www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička

Výročí dle AMD: k hardwaru hry zdarma, samolepky i trička
, , aktualita
Nyní už máme jasno v tom, o čem bude výroční verze procesoru AMD Ryzen 7 2700X. Nebude to jen upravený heatspreader a jiné balení, ale také dvě hry, samolepka a tričko. Navíc to zdaleka neplatí pouze pro tento procesor. 
K oblíbeným
reklama
Společnost AMD tento týden slaví 50 let po svém vzniku a chystá se podarovat i své zákazníky, kteří se rozhodnou ke koupi nového procesoru nebo grafické karty. A že bychom v některých případech mohli jako dárek dostat i věci v téměř stejné hodnotě, jakou má i námi kupovaný hardware. To se týká konkrétně APU Ryzen 5 2400G a pak grafiky Radeon RX 570. Oba tyto produkty se svými cenami již blíží k hranici 3000 Kč a my k nim přitom můžeme získat dvě moderní hry. Navíc i tričko a samolepku s podpisem Lisy Su získáme přímo k výročnímu procesoru Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition a ten bude mít také stejný podpis i na svém heatspreaderu. 
 
 
Tato akce možná nepřichází v úplně správný čas vzhledem k tomu, že se na trh už pomalu chystají nové grafické karty a procesory od AMD, ale kdo nepotřebuje mít vše nejnovější, ten může vzít zavděk i hardware, který už je na trhu nějaký ten pátek.
 
Navíc, co se týče aktuálních APU, pak i ta se sice brzy dočkají moderních následovníků, ovšem to budou 12nm čipy a nelze od nich čekat zásadní zvýšení výkonu. A pak tu je také karta Radeon RX 570 s asi nejpříznivějším poměrem výkonu a ceny v případě hraní AAA titulů ve Full HD. Ta není špatná volba ani ve srovnání s moderními GeForce. 
 
 
AMD nyní o výročním procesoru Ryzen 7 2700X mluví jako o Gold Edition a na doprovodném obrázku jasně ukazuje, co všechno k němu dostaneme. Nabídka bude platit po omezenou dobu. 
 
 
Pro všechny ostatní procesory, APU či grafické karty vypsané v tabulce pak platí nabídka her Tom Clancy's The Division 2 Gold Edition a World War Z zdarma, a to pochopitelně pouze u spolupracujících prodejců. Oficiální tiskovou zprávu jsme ještě nedostali, takže ani nevíme, které české obchody s danou nabídkou přijdou. Budou to ale pochopitelně spíše velké a známé e-shopy. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek