www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su
, , aktualita
Od serveru VideoCardz se dozvídáme, že chystaný výroční procesor AMD Ryzen 7 2700X 0th Anniversary Edition přijde s podpisem aktuální CEO této firmy, Dr. Lisy Su. Můžeme pak očekávat, že Radeon VII na tom bude podobně. 
K oblíbeným
reklama
Dle ohlasů někteří lidé čekali speciálně vybrané a výše taktované procesory Ryzen 7 2700X a někdo dokonce už Zen 2, což je pochopitelně nesmysl. Realita je daleko prostší, Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition nebude sám o sobě nijak zvláštní procesor s vyššími takty a natož s výbavou, která by vyžadovala využití odlišného čipu. Bude to dle očekávání 8jádrové CPU a 16 MB L3 cache, a to na stejných taktech jako normální verze, čili 3,7 až 4,3 GHz. 
 
 
Že bude mít výroční Ryzen 7 odlišný obal, to už víme, ale nyní se ukazuje, že bude mít také odlišný heatspreader, kde je jednak připomínka 50 let existence firmy AMD a k tomu ještě podpis Lisy Su.
 
 
Součástí procesoru bude také standardní chladič Wraith Prism RGB a pak snad můžeme očekávat nějaký leták uvnitř s poděkováním či průvodním dopisem od šéfky AMD a případně nějakou drobnost navíc, která by pomohla obhájit o pár desítek dolarů vyšší cenu, jež se začala objevovat v obchodech. Jde o cca 340 USD oproti 300 dolarům za běžný Ryzen 7 2700X. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností Nový algoritmus rozpozná kyberšikanu na Twitteru s 90% úspěšností
Vědci na Binghamton University vyvinuli nový algoritmus umělé inteligence, který je schopen na sociální síti Twitter s vysokou úspěšností rozpoznat uživatele, kteří píší agresivní příspěvky s kyberšikanou.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla Austrian Airlines zkouší autonomní drony, budou kontrolovat letadla
Dron v blízkosti letadla byl doposud obvykle průšvih a bylo našlápnuto k velkému maléru. Austrian Airlines je ale k letadlům vyšle záměrně. Budou totiž provádět kontroly stavu letadla místo lidských techniků. 
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje? Výrobce světově největšího AI čipu si všimlo americké Ministerstvo energetiky, co plánuje?
Americké Department of Energy (DOE) je organizace, která nechává stavět nejsilnější světové superpočítače a ta si nyní všimla společnosti Cerebras. Ta nedávno zaujala AI čipem s 1,2 biliony tranzistorů, který zabírá v podstatě celý wafer.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí QNAP uvádí cenově výhodné NAS TVS-x72N s rychlou sítí
Společnost QNAP přichází s novou řadou NAS označenou jako TVS-x72N, která má být cenově výhodná, nicméně o levných produktech jistě nemůžeme mluvit. Ostatně tu jsou procesory Core i3 a rychlá síť. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového? Mezihvězdná kometa se stále blíží, co je nového?
Na pozorování další mezihvězdní komety je na rozdíl od té první dostatek času, respektive teprve bude, protože jí bude ještě řadu týdnů trvat, než se k nám přiblíží na nejkratší vzdálenost. Astronomové ale na nic nečekají. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek