www.svethardware.cz
>
>
>

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
, , aktualita
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Valve mluvila o přepracování grafického uživatelského rozhraní Steamu už v roce 2013 a nyní na GDC samotné Valve konečně ukazuje, jak to bude vypadat. Dříve se objevily jen nějaké uniklé a údajné verze tohoto rozhraní, takže teď už to máme oficiálně a můžeme se ptát, co za tím stojí. Snad se nám Valve neprobudilo právě kvůli nástupu firmy Epic? 
 
 
Nějak takto by tedy měla vypadat knihovna Steamu, která nyní obsahuje stránku hry z našeho seznamu, které jsme se naposledy věnovali. Nyní tu bude celá domovská obrazovka s přehledem celé knihovny her seřazených dle různých kritérií. Prioritní pozici pak budou mít nedávno koupené či aktualizované hry a pak tu budeme mít i přehled o aktivitě svých přátel. 
 

Když si zvolíme konkrétní hru, uvidíme takovouto obrazovku s přehledem věcí z workshopu, aktivit, screenshotů, karet, atd. Bude toho zkrátka víc na jedné obrazovce a v modernějším provedení.  
 
 
Odlišnou prezentaci budou mít také události a akce (Steam Events), kde budeme mít jasný přehled o tom, co se děje ve spojení s našimi oblíbenými hrami, zda se nechystá nějaký velký turnaj nebo třeba víkend, kdy se budou udělovat dvojité porce XP. Nabízené události si budeme moci nechat ještě připomenout, nebo je naopak ignorovat. 
 
 
Nabídka událostí bude řízena pomocí již známého enginu Steamu, který nám doporučuje další hry na základě naší knihovny a preferencí. 
 
Kdy se ale Steam chystá uvést do praxe toto nové rozhraní? To nevíme, ale nemělo by to trvat dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower
Po 400 letech od slavného vyplutí lodě Mayflower s osadníky z anglického Plymouthu do toho amerického vypluje loď Mayflower Autonomous Ship (MAS) na stejnou trasu. Bude ale plně autonomní a prozkoumá problematiku plastů v oceánech.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10 Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10
Konec podpory Windows 7 se blíží a Microsoft tak začne vyzývat uživatele Windows 7 Pro k přechodu na novější operační systém Windows 10 Pro. Už brzy se tak začne v systému zobrazovat okno s výzvou.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala47 komentářů
Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící
Mark Zuckerberg se v jedné z jeho přednášek vyjádřil, že nepovažuje za správné kontrolovat závadnost politických reklam a na Facebooku tak bude všechno možné. Tedy i reklamy se zavádějícím obsahem.
18.10.2019, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2 Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2
Na závěr pracovního týdne si můžeme zaslintat nad PC verzí hry Red Dead Redemption 2. Ta byla vylepšena i z grafického hlediska právě s ohledem na možnosti a výkon moderních osobních počítačů. A je to vidět.
18.10.2019, aktualita, Jan Vítek
Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon? Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon?
Autoři hry World of Tanks se nedávno pochlubili tím, že do své hry implementovali ray tracing, který bude moci pracovat pod DirectX 11 a nebude potřebovat žádný zvláštní hardware, čili GeForce RTX. Jak to funguje? 
18.10.2019, recenze, Jan Vítek8 komentářů