www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

V databázi se objevily údaje o Radeonu RX 5600

V databázi se objevily údaje o Radeonu RX 5600
, , aktualita
V datábázi CompuBench se objevilo nové GPU, které s největší pravděpodobností vypadá být připravovaným AMD Radeon RX 5600 (Navi 14). Objevily se zde i některé technické údaje nových 7nm čipů.
K oblíbeným
reklama
Je normální, že se těsně před uvedením objevují nejrůznější úniky a vypadá to, že na CompuBench se objevil nový Radeon RX 5600 (Navi 14). Našlo se zde totiž neznámé označení GPU AMD 7340:C1. Toto nové GPU by mělo mít 24 CU (Compute Unit) jednotek, což znamená celkem 1536 stream procesorů. Připomeňme, že RX 5700 jich má o polovinu více, tedy 36 CU a 2304 stream procesorů, RX 5700 XT pak dokonce 40 CU a 2560 stream procesorů.
 
AMD Radeon RX 5700
 
Z dalších údajů jsme se dozvěděli už jen to, že by Radeon RX 5600 měly mít takt GPU 1,9 GHz a využívat 4 GB paměti VRAM. Zatím ale není vůbec jasné, kdy by se měly nové Radeony objevit. Každopádně by stejně jako vyšší modely měly být vyráběny pomocí 7nm technologie.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X AMD potvrzuje 3. generaci Threadripperů a odkládá nástup CPU Ryzen 9 3950X
Společnost AMD na závěr dnešního dne potvrdila příchod třetí generace procesorů Threadripper, což je jistě dobrá zpráva. Nicméně špatná je ta, že se firmě nepodaří splnit slib, aby vypustila na trh slíbený Ryzen 9 3950X včas. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux Epic zdarma nabízí Batmanovskou kolekci šesti her a připravuje si Metro: 2033 Redux
Společnost Epic Games nekončí s pravidelným nabízením her zdarma a nyní si připravila rovnou celou Batman Arkham Collection a Lego Batman čítající celkem šest her. Brzy pak přijde do nabídky zdarma i Metro: 2033 Redux.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit Obrovský vulkán Loki na Io by mohl každou chvíli spustit
Jupiterův měsíc Io patří mezi geologicky činná tělesa Sluneční soustavy a brzy by to mohl velice názorně ukázat. Erupce jeho vulkánu zvaného Loki byla už dříve několikrát úspěšně předpovězena a nyní se očekává další. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem QNAP uvádí na trh NAS systém QTS 4.4.1 s novým linuxovým jádrem
Společnost QNAP si připravila novou verzi operačního systému pro své modely NAS, a sice QTS 4.4.1. Ta představuje nové funkce pro cloudová a hybridní cloudová úložiště či řešení Fibre Channel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her Valve by dle francouzského soudu nemělo uživatelům bránit v prodeji zakoupených her
Společnost Valve byla už dříve donucena k tomu, aby umožnila hráčům vracet hry, které mají šanci si krátce vyzkoušet. Nyní se na ni ale z Francie valí další a potenciálně mnohem větší ohrožení tržeb, které se týká přeprodeje her. 
Včera, aktualita, Jan Vítek