www.svethardware.cz
>
>
>

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
, , aktualita
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Valve mluvila o přepracování grafického uživatelského rozhraní Steamu už v roce 2013 a nyní na GDC samotné Valve konečně ukazuje, jak to bude vypadat. Dříve se objevily jen nějaké uniklé a údajné verze tohoto rozhraní, takže teď už to máme oficiálně a můžeme se ptát, co za tím stojí. Snad se nám Valve neprobudilo právě kvůli nástupu firmy Epic? 
 
 
Nějak takto by tedy měla vypadat knihovna Steamu, která nyní obsahuje stránku hry z našeho seznamu, které jsme se naposledy věnovali. Nyní tu bude celá domovská obrazovka s přehledem celé knihovny her seřazených dle různých kritérií. Prioritní pozici pak budou mít nedávno koupené či aktualizované hry a pak tu budeme mít i přehled o aktivitě svých přátel. 
 

Když si zvolíme konkrétní hru, uvidíme takovouto obrazovku s přehledem věcí z workshopu, aktivit, screenshotů, karet, atd. Bude toho zkrátka víc na jedné obrazovce a v modernějším provedení.  
 
 
Odlišnou prezentaci budou mít také události a akce (Steam Events), kde budeme mít jasný přehled o tom, co se děje ve spojení s našimi oblíbenými hrami, zda se nechystá nějaký velký turnaj nebo třeba víkend, kdy se budou udělovat dvojité porce XP. Nabízené události si budeme moci nechat ještě připomenout, nebo je naopak ignorovat. 
 
 
Nabídka událostí bude řízena pomocí již známého enginu Steamu, který nám doporučuje další hry na základě naší knihovny a preferencí. 
 
Kdy se ale Steam chystá uvést do praxe toto nové rozhraní? To nevíme, ale nemělo by to trvat dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple varuje, LCD s nanovrstvou snesou jen originální hadříky Apple varuje, LCD s nanovrstvou snesou jen originální hadříky
Apple včera uvedl do prodeje nové profesionální desktopové stanice a s nimi také monitory Pro Display XDR. Ty stojí v základu pět tisíc dolarů a za další tisícovku dostaneme verzi se speciální nanovrstvou. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výzkumníci vytvořili tranzistory fungující i pro ukládání dat Výzkumníci vytvořili tranzistory fungující i pro ukládání dat
Tranzistory jsou součástí logických obvodů počítačových čipů, ovšem výzkumníci na Purdue University vytvořili takové, které dokáží současně data i ukládat. Jde o funkční křemíkové tranzistory s feroelektrickou RAM. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft bude na celé obrazovce varovat před koncem podpory Windows 7 Microsoft bude na celé obrazovce varovat před koncem podpory Windows 7
Kdyby si toho opravdu někdo doposud nevšiml, pak Microsoft se takovým lidem chystá opravdu nepřehlédnutelným způsobem sdělit, že podpora operačního systému Windows 7 se chýlí ke konci. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
NVIDIA rozšiřuje seznam monitorů kompatibilních s G-Sync na rovných 60 NVIDIA rozšiřuje seznam monitorů kompatibilních s G-Sync na rovných 60
NVIDIA začala brzy v tomto roce nabízet kompatibilitu monitorů vybavených systémem Adaptive-Sync se svou technologií G-Sync. Nejdříve to bylo pouze tucet modelů, ovšem nyní už jich je rovná kopa, čili 60. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Apple Mac Pro Tower jsou k dispozici od 6 po 53 tisíc dolarů Apple Mac Pro Tower jsou k dispozici od 6 po 53 tisíc dolarů
Společnost Apple si přichystala spuštění prodejů svých nových pracovních stanic Mac Pro Tower, k nimž budou pasovat také monitory Pro Display XDR. Apple zde přitom spojuje procesory Xeon a profi kartami Radeon Pro. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře