www.svethardware.cz
>
>

Walmart InHome: díky chytrým zámkům doručení až do ledničky

Walmart InHome: díky chytrým zámkům doručení až do ledničky
, , aktualita
Doba jde kupředu a Walmart se stává další společností, která využívá chytrých zařízení k usnadnění životů svých zákazníků. Díky chytrým zámkům nabídne doručování až do ledničky nakupujícího.
K oblíbeným
reklama
Díky chytrým zařízením je dnes možné ledacos. Walmart např. zavádí doručování až do ledničky zákazníků, ať už jde o tu v garáži nebo kuchyni. Systém zahrnuje chytré zámky Level Home pro vstup do domu nebo Nortek pro vstup do garáže. Ty jsou nutné k tomu, aby si kurýr mohl odemknout přístup a zanechat nákup na určeném místě. Součástí celého systému bude i kamera, která bude zaznamenávat celou operaci, díky čemuž má Walmart i samotný zákazník přehled o tom, co se přesně děje v domě. Sledovat to může vzdáleně jako živý přenos. I když cena služby vypadá být na první pohled vcelku drahá, ve výsledku se to může zákazníkům docela vyplatit, zejména uvážíme-li ušetřený čas a zajížďky do obchodů, které si mohou odpustit.
 
Walmart InHome Delivery
 
Vstupní instalace chytrého zámku vyjde na $49,95 (zámek+instalace), pak je nutné ještě každý měsíc platit paušál $19,95, přičemž počet dodávek není omezený, první měsíc je zdarma. Podmínkou je nicméně to, že nákup musí mít hodnotu alespoň $30. Služba bude dostupná zhruba pro milion zákazníků v Kansas City (v obou jeho částech v Missouri i Kansasu), Pittsburghu a Vero Beach.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2 Bill Gates podpořil Heliogen: solární energie a software pro boj s CO2
Miliardář Bill Gates je znám také jako velký filantrop a podporovatel projektů pro záchranu planety. Jedním z dalších je projekt Heliogen, který má pomoci nahradit fosilní paliva díky solární energii i využití pokročilého softwaru.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache Intel Tiger Lake ukazuje výrazně přepracovanou cache
Intel si pro příští rok připravuje procesory Tiger Lake jako nástupce aktuálních Ice Lake a leccos už o nich prozradil benchmark Geekbench. Ten už obsahuje online záznam čtyřjádrového prototypu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce Prototyp Starship explodoval při tlakové zatěžkávací zkoušce
Starship Mk1 včera prodělal tlakovou zatěžkávací zkoušku, kterou ovšem nevydržel a v horní části explodoval. Obešlo se to bez ohně i zranění obsluhy, ostatně neúspěch se dal očekávat. Co bude dál?
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů Intel se omluvil za zpožděné dodávky procesorů
Intel se slovy Michelle Johnston Holthaus omluvil za zpožděné dodávky procesorů x86, čili v podstatě za to, že je nestačí vyrábět v potřebném množství. Potvrzuje tím, že nedostatek jeho procesorů je stále aktuální. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Philips 439P9H: zahnutý 43" VA monitor se 100Hz Philips 439P9H: zahnutý 43" VA monitor se 100Hz
Od společnosti Philips jsme se dočkali dalšího zahnutého monitoru s obrovskou úhlopříčkou. Jde o model 439P9H, který má velký 43,4" VA panel s velmi vysokým kontrastem 3000:1. Potěší i 10bitovými barvami.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře