Velká herní show Microsoftu: Cyberpunk 2077, Splinter Cell, Anthem, atd.

Velká herní show Microsoftu: Cyberpunk 2077, Splinter Cell, Anthem, atd.
, , aktualita
Microsoft si má plánovat velkou herní show, kterou rozjede v rámci E3 tento rok. Připravuje si dokonce vlastní budovu oddělenou od hlavního centra, aby měl pro své potřeby dostatek místa. Těšit se můžeme na mnoho zajímavých titulů. 
K oblíbeným
reklama
Hry jako Cyberpunk 2077, nový Splinter Cell či Anthem samozřejmě nemají na svědomí herní studia Microsoftu, ale ten na ně měl přesto získat marketingová práva, ale ještě si raději počkáme na to, zda zdroje těchto informací říkají pravdu. Původ mají mít v rozhovoru mezi Microsoftem a Rectify Gaming, dle nichž firma získala práva na zmíněné tituly plus Madden 19, Borderlands 3 a Battlefield V. Půjde pochopitelně jen o práva prezentovat tyto hry, neboť si nelze představit, že by si EA nechalo v případě Anthem a Battlefieldu lézt Microsoft do zelí a Cyberpunk 2077 je zase plně v režii polských CD Projekt Red. 
 
Herní show E3 2018 proběhne ve dnech 12. až 14. června v Los Angeles
 
Microsoft se také prý chystá představit novinky ohledně The Division 2 a Shadow of the Tomb Raider včetně speciálních nabídek spojených s Windows 10 a platformou Xbox. 
 
To vše znamená, že můžeme očekávat prezentaci zmíněných her ve verzi pro Xbox One či spíše Xbox One X a snad i v PC verzích, pokud je zmíněn systém Windows 10. Ukazuje to také na změnu, která nastala po nástupu konzole Xbox One X. Microsoft si vedle konzole PlayStation 4 nevedl zrovna dobře, na což ukazovala její mnohem lepší prodejnost, a to mělo důvod i v tom, že PS4 byla oproti Xbox One výkonnější.
 
Nyní je to ale právě naopak a Xbox One X si uzmula prvenství jako dosud nejvýkonnější herní konzole, čehož Microsoft evidentně hodlá využít. Však nová verze X nabízí celkový výkon cca 6 TFLOPS, což je více než čtyřnásobek i v porovnání s modernizovanou Xbox One S. PS4 Pro nabízí 4,2 TFLOPS oproti 1,8 TFLOPS starší verze. 
 
Zdroj: KitGuru


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Thajsko zakázalo meme coiny, NFT i některé další tokeny Thajsko zakázalo meme coiny, NFT i některé další tokeny
Zatímco některé země se ke kryptoměnám staví pozitivně, to není případ Thajska. To naopak spoustu z nich postavilo mimo zákon, což se týká i různých dalších tokenů včetně stále populárnějších NFT.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Čína vyslala první astronauty na svou novou vesmírnou stanici Čína vyslala první astronauty na svou novou vesmírnou stanici
Čína pokračuje v budování své vlastní kosmické stanice na oběžné dráze Země. V dubnu se podařilo na orbitu dopravit základní modul této stanice, nyní k němu zamířili první astronauti, kteří budou čelit náročné misi.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková7 komentářů
The Outer Worlds 2 dostává první trailer, dělá si legraci z vývojářů The Outer Worlds 2 dostává první trailer, dělá si legraci z vývojářů
Vývojáři v Obsidian Entertainment připravují novou hru The Outer Worlds 2 a nyní představují první trailer k ní. Ten je ale poněkud odlišný od typických trailerů. Dělá si z nich totiž legraci, a tedy i ze samotných vývojářů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Corsair uvedl tři vodní chladiče s RGB osvětlením Corsair uvedl tři vodní chladiče s RGB osvětlením
Společnost Corsair přidala do svého výrobního programu tři nové vodní chladiče. Nesou názvy H55 RGB, H100 RGB a H150 RGB, přičemž pak mohou mít jeden až tři 120mm ventilátory. Pochopitelně nechybí ani módní osvětlení RGB.
18.6.2021, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Intel DG2 má zaútočit spíše na NVIDIA GA104 a AMD Navi 22 Intel DG2 má zaútočit spíše na NVIDIA GA104 a AMD Navi 22
Známý leaker Tum Apisak zveřejnil nové informace o grafických čipech Intel DG2, a to konkrétně dosud neznámé verzi vybavené 448 jádry EU. Jde tak o mírně osekanou plnou verzi. Jaký má výkon?
18.6.2021, aktualita, Jan Vítek2 komentáře