Warcraft III: Reforged s lepší grafikou, Destiny 2 dočasně zdarma

Warcraft III: Reforged s lepší grafikou, Destiny 2 dočasně zdarma
, , aktualita
Blizzardi na svém Blizzconu 2018 přinesli jednak velké zklamání pro fanoušky Diabla, ale my se chceme věnovat něčemu jinému. Jde jednak o titul Warcraft III: Reforged, který slibuje značně vylepšenou grafiku a pak tu máme jeden dárek. 
reklama
Blizzcon 2018 už skončil a řadě lidem zanechal hořkou pachuť, když se nedočkali 4. pokračování klasického Diabla, ale mobilní verze Diablo Immortal. Nicméně firma už dopředu říkala, že Diablo 4 rozhodně nepředstaví a přichystala si i jiné novinky jako Warcraft III: Reforged. Tento titul má představovat celkový upgrade staré hry, která přišla na trh už v roce 2002. A jak je zvykem v případě podobných přepracovaných her, v nabídce bude i podpora rozlišení 4K. 
 
 
Warcraft III: Reforged obsahuje také expanze Reign of Chaos a The Frozen Throne, přičemž se myslelo také na moderní funkce pro sociální sítě a také hledání adekvátních protivníků pro multiplayer (matchmaking). Stejně tak se dočkáme více než 4 hodin nových filmových scén- 
 
 
Blizzard zdůrazňuje, že každý 3D objekt, ať už jde o postavy, struktury či prostředí, byl znovu vytvořen a my si budeme moci výsledek prohlédnout ve více než 60 kampaní v boji za orky, lidi, noční elfy nebo nemrtvé. K dispozici bude také vylepšený editor map, takže tuto předělávku tvůrci pojali poctivě. 
 
Standardní edice je k dispozici a 30 USD a pak je tu verze Spoils of War Edition za 40 USD, která obsahuje různé skiny pro hrdiny a jiné bonusy. Nicméně jde zatím ještě o předprodej hry, která bude k dispozici až někdy příští rok. 
 
Už nyní si ale můžeme do knihovny Battle.net přidat základní verzi Destiny 2, a to zdarma až do 18. listopadu, po kterém nám hra v knihovně samozřejmě už zůstane. Připravte se ale na download cca 81 GB dat. Pokud už hru máte v knihovně, dostanete alespoň drobnost v podobě speciálního herního emblému. 
 
Bungie aktuálně na Battle.net nabízí Destiny 2: Forsaken a nově pak testují jistý hybridní PvE a PvP 4v4 režim - Gambit. Ten si zájemci mohou vyzkoušet v rámci Gambit Free Weekend, což bude tento pátek až neděle. Nároky nejsou moc krvavé. Krom základního dvoujádrového procesoru to bude karta o úrovni alespoň Nvidia GeForce GTX 660 2GB, GTX 1050 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 plus 6 GB systémové RAM.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: leden 2019 Doporučené PC sestavy: leden 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek
Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus Samsung inovoval SSD disky 970 EVO Plus
Společnost Samsung inovovala nabídku svých SSD disků. Nová řada 970 EVO Plus nahrazuje původní 970 EVO novými 96vrstvými V-NAND čipy a zvyšuje přenosové rychlosti i hodnoty náhodného přístupu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu Skandál u DJI, desítky zaměstnanců součástí obrovského podvodu
Výrobcem dronů DJI nyní otřásá velký skandál, který ho může stát opravdu nemalé peníze. Desítky zaměstnanců se totiž zúčastnily obrovského provizního podvodu. Zaměstnanci si tak přišli na spoustu peněz.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI GBatteries: rychlé nabíjení elektromobilů díky AI
Máme zde další převratnou technologii spojenou s elektromobily a jejich nabíjením. Stojí za nimi startup GBatteries, který slibuje nabití 60kWh akumulátoru v řádu několika málo minut, přičemž úlohu zde hraje systém umělé inteligence.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi Proudy rádiového záření z naší supermasivní černé díry mohou mířit přímo na Zemi
Sagittarius A* známe jako velice silný zdroj rádiového záření uprostřed naší galaxie a obvykle se označuje za supermasivní černou díru. Nyní se ukázalo, že silné proudy tohoto záření mohou být namířeny přímo na Zemi. 
Včera, aktualita, Jan Vítek