V Apex Legends už bylo odhaleno na 16 tisíc podvodníků

V Apex Legends už bylo odhaleno na 16 tisíc podvodníků
, , aktualita
Titul Apex Legends je na trhu jen dva týdny a za tu dobu se v něm už začalo podvádět. Ukazuje na to počet šestnácti tisíc podvodníků, a to pouze těch odhalených, kteří dostali svůj zasloužený zákaz. A co další novinky?
K oblíbeným
reklama
Apex Legends je titul, nad kterým se musí v EA tetelit blahem. Respawn pro ně připravili hru, která je sice k dispozici zdarma, ale má potenciál sebrat vítr z plachet samotnému Fortnite firmy Epic Games. Však po osmi hodinách si jej zahrál už milion lidí, po třech dnech deset milionů a po týdnu 25 milionů. Apex Legends tak mají vydělávat především na mikrotransakcích a s takovým počtem hráčů se může stát pro EA dojnou krávou, jejíž nástup i Jensen Huang označil za "docela působivý".
 
 
Mezi miliony hráčů se ale také začali objevovat podvodníci, kteří se snaží získat nad ostatními výhodu neférovými způsoby. Vývojáři už prozradili, že bylo odhaleno na 16 tisíc takových lidí, kteří dostali zasloužený ban, ovšem z toho si ani nemusí moc zoufat, když je hra k dispozici zdarma a stačí si založit nový účet. 
 
Respawn tak naléhají na samotné hráče, že když ti podvodníka odhalí, měli by zaznamenat důkazy a s nimi jej nahlásit. Ovšem prý i bez jakéhokoliv důkazu lze na někoho poukázat s využitím jeho ID a provozovatel by se už měl na takového uživatele zaměřit a sám zjistit, zda mezi cheatery patří, nebo ne. Zatím je tak systém nahlašování poměrně těžkopádný a využívá stránky třetí strany, ovšem Respawn naznačili, že si chystají něco mnohem příhodnějšího, a to pravděpodobně systém nahlašování implementovaný do samotné hry. 
 
Na titul Apex Legends se zaměřili také datamineři, čili ti, kteří se rádi probírají soubory hry a snaží se z nich vytáhnout nějaké zajímavé informace, a to třeba o tom, co se pro ni může chystat a kam se ta asi bude ubírat. Našli tak informace o nových herních režimech, nových herních postavách a také o různých kosmetických doplňcích. Je třeba ale poznamenat, že to automaticky neznamená, že takové věci budou do hry opravdu doplněny, to závisí čistě na libovůli vývojářů. 
 
Co se týče režimů objevil se třeba Survival, který zahrnuje role pozorovatele a komentátora. Ti se tak přímo neúčastní soubojů, ale mohou ostatní hráče třeba povzbuzovat, takže to je dejme tomu taková interaktivní podoba sledování herních streamů. Další herní režimy, které se mohou objevit, nesou označení Solo a Duo. 
 
Mezi další herní postavy by se pak mohl zařadit jistý Octane s dovedností Stim injection a Wattson s pastí Tesla. Něco z toho možná dorazí v březnu, kdy bude spuštěn Battle Pass. EA bude vydělávat na prodeji kosmetických věcí s využitím herní měny Apex Coins, což je klasika a lze jen doufat, že u toho už to zůstane. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci NVIDIA vypustila první Creator Ready Drivers: více výkonu pro práci
NVIDIA už dlouho nabízí své Game Ready Driver, které vždy ve své nové verzi reagují na nabídku nejdůležitějších herních novinek. Nyní tu máme Creator Ready Driver a je jasné, že půjde o stejnou věc, jen ne pro hry, ale pro jiné aplikace. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře Facebook ohlásil nový Oculus Rift S pro PC, přijde na jaře
Na GDC byl představen další model headsetu Oculus Rift, který dostal prosté označení S. Jde o přímého následovníka původního modelu Oculus Rift, který stále vyžaduje kabely, ale nabízí vyšší rozlišení a schopnost se sám orientovat v prostoru. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu Intel GT2 Gen11 v detailech, aneb 64 EU v mainstreamu
Intel se odhodlal po řadě let zásadním způsobem vylepšit své běžné integrované grafické čipy. Chystá si 11. generaci grafické architektury a pro běžné GT2 to bude znamenat především jednu věc. Počet jednotek EU se navýší z 24 na 64. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre GPU Intelu dostala nové Graphics Command Centre
Intel se také účastní GDC a je připraven se s námi podělit o své inovace v oblasti PC grafiky. Dozvíme se tak o Graphics Command Centre, které bude sloužit nastavení grafiky ve hrách či o komunitě The Odyssey nebo programu GameDev Boost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů Deepcool představil svou technologii proti úniku kapaliny z vodních chladičů
Společnosti Deepcool se povedlo patentovat svou technologii, která má zabránit úniku chladicího média z uzavřených okruhů vodních chladičů, a tak už se odhodlala ji i blíže představit. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek