www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su
, , aktualita
Od serveru VideoCardz se dozvídáme, že chystaný výroční procesor AMD Ryzen 7 2700X 0th Anniversary Edition přijde s podpisem aktuální CEO této firmy, Dr. Lisy Su. Můžeme pak očekávat, že Radeon VII na tom bude podobně. 
K oblíbeným
reklama
Dle ohlasů někteří lidé čekali speciálně vybrané a výše taktované procesory Ryzen 7 2700X a někdo dokonce už Zen 2, což je pochopitelně nesmysl. Realita je daleko prostší, Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition nebude sám o sobě nijak zvláštní procesor s vyššími takty a natož s výbavou, která by vyžadovala využití odlišného čipu. Bude to dle očekávání 8jádrové CPU a 16 MB L3 cache, a to na stejných taktech jako normální verze, čili 3,7 až 4,3 GHz. 
 
 
Že bude mít výroční Ryzen 7 odlišný obal, to už víme, ale nyní se ukazuje, že bude mít také odlišný heatspreader, kde je jednak připomínka 50 let existence firmy AMD a k tomu ještě podpis Lisy Su.
 
 
Součástí procesoru bude také standardní chladič Wraith Prism RGB a pak snad můžeme očekávat nějaký leták uvnitř s poděkováním či průvodním dopisem od šéfky AMD a případně nějakou drobnost navíc, která by pomohla obhájit o pár desítek dolarů vyšší cenu, jež se začala objevovat v obchodech. Jde o cca 340 USD oproti 300 dolarům za běžný Ryzen 7 2700X. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Přehled desktopových procesorů Přehled desktopových procesorů
V článku jsou zastoupeny procesory Intel a AMD do desktopových socketů. Tento přehled bude i nadále pravidelně aktualizován. Dnes přinášíme upravenou verzi obohacenou o nové procesory z řad Core "Comet Lake-S" a Ryzen 3000. 
Dnes, článek, Jan Vítek, Petr Popelka105 komentářů
Mi Smart Tracking Charging Pad: bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení Mi Smart Tracking Charging Pad: bezdrátová nabíječka pro 2 zařízení
Zatímco Apple se svou bezdrátovou nabíječkou více zařízení AirPower neuspěl a nepovedlo se mu vyřešit technické problémy, Xiaomi uvádí nabíječku Mi Smart Tracking Charging Pad, která by měla umožnit nabíjet 2 zařízení v jakékoli pozici.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Klasická cihla: díky vrstvě PEDOT možné úložiště elektřiny v budoucnosti Klasická cihla: díky vrstvě PEDOT možné úložiště elektřiny v budoucnosti
Další zajímavou technologií a využitím polymeru PEDOT pro ukládání elektrické energie je povrchová vrstva aplikovaná na klasickou oranžovou cihlu. Dům tak může být sám o sobě superkapacitorem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Microsoft předčasně končí iniciativu Xbox 20/20 Microsoft předčasně končí iniciativu Xbox 20/20
Microsoft letos v květnu ohlásil iniciativu Xbox 20/20, v jejímž rámci slíbil pravidelný přísun novinek ze světa Xbox Game Studios, xCloudu, Game Pass a podobně. Ta ale nyní neslavně končí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Na jaké zbraně a životní osudy narazíme v Cyberpunk 2077? Na jaké zbraně a životní osudy narazíme v Cyberpunk 2077?
Tvůrci očekávaného titulu Cyberpunk 2077 nás chtějí udržovat ve stavu pozornosti, a tak občas vypustí do světa nějakou novinku. Na konci června to byla informace o ray tracingu a DLSS 2.0 a nyní jde o samotný obsah hry. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře