Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety

Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
, , aktualita
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
K oblíbeným
reklama
Wacom je znám především výrobou tabletů a dotykových per k nim. Nyní představuje nové pero Pen Pro Slim, které by mělo být o 4 mm užší proti výchozímu modelu Pen Pro 3D. U toho si totiž mnozí stěžovali na to, že je příliš tlusté a po delší době práce je práce s ním nepohodlná a únavná. To právě řeší nová verze, která by měla lépe padnout do ruky a více tak připomínat práci s tradičními nástroji, jako jsou klasická grafická pera, tužky a podobné. Jinak by ale měla nabízet stejnou funkčnost jako původní varianta.
 
Wacom Per Pro Slim
 
Hovoří se tak o schopnosti rozpoznat 8192 úrovní tlaku a pracovat při náklonu až 60°. Nechybí také dvě konfigurovatelná tlačítka a guma na druhém konci. Kompatibilní bude s celou řadou tabletů Wacom MobileStudio Pro, Wacom Cintiq Pro, Cintiq 16 a Intuos Pro. V balení dostanete celkem 6 hrotů (4 standardní a 2 plstěné), 5 barevných hliníkových kroužků a pouzdro. Cena byla stanovena na $79,95, přičemž Pen Pro 3D stojí $99,95. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Sweeney zuří, Apple mu ukázal prostředníček a vývojářský účet neobnoví Sweeney zuří, Apple mu ukázal prostředníček a vývojářský účet neobnoví
Částečné rozuzlení sporu mezi firmami Epic Games a Apple přineslo i možnost, že se do nabídky iOS App Store vrátí titul Fortnite, a to na základě podmínek, které si firma Apple stanovila. Ta ale nyní zdržuje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Evropská procesorová iniciativa získala první vzorky EPAC s RISC-V Evropská procesorová iniciativa získala první vzorky EPAC s RISC-V
EPI (European Processor Initiative) získala své první vzorky procesorů EPAC, které jsou založeny na architektuře RISC-V a měly by dláždit cestu k budoucím výkonným systémům včetně superpočítačů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Far Cry 6 na konzolích nedostane ray tracing, chybí výkon Far Cry 6 na konzolích nedostane ray tracing, chybí výkon
Hybridní ray tracované odrazy či realisticky ztvárněné stíny, těch si budou moci v případě Far Cry 6 užít pouze majitelé výkonných PC a ne ti, kteří budou hrát na PS5 či Xbox Series X/S. Proč tomu tak bude? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Seagate chystá druhou generaci disků s HAMR a až 30 TB Seagate chystá druhou generaci disků s HAMR a až 30 TB
Pevné disky využívající technologii HAMR první generace či obecně energeticky podpořeného zápisu nepředvedly žádný výrazný skok s ohledem na zvýšení kapacity. Seagate ale už nyní pracuje na další generaci své technologie. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Řidiči Amazonu si stěžují na šikanu od AI, která se má starat o jejich bezpečí Řidiči Amazonu si stěžují na šikanu od AI, která se má starat o jejich bezpečí
Během února začala společnost Amazon instalovat do svých dodávek určených pro rozvoz zboží kamery provozované firmou Netradyne. Ty mají za úkol s využitím umělé inteligence sledovat chování řidičů a hodnotit je. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře