www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička
, , aktualita
Nyní už máme jasno v tom, o čem bude výroční verze procesoru AMD Ryzen 7 2700X. Nebude to jen upravený heatspreader a jiné balení, ale také dvě hry, samolepka a tričko. Navíc to zdaleka neplatí pouze pro tento procesor. 
K oblíbeným
reklama
Společnost AMD tento týden slaví 50 let po svém vzniku a chystá se podarovat i své zákazníky, kteří se rozhodnou ke koupi nového procesoru nebo grafické karty. A že bychom v některých případech mohli jako dárek dostat i věci v téměř stejné hodnotě, jakou má i námi kupovaný hardware. To se týká konkrétně APU Ryzen 5 2400G a pak grafiky Radeon RX 570. Oba tyto produkty se svými cenami již blíží k hranici 3000 Kč a my k nim přitom můžeme získat dvě moderní hry. Navíc i tričko a samolepku s podpisem Lisy Su získáme přímo k výročnímu procesoru Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition a ten bude mít také stejný podpis i na svém heatspreaderu. 
 
 
Tato akce možná nepřichází v úplně správný čas vzhledem k tomu, že se na trh už pomalu chystají nové grafické karty a procesory od AMD, ale kdo nepotřebuje mít vše nejnovější, ten může vzít zavděk i hardware, který už je na trhu nějaký ten pátek.
 
Navíc, co se týče aktuálních APU, pak i ta se sice brzy dočkají moderních následovníků, ovšem to budou 12nm čipy a nelze od nich čekat zásadní zvýšení výkonu. A pak tu je také karta Radeon RX 570 s asi nejpříznivějším poměrem výkonu a ceny v případě hraní AAA titulů ve Full HD. Ta není špatná volba ani ve srovnání s moderními GeForce. 
 
 
AMD nyní o výročním procesoru Ryzen 7 2700X mluví jako o Gold Edition a na doprovodném obrázku jasně ukazuje, co všechno k němu dostaneme. Nabídka bude platit po omezenou dobu. 
 
 
Pro všechny ostatní procesory, APU či grafické karty vypsané v tabulce pak platí nabídka her Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition a World War Z zdarma, a to pochopitelně pouze u spolupracujících prodejců. Oficiální tiskovou zprávu jsme ještě nedostali, takže ani nevíme, které české obchody s danou nabídkou přijdou. Budou to ale pochopitelně spíše velké a známé e-shopy. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů