www.svethardware.cz
>
>

Walmart InHome: díky chytrým zámkům doručení až do ledničky

Walmart InHome: díky chytrým zámkům doručení až do ledničky
, , aktualita
Doba jde kupředu a Walmart se stává další společností, která využívá chytrých zařízení k usnadnění životů svých zákazníků. Díky chytrým zámkům nabídne doručování až do ledničky nakupujícího.
K oblíbeným
reklama
Díky chytrým zařízením je dnes možné ledacos. Walmart např. zavádí doručování až do ledničky zákazníků, ať už jde o tu v garáži nebo kuchyni. Systém zahrnuje chytré zámky Level Home pro vstup do domu nebo Nortek pro vstup do garáže. Ty jsou nutné k tomu, aby si kurýr mohl odemknout přístup a zanechat nákup na určeném místě. Součástí celého systému bude i kamera, která bude zaznamenávat celou operaci, díky čemuž má Walmart i samotný zákazník přehled o tom, co se přesně děje v domě. Sledovat to může vzdáleně jako živý přenos. I když cena služby vypadá být na první pohled vcelku drahá, ve výsledku se to může zákazníkům docela vyplatit, zejména uvážíme-li ušetřený čas a zajížďky do obchodů, které si mohou odpustit.
 
Walmart InHome Delivery
 
Vstupní instalace chytrého zámku vyjde na $49,95 (zámek+instalace), pak je nutné ještě každý měsíc platit paušál $19,95, přičemž počet dodávek není omezený, první měsíc je zdarma. Podmínkou je nicméně to, že nákup musí mít hodnotu alespoň $30. Služba bude dostupná zhruba pro milion zákazníků v Kansas City (v obou jeho částech v Missouri i Kansasu), Pittsburghu a Vero Beach.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu Microsoft chce do Windows 10 dostat aplikace z Androidu
V roce 2021 by mohl světlo světa spatřit „Project Latte“ od Microsoftu. Cílem je přinést aplikace z Androidu do Windows 10. Pokud se vše povede, mohly by být aplikace dostupné v Microsoft Store.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader Apple M1X prý nabídne 12 procesorových jader
Společnost Apple se se vší vážností pustila do vývoje vlastních procesorů založených na architektuře ARM, které mohou zcela nahradit hardware od společnosti Intel či potažmo AMD. Nyní tu máme model M1X. 
Včera, aktualita, Jan Vítek11 komentářů
Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu Papírově silnější Xbox Series X zatím s PS5 prohrává v reálném výkonu
Dle specifikací je nová Xbox Series X sice výkonnější než PlayStation 5, ale jak jsme se mohli už kolikrát přesvědčit, údaje o výkonu v TFLOPS a megahertze nemusí ve výsledku rozhodovat. Na co ukazuje praxe?
Včera, aktualita, Jan Vítek
Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD Další Super Mario Bros. zlomil rekord, hra byla vydražena za 156 tisíc USD
Mít původní balení hry ze série Super Mario Bros. je v dnešní době velmi výnosné. Letos už některý díl této hry podruhé překonal všechny předchozí rekordy. Ten nynější se dostal na částku 156 tisíc USD, tedy zhruba 3,4 mil. Kč.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů NVIDIA prý prodala těžařům Ampere za 175 milionů dolarů
Těžba kryptoměn opět začíná ohrožovat trh s grafickými kartami, a to v tu nejméně vhodnou dobu. Do toho přichází zpráva, že NVIDIA měla přímo těžařům prodat nové Ampere v hodnotě 175 milionů dolarů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek15 komentářů