Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety

Wacom uvedl tenčí pero Pen Pro Slim pro tablety
, , aktualita
Společnost Wacom uvedla novou verzi svého pera pro tablety. Nese název Pen Pro Slim a už podle svého názvu je jasné, že je užší než výchozí verze. Výrobce tak slibuje nižší únavu prstů při dlouhodobé práci.
K oblíbeným
reklama
Wacom je znám především výrobou tabletů a dotykových per k nim. Nyní představuje nové pero Pen Pro Slim, které by mělo být o 4 mm užší proti výchozímu modelu Pen Pro 3D. U toho si totiž mnozí stěžovali na to, že je příliš tlusté a po delší době práce je práce s ním nepohodlná a únavná. To právě řeší nová verze, která by měla lépe padnout do ruky a více tak připomínat práci s tradičními nástroji, jako jsou klasická grafická pera, tužky a podobné. Jinak by ale měla nabízet stejnou funkčnost jako původní varianta.
 
Wacom Per Pro Slim
 
Hovoří se tak o schopnosti rozpoznat 8192 úrovní tlaku a pracovat při náklonu až 60°. Nechybí také dvě konfigurovatelná tlačítka a guma na druhém konci. Kompatibilní bude s celou řadou tabletů Wacom MobileStudio Pro, Wacom Cintiq Pro, Cintiq 16 a Intuos Pro. V balení dostanete celkem 6 hrotů (4 standardní a 2 plstěné), 5 barevných hliníkových kroužků a pouzdro. Cena byla stanovena na $79,95, přičemž Pen Pro 3D stojí $99,95. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář