www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička
, , aktualita
Nyní už máme jasno v tom, o čem bude výroční verze procesoru AMD Ryzen 7 2700X. Nebude to jen upravený heatspreader a jiné balení, ale také dvě hry, samolepka a tričko. Navíc to zdaleka neplatí pouze pro tento procesor. 
K oblíbeným
reklama
Společnost AMD tento týden slaví 50 let po svém vzniku a chystá se podarovat i své zákazníky, kteří se rozhodnou ke koupi nového procesoru nebo grafické karty. A že bychom v některých případech mohli jako dárek dostat i věci v téměř stejné hodnotě, jakou má i námi kupovaný hardware. To se týká konkrétně APU Ryzen 5 2400G a pak grafiky Radeon RX 570. Oba tyto produkty se svými cenami již blíží k hranici 3000 Kč a my k nim přitom můžeme získat dvě moderní hry. Navíc i tričko a samolepku s podpisem Lisy Su získáme přímo k výročnímu procesoru Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition a ten bude mít také stejný podpis i na svém heatspreaderu. 
 
 
Tato akce možná nepřichází v úplně správný čas vzhledem k tomu, že se na trh už pomalu chystají nové grafické karty a procesory od AMD, ale kdo nepotřebuje mít vše nejnovější, ten může vzít zavděk i hardware, který už je na trhu nějaký ten pátek.
 
Navíc, co se týče aktuálních APU, pak i ta se sice brzy dočkají moderních následovníků, ovšem to budou 12nm čipy a nelze od nich čekat zásadní zvýšení výkonu. A pak tu je také karta Radeon RX 570 s asi nejpříznivějším poměrem výkonu a ceny v případě hraní AAA titulů ve Full HD. Ta není špatná volba ani ve srovnání s moderními GeForce. 
 
 
AMD nyní o výročním procesoru Ryzen 7 2700X mluví jako o Gold Edition a na doprovodném obrázku jasně ukazuje, co všechno k němu dostaneme. Nabídka bude platit po omezenou dobu. 
 
 
Pro všechny ostatní procesory, APU či grafické karty vypsané v tabulce pak platí nabídka her Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition a World War Z zdarma, a to pochopitelně pouze u spolupracujících prodejců. Oficiální tiskovou zprávu jsme ještě nedostali, takže ani nevíme, které české obchody s danou nabídkou přijdou. Budou to ale pochopitelně spíše velké a známé e-shopy. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory z řad Core "Comet Lake-S" a Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka105 komentářů
Mi Smart Tracking Charging Pad: bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení Mi Smart Tracking Charging Pad: bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení
Zatímco Apple se svou bezdrátovou nabíječkou více zařízení AirPower neuspěl a nepovedlo se mu vyřešit technické problémy, Xiaomi uvádí nabíječku Mi Smart Tracking Charging Pad, která by měla umožnit nabíjet 2 zařízení v jakékoli pozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Klasická cihla: díky vrstvě PEDOT možné úložiště elektřiny v budoucnosti Klasická cihla: díky vrstvě PEDOT možné úložiště elektřiny v budoucnosti
Další zajímavou technologií a využitím polymeru PEDOT pro ukládání elektrické energie je povrchová vrstva aplikovaná na klasickou oranžovou cihlu. Dům tak může být sám o sobě superkapacitorem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Microsoft předčasně končí iniciativu Xbox 20/20 Microsoft předčasně končí iniciativu Xbox 20/20
Microsoft letos v květnu ohlásil iniciativu Xbox 20/20, v jejímž rámci slíbil pravidelný přísun novinek ze světa Xbox Game Studios, xCloudu, Game Pass a podobně. Ta ale nyní neslavně končí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Na jaké zbraně a životní osudy narazíme v Cyberpunk 2077? Na jaké zbraně a životní osudy narazíme v Cyberpunk 2077?
Tvůrci očekávaného titulu Cyberpunk 2077 nás chtějí udržovat ve stavu pozornosti, a tak občas vypustí do světa nějakou novinku. Na konci června to byla informace o ray tracingu a DLSS 2.0 a nyní jde o samotný obsah hry. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře