shock pozastaven, tvůrci "sjeli z cesty"
V roce 2015 se objevil projekt, který nám měl nakonec přinést modernizovanou verzi hry System Shock. O té můžeme mluvit jako o jednom z hlavních milníků ve vývoji počítačových her, který jejich svět pomohl změnit. Nyní je ale tento projekt ohrožen.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Astronomové mohou sledovat utišující se masivní bouři na Neptunu Astronomové mohou sledovat utišující se masivní bouři na Neptunu
Neptun je v našem systému možná trošku opomíjeným obrem, který nemá velké prstence jako Saturn a ani obrovskou skvrnu a tak úžasné zbarvení jako Jupiter. Panuje však na něm velice divoké počasí s nejrychlejšími větry, které se kdy podařilo změřit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek