V Apex Legends už bylo odhaleno na 16 tisíc podvodníků

V Apex Legends už bylo odhaleno na 16 tisíc podvodníků
, , aktualita
Titul Apex Legends je na trhu jen dva týdny a za tu dobu se v něm už začalo podvádět. Ukazuje na to počet šestnácti tisíc podvodníků, a to pouze těch odhalených, kteří dostali svůj zasloužený zákaz. A co další novinky?
K oblíbeným
reklama
Apex Legends je titul, nad kterým se musí v EA tetelit blahem. Respawn pro ně připravili hru, která je sice k dispozici zdarma, ale má potenciál sebrat vítr z plachet samotnému Fortnite firmy Epic Games. Však po osmi hodinách si jej zahrál už milion lidí, po třech dnech deset milionů a po týdnu 25 milionů. Apex Legends tak mají vydělávat především na mikrotransakcích a s takovým počtem hráčů se může stát pro EA dojnou krávou, jejíž nástup i Jensen Huang označil za "docela působivý".
 
 
Mezi miliony hráčů se ale také začali objevovat podvodníci, kteří se snaží získat nad ostatními výhodu neférovými způsoby. Vývojáři už prozradili, že bylo odhaleno na 16 tisíc takových lidí, kteří dostali zasloužený ban, ovšem z toho si ani nemusí moc zoufat, když je hra k dispozici zdarma a stačí si založit nový účet. 
 
Respawn tak naléhají na samotné hráče, že když ti podvodníka odhalí, měli by zaznamenat důkazy a s nimi jej nahlásit. Ovšem prý i bez jakéhokoliv důkazu lze na někoho poukázat s využitím jeho ID a provozovatel by se už měl na takového uživatele zaměřit a sám zjistit, zda mezi cheatery patří, nebo ne. Zatím je tak systém nahlašování poměrně těžkopádný a využívá stránky třetí strany, ovšem Respawn naznačili, že si chystají něco mnohem příhodnějšího, a to pravděpodobně systém nahlašování implementovaný do samotné hry. 
 
Na titul Apex Legends se zaměřili také datamineři, čili ti, kteří se rádi probírají soubory hry a snaží se z nich vytáhnout nějaké zajímavé informace, a to třeba o tom, co se pro ni může chystat a kam se ta asi bude ubírat. Našli tak informace o nových herních režimech, nových herních postavách a také o různých kosmetických doplňcích. Je třeba ale poznamenat, že to automaticky neznamená, že takové věci budou do hry opravdu doplněny, to závisí čistě na libovůli vývojářů. 
 
Co se týče režimů objevil se třeba Survival, který zahrnuje role pozorovatele a komentátora. Ti se tak přímo neúčastní soubojů, ale mohou ostatní hráče třeba povzbuzovat, takže to je dejme tomu taková interaktivní podoba sledování herních streamů. Další herní režimy, které se mohou objevit, nesou označení Solo a Duo. 
 
Mezi další herní postavy by se pak mohl zařadit jistý Octane s dovedností Stim injection a Wattson s pastí Tesla. Něco z toho možná dorazí v březnu, kdy bude spuštěn Battle Pass. EA bude vydělávat na prodeji kosmetických věcí s využitím herní měny Apex Coins, což je klasika a lze jen doufat, že u toho už to zůstane. 
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu Google od roku 2005 ukládal hesla uživatelů G Suite v plaintextu
Také Google má nyní velký bezpečnostní průšvih. Ukázalo se totiž, že podnikoví uživatelé balíku aplikací G Suite mohli mít svá hesla uložená na serverech společnosti v textové podobě bez zahashování.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma Závodní GRID zažije reboot v září, GRID 2 je zdarma
Codemasters si pro nás chystají reboot závodní série GRID, jejíž novodobý první díl dorazí na PC a konzole během letošního září. Podívat se už můžeme na první trailer a také na další informace o aktuálních slevách starších dílů. GRID 2 je rovnou zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz Gigabyte nabízí sadu desky s Core i9-9900K na 5,1 GHz
Společnost Gigabyte zkouší zaujmout prodávanou sadou základní desky a procesoru, kterýžto produkt nese označení Z390 Aorus Xtreme Waterforce 5G Premium Edition Bundle. Zákazník si tak velice jednoduše může pořídit už přetaktovaný systém.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou Náš pochroumaný Měsíc asi byl v minulosti zasažen trpasličí planetou
Lidstvo zná podobu odvrácené strany Měsíce až od 60. let minulého století, kdy se na ni podívaly nejdříve sondy a pak i samotní astronauti NASA. Nyní se ukazuje, že Měsíc měl velice pohnutou historii i po svém dramatickém vzniku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují Nové záplaty pro staré Windows si nerozumí s antiviry, systémy nebootují
Microsoft se pochlapil a minulý týden přinesl záplaty pro závažné bezpečnostní chyby i pro své již dávno nepodporované systémy jako Windows XP. Jenomže se asi moc nevěnoval jejich testování, jak se nyní ukazuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek