www.svethardware.cz
>
>
>
>

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su

Výroční Ryzen 7 2700X bude podepsaný Lisou Su
, , aktualita
Od serveru VideoCardz se dozvídáme, že chystaný výroční procesor AMD Ryzen 7 2700X 0th Anniversary Edition přijde s podpisem aktuální CEO této firmy, Dr. Lisy Su. Můžeme pak očekávat, že Radeon VII na tom bude podobně. 
K oblíbeným
reklama
Dle ohlasů někteří lidé čekali speciálně vybrané a výše taktované procesory Ryzen 7 2700X a někdo dokonce už Zen 2, což je pochopitelně nesmysl. Realita je daleko prostší, Ryzen 7 2700X 50th Anniversary Edition nebude sám o sobě nijak zvláštní procesor s vyššími takty a natož s výbavou, která by vyžadovala využití odlišného čipu. Bude to dle očekávání 8jádrové CPU a 16 MB L3 cache, a to na stejných taktech jako normální verze, čili 3,7 až 4,3 GHz. 
 
 
Že bude mít výroční Ryzen 7 odlišný obal, to už víme, ale nyní se ukazuje, že bude mít také odlišný heatspreader, kde je jednak připomínka 50 let existence firmy AMD a k tomu ještě podpis Lisy Su.
 
 
Součástí procesoru bude také standardní chladič Wraith Prism RGB a pak snad můžeme očekávat nějaký leták uvnitř s poděkováním či průvodním dopisem od šéfky AMD a případně nějakou drobnost navíc, která by pomohla obhájit o pár desítek dolarů vyšší cenu, jež se začala objevovat v obchodech. Jde o cca 340 USD oproti 300 dolarům za běžný Ryzen 7 2700X. 
 
Zdroj: VideoCardz


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570 Aktivní chlazení čipových sad se vrací s nástupem X570
Základní desky pro nové procesory AMD Ryzen 3000 budou mít v řadě případů aktivně chlazenou čipovou sadu X570. Donedávna se objevila pouze jedna, ale nyní už tu máme dvě další, které ukazují na to, že takové chlazení rozhodně nebude výjimečné.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo Bethesda z Rage 2 odstranila Denuvo
Bethesda Softworks se sama zasloužila o to, že se ihned po vypuštění titulu Rage 2 na trh mohly na internetu objevit její fungující pirátské kopie. Doslova obejít Denuvo v tomto případě bylo velice snadné, a to tak nyní zmizí i ze steamové verze.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0 Gigabyte na deskách s X470 a B450 nabídne podporu PCIe 4.0
Můžeme očekávat, že společnost Gigabyte nebude či už není sama, která nabídne na svých starších deskách podporu moderního rozhraní PCI Express 4.0. V případě modelů Gigabyte s X470 a B450 k tomu stačí jen nový BIOS. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3 Akce Epic Mega Sale odstartovala, 2K Games v reakci stáhli z nabídky Borderlands 3
Společnost Epic na svém herním obchodu o víkendu odstartovala vůbec první svou akci Mega Sale, která pro hráče představuje velice zajímavou nabídku. Ale asi ne tak zajímavou pro firmu 2K Games, která z ní aktuálně stáhla své Borderlands 3.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů