www.svethardware.cz
>
>
>

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu

Valve konečně ukázali novou podobu Steamu
, , aktualita
Ve světle zpráv o nástupu obchodu Epic Games Store působí Steam jako platforma, jejíž provozovatel se ještě nevzpamatoval z utrženého šoku. Nicméně my bychom se brzy měli dočkat alespoň přepracovaného rozhraní slibovaného už řadu let. 
K oblíbeným
reklama
Společnost Valve mluvila o přepracování grafického uživatelského rozhraní Steamu už v roce 2013 a nyní na GDC samotné Valve konečně ukazuje, jak to bude vypadat. Dříve se objevily jen nějaké uniklé a údajné verze tohoto rozhraní, takže teď už to máme oficiálně a můžeme se ptát, co za tím stojí. Snad se nám Valve neprobudilo právě kvůli nástupu firmy Epic? 
 
 
Nějak takto by tedy měla vypadat knihovna Steamu, která nyní obsahuje stránku hry z našeho seznamu, které jsme se naposledy věnovali. Nyní tu bude celá domovská obrazovka s přehledem celé knihovny her seřazených dle různých kritérií. Prioritní pozici pak budou mít nedávno koupené či aktualizované hry a pak tu budeme mít i přehled o aktivitě svých přátel. 
 

Když si zvolíme konkrétní hru, uvidíme takovouto obrazovku s přehledem věcí z workshopu, aktivit, screenshotů, karet, atd. Bude toho zkrátka víc na jedné obrazovce a v modernějším provedení.  
 
 
Odlišnou prezentaci budou mít také události a akce (Steam Events), kde budeme mít jasný přehled o tom, co se děje ve spojení s našimi oblíbenými hrami, zda se nechystá nějaký velký turnaj nebo třeba víkend, kdy se budou udělovat dvojité porce XP. Nabízené události si budeme moci nechat ještě připomenout, nebo je naopak ignorovat. 
 
 
Nabídka událostí bude řízena pomocí již známého enginu Steamu, který nám doporučuje další hry na základě naší knihovny a preferencí. 
 
Kdy se ale Steam chystá uvést do praxe toto nové rozhraní? To nevíme, ale nemělo by to trvat dlouho. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková