www.svethardware.cz
>
>
>

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
, , aktualita
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Valve mluvila o přepracování grafického uživatelského rozhraní Steamu už v roce 2013 a nyní na GDC samotné Valve konečně ukazuje, jak to bude vypadat. Dříve se objevily jen nějaké uniklé a údajné verze tohoto rozhraní, takže teď už to máme oficiálně a můžeme se ptát, co za tím stojí. Snad se nám Valve neprobudilo právě kvůli nástupu firmy Epic? 
 
 
Nějak takto by tedy měla vypadat knihovna Steamu, která nyní obsahuje stránku hry z našeho seznamu, které jsme se naposledy věnovali. Nyní tu bude celá domovská obrazovka s přehledem celé knihovny her seřazených dle různých kritérií. Prioritní pozici pak budou mít nedávno koupené či aktualizované hry a pak tu budeme mít i přehled o aktivitě svých přátel. 
 

Když si zvolíme konkrétní hru, uvidíme takovouto obrazovku s přehledem věcí z workshopu, aktivit, screenshotů, karet, atd. Bude toho zkrátka víc na jedné obrazovce a v modernějším provedení.  
 
 
Odlišnou prezentaci budou mít také události a akce (Steam Events), kde budeme mít jasný přehled o tom, co se děje ve spojení s našimi oblíbenými hrami, zda se nechystá nějaký velký turnaj nebo třeba víkend, kdy se budou udělovat dvojité porce XP. Nabízené události si budeme moci nechat ještě připomenout, nebo je naopak ignorovat. 
 
 
Nabídka událostí bude řízena pomocí již známého enginu Steamu, který nám doporučuje další hry na základě naší knihovny a preferencí. 
 
Kdy se ale Steam chystá uvést do praxe toto nové rozhraní? To nevíme, ale nemělo by to trvat dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD Americký ban čínského Huawei ho bude stát 30 mld. USD
Ban Spojených států na čínskou společnost Huawei je už i vidět. Prodeje smartphonů této společnosti padají o desítky procent a firma také předpokládá snížení příjmů o hrozivých 30 miliard dolarů.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry Unikly benchmarky nového AMD EPYC 7452 s 32 jádry
Na internetu se objevily benchmarky připravovaného serverového procesoru AMD EPYC 7452. Ten má být postaven na nové 7nm architektuře Rome a OpenBenchmarking jej postavili proti 20jádrovému Intelu Xeon Gold 6148.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM Nvidia: podpora CUDA-X i na superpočítačích s ARM
Společnost Nvidia chystá rozšířit podporu pro HPC se svým rozhraním CUDA-X i na architekturu s procesory ARM. Cílem je pokrýt všechny hlavní architektury a nabídnout velmi úsporné řešení s vysokým výpočetním výkonem.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala13 komentářů
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů