www.svethardware.cz
>
>
>

ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely

ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely
, , aktualita
Společnost ViewSonic obohatila svou nabídku herních monitorů o dva nové stejně velké 31,5palcové modely, které využívají panely typu MVA. Ty jsou však rozdílné, a tak jsou rozdílné i samotné monitory VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD.
K oblíbeným
reklama
ViewSonic VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD mají velice podobné označení, ovšem velice rozdílnou základní výbavu. Jde sice v obou případech o panely MVA, ale první jmenovaný má panel s rozlišením Quad HD a obnovovací frekvenci až 144 Hz, zatímco druhý má jen Full HD, ale až 165 Hz. 
 
 
Na první pohled bychom je ale nerozeznali, a tak bude stačit i jedna sada fotografií, která ukazuje na prohnutý panel. Jde konkrétně o zakřivení s hodnotou 1500R a ViewSonic nám nabízí také stejné specifikace v podobě podsvícení 250 cd/m2, nativního kontrastu 3000:1, dynamického až 80M:1 a co se týče obnovovací frekvence, ta bude u obou řízena pomocí FreeSync Pro a začínat může na 48 Hz. 
 
 
Oba monitory také dosahují odezvy 3 ms GtG, anebo 1ms MPRT a mají zabudované 2W reproduktory. Samozřejmostí je pak výbava Low blue light a flicker free podsvícení, stejně jako různé režimy pro web, text, či herní RTS, FPS, MOBA atd. 
 
 
Stojan je u obou také stejný a umožní pouze naklopení v rozsahu -3 ° až 21 °, ale lze jej vyměnit za vlastní díky podpoře 100 x 100 VESA. Model s rozlišením Full HD pak nabízí 2x HDMI 1.4, 1x DP 1.2 a 1x 3,5mm audio výstup. Quad HD model má ve výbavě 2x HDMI 2.0, 2x DP 1.2 a rovněž 1x 3,5mm audio výstup. 
 
V USA se monitory ViewSonic VX3268-PC a VX3268-2KPC už dají objevit na trhu, a to s cenami 260 a 312 USD, ovšem s dostupností až cca za měsíc. ViewSonic samotný zatím prezentuje jen Full HD verzi
 
Zdroj: Hexus 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další PlayStation 5 jako multimediální centrum? Nabídne Netflix, Disney+ a další
Pokud nehodláte používat PlayStation 5 pouze k hraní her, ale jako všestranné centrum domácí zábavy, potěší vás podpora populárních aplikací pro streamování hudby a videí. Nejasno zatím zůstává nad Dolby Vision a Dolby Atmos.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik22 komentářů
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Včera, aktualita, Milan Šurkala