reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

VictorCZ

| TV Freak
Registrace: 12.11.2019
Komentářů: 63, score 0.2 | TV Freak: 2/-2.0
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 27.12.2020 s hodnocením +6:
Ale jo však interakce je tak hluboká jako celá hra ...Postavy ve městě vám někdy i odpoví ....umí asi dvě odpovědi a pak třetí a tou je pár teček a vykřičník . Totéž internet a počítače ve hře ...jedna dvě stránky pořád dokola ...chcete detaily a přístup odmítnut . Asi bych chtěl moc ,ale funkční pseudointernet jsme ve hře už měli a nevypadalo to tak zoufale jako tady ­( viz .Front Mission 3 či Jagged Aliance....­).
Nejvíc zamrzí absence byť náznaku jakékoli inteligence obyvatel města . Policejní zásahy jsou předskriptované ,stejně jako vyšetřování v různých koutech města . Jdu po ulici a vidím jak se spouští triggery přehravající mi scénku či dialog na konkrétním místě .
To v čem Cyberpunk fatálně selhal je absence dotaženosti iluze fungujícího města . Nic nového CD Projekt žánru nepřinesl a ještě to odfláknul ...
Komentář z 10.9.2020 s hodnocením +3:
Je čas na upgrade ? ....A kde je silná střední cenová ?Inu nukdo se nesmí divit že Pascaly dožívají , když ze všeho udělali cenový highend :(
Komentář z 13.7.2020 s hodnocením +3:
AVX512 ....Jako vždy na instrukce Intelu dojede jen konkurence , která bude mít vlastní implementaci , nebo ekvivalent ani nenabídne .
Jaký smysl mají mobilní telefony s HW podporou AI predikce ? K čemu tedy je pak dobré AVX ?....Praktické použití pro uživatele pokulhává , ale jako efektivní zdroj dat pro reklamní automaty ­- k nezaplacení

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 10.1.2020 s hodnocením -13:
5700X na steroidech a 500W spotřebě ? ...RDNA 1­/5 :D ....
Radeon WII a stejně mýtický následovník
Komentář z 11.2.2021 s hodnocením -5:
CD projekt sklízí co zasyl . Zrovna RED engine se v Cyberpunku neukázal v nejlepším světle .... Tak kdo může ze zdrojáků profitovat ....lidé z branže, konkurence, možná několik free maniaků ,pořád je to úzká profilace pokud by z takového úniku měl někdo mít reálný prospěch .
Komentář z 8.12.2020 s hodnocením -3:
:­) A to je důvod k upgradu ...Také jsem chtěl novou grafickou kartu ....tak jsem si koupil konzoli , protože cena­/ výkon pro mé využití byla jasná volba .