Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety

Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
, , aktualita
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
K oblíbeným
reklama
Wacom je znám především výrobou tabletů a dotykových per k nim. Nyní představuje nové pero Pen Pro Slim, které by mělo být o 4 mm užší proti výchozímu modelu Pen Pro 3D. U toho si totiž mnozí stěžovali na to, že je příliš tlusté a po delší době práce je práce s ním nepohodlná a únavná. To právě řeší nová verze, která by měla lépe padnout do ruky a více tak připomínat práci s tradičními nástroji, jako jsou klasická grafická pera, tužky a podobné. Jinak by ale měla nabízet stejnou funkčnost jako původní varianta.
 
Wacom Per Pro Slim
 
Hovoří se tak o schopnosti rozpoznat 8192 úrovní tlaku a pracovat při náklonu až 60°. Nechybí také dvě konfigurovatelná tlačítka a guma na druhém konci. Kompatibilní bude s celou řadou tabletů Wacom MobileStudio Pro, Wacom Cintiq Pro, Cintiq 16 a Intuos Pro. V balení dostanete celkem 6 hrotů (4 standardní a 2 plstěné), 5 barevných hliníkových kroužků a pouzdro. Cena byla stanovena na $79,95, přičemž Pen Pro 3D stojí $99,95. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram Co nabídne sada AMD X570? Máme tu neoficiální diagram
Už se můžeme spolehnout na to, že zbrusu nová čipová sada AMD X570 bude potřebovat výkonnější chlazení, než na jaké jsme si za poslední roky zvykli. Čím se nám ale za to odmění, to ukáže diagram od ChipHell. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500 AMD se po čtyřech letech vrací do Fortune 500
AMD v roce 2015 vypadlo z žebříčku Fortune 500, který čítá pět set nejlepších společností z USA s ohledem na jejich tržby. Jde tak o přesně danou posloupnost firem a není divu, že AMD v ní před čtyřmi lety výrazně kleslo. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000 Kingston uvádí svá nejlepší SSD KC2000
Kingston si připravil svou novou vlajkovou řadu SSD pro rozhraní M.2, a sice KC2000. Založena je na nových 96vrstvých pamětech s buňkami TLC a slibuje maximální datovou propustnost 3200 MB/s.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD Sapphire: očekávejme výkonné Navi i za 500 USD
Zástupce společnosti Sapphire, dlouholetého AIB partnera firem ATi a následně AMD, si trošku pustil pusu na špacír a prozradil něco o tom, co můžeme očekávat od připravovaných grafických karet s GPU Navi.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích AMD Radeon Navi se konečně objevují v online benchmarcích
Nedočkavci už dlouho pročesávají online databáze známých benchmarků, zda v nich nezachytí testy chystaných GPU Navi od AMD. Nyní se takové čipy objevily s označením 731F:C1 a 7310:00, takže o co konkrétního jde?
Včera, aktualita, Jan Vítek