www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su
, , aktualita
Od serveru VideoCardz se dozvídáme, že chystaný výroční procesor AMD Ryzen 7 2700X 0th Anniversary Edition přijde s podpisem aktuální CEO této firmy, Dr. Lisy Su. Můžeme pak očekávat, že Radeon VII na tom bude podobně. 
K oblíbeným
reklama
Dle ohlasů někteří lidé čekali speciálně vybrané a výše taktované procesory Ryzen 7 2700X a někdo dokonce už Zen 2, což je pochopitelně nesmysl. Realita je daleko prostší, Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition nebude sám o sobě nijak zvláštní procesor s vyššími takty a natož s výbavou, která by vyžadovala využití odlišného čipu. Bude to dle očekávání 8jádrové CPU a 16 MB L3 cache, a to na stejných taktech jako normální verze, čili 3,7 až 4,3 GHz. 
 
 
Že bude mít výroční Ryzen 7 odlišný obal, to už víme, ale nyní se ukazuje, že bude mít také odlišný heatspreader, kde je jednak připomínka 50 let existence firmy AMD a k tomu ještě podpis Lisy Su.
 
 
Součástí procesoru bude také standardní chladič Wraith Prism RGB a pak snad můžeme očekávat nějaký leták uvnitř s poděkováním či průvodním dopisem od šéfky AMD a případně nějakou drobnost navíc, která by pomohla obhájit o pár desítek dolarů vyšší cenu, jež se začala objevovat v obchodech. Jde o cca 340 USD oproti 300 dolarům za běžný Ryzen 7 2700X. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4 Corsair vypuští na trh 32GB moduly Vengeance LPX DDR4
Corsair si připravil 32GB moduly Vengeance LPX DDR4, které tvoří až 256GB sadu pro velice náročné uživatele. Kapacita pamětí nám tak uspokojivě roste, a tak se podívejme, co vše si můžeme v tomto případě pořídit.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series Biostar oficiálně nabízí PCIe 4.0 na deskách s AMD 400 Series
AMD by se rádo zasadilo o to, aby starší desky s čipsety sérií 400 nebo dokonce 300 nenabízely žádnou formu podpory rozhraní PCI Express 4.0. Výrobci desek si to ale rozhodně nemyslí a mezi ně nyní patří i Biostar.
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc Intel Xeon Platinum 8284: výkonnější speciál za 5500 dolarů navíc
Vedle nabídky firmy AMD a jejích serverových procesorů EPYC může být seznam cen procesorů Xeon od Intelu jak z jiného světa. To platí zvláště pro speciální procesory, které se ani neobjevují v běžné nabídce, a tím je i Xeon Platinum 8284. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci? Co by pronesl Nixon, kdyby astronauté Apolla 11 zemřeli na Měsíci?
Je pochopitelné, že americký prezident Richard Nixon měl připraven projev i pro případ, že by mise Apollo 11 nevyšla a Armstrong, Aldrin a Collins se už nevrátili domů. Tento projev sice naštěstí pronést nemusel, ale my si jej i tak můžeme přečíst. 
Včera, aktualita, Jan Vítek12 komentářů