www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička
, , aktualita
Nyní už máme jasno v tom, o čem bude výroční verze procesoru AMD Ryzen 7 2700X. Nebude to jen upravený heatspreader a jiné balení, ale také dvě hry, samolepka a tričko. Navíc to zdaleka neplatí pouze pro tento procesor. 
K oblíbeným
reklama
Společnost AMD tento týden slaví 50 let po svém vzniku a chystá se podarovat i své zákazníky, kteří se rozhodnou ke koupi nového procesoru nebo grafické karty. A že bychom v některých případech mohli jako dárek dostat i věci v téměř stejné hodnotě, jakou má i námi kupovaný hardware. To se týká konkrétně APU Ryzen 5 2400G a pak grafiky Radeon RX 570. Oba tyto produkty se svými cenami již blíží k hranici 3000 Kč a my k nim přitom můžeme získat dvě moderní hry. Navíc i tričko a samolepku s podpisem Lisy Su získáme přímo k výročnímu procesoru Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition a ten bude mít také stejný podpis i na svém heatspreaderu. 
 
 
Tato akce možná nepřichází v úplně správný čas vzhledem k tomu, že se na trh už pomalu chystají nové grafické karty a procesory od AMD, ale kdo nepotřebuje mít vše nejnovější, ten může vzít zavděk i hardware, který už je na trhu nějaký ten pátek.
 
Navíc, co se týče aktuálních APU, pak i ta se sice brzy dočkají moderních následovníků, ovšem to budou 12nm čipy a nelze od nich čekat zásadní zvýšení výkonu. A pak tu je také karta Radeon RX 570 s asi nejpříznivějším poměrem výkonu a ceny v případě hraní AAA titulů ve Full HD. Ta není špatná volba ani ve srovnání s moderními GeForce. 
 
 
AMD nyní o výročním procesoru Ryzen 7 2700X mluví jako o Gold Edition a na doprovodném obrázku jasně ukazuje, co všechno k němu dostaneme. Nabídka bude platit po omezenou dobu. 
 
 
Pro všechny ostatní procesory, APU či grafické karty vypsané v tabulce pak platí nabídka her Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition a World War Z zdarma, a to pochopitelně pouze u spolupracujících prodejců. Oficiální tiskovou zprávu jsme ještě nedostali, takže ani nevíme, které české obchody s danou nabídkou přijdou. Budou to ale pochopitelně spíše velké a známé e-shopy. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů