Warcraft III: Reforged s lepší grafikou, Destiny 2 dočasně zdarma

Warcraft III: Reforged s lepší grafikou, Destiny 2 dočasně zdarma
, , aktualita
Blizzardi na svém Blizzconu 2018 přinesli jednak velké zklamání pro fanoušky Diabla, ale my se chceme věnovat něčemu jinému. Jde jednak o titul Warcraft III: Reforged, který slibuje značně vylepšenou grafiku a pak tu máme jeden dárek. 
reklama
Blizzcon 2018 už skončil a řadě lidem zanechal hořkou pachuť, když se nedočkali 4. pokračování klasického Diabla, ale mobilní verze Diablo Immortal. Nicméně firma už dopředu říkala, že Diablo 4 rozhodně nepředstaví a přichystala si i jiné novinky jako Warcraft III: Reforged. Tento titul má představovat celkový upgrade staré hry, která přišla na trh už v roce 2002. A jak je zvykem v případě podobných přepracovaných her, v nabídce bude i podpora rozlišení 4K. 
 
 
Warcraft III: Reforged obsahuje také expanze Reign of Chaos a The Frozen Throne, přičemž se myslelo také na moderní funkce pro sociální sítě a také hledání adekvátních protivníků pro multiplayer (matchmaking). Stejně tak se dočkáme více než 4 hodin nových filmových scén- 
 
 
Blizzard zdůrazňuje, že každý 3D objekt, ať už jde o postavy, struktury či prostředí, byl znovu vytvořen a my si budeme moci výsledek prohlédnout ve více než 60 kampaní v boji za orky, lidi, noční elfy nebo nemrtvé. K dispozici bude také vylepšený editor map, takže tuto předělávku tvůrci pojali poctivě. 
 
Standardní edice je k dispozici a 30 USD a pak je tu verze Spoils of War Edition za 40 USD, která obsahuje různé skiny pro hrdiny a jiné bonusy. Nicméně jde zatím ještě o předprodej hry, která bude k dispozici až někdy příští rok. 
 
Už nyní si ale můžeme do knihovny Battle.net přidat základní verzi Destiny 2, a to zdarma až do 18. listopadu, po kterém nám hra v knihovně samozřejmě už zůstane. Připravte se ale na download cca 81 GB dat. Pokud už hru máte v knihovně, dostanete alespoň drobnost v podobě speciálního herního emblému. 
 
Bungie aktuálně na Battle.net nabízí Destiny 2: Forsaken a nově pak testují jistý hybridní PvE a PvP 4v4 režim - Gambit. Ten si zájemci mohou vyzkoušet v rámci Gambit Free Weekend, což bude tento pátek až neděle. Nároky nejsou moc krvavé. Krom základního dvoujádrového procesoru to bude karta o úrovni alespoň Nvidia GeForce GTX 660 2GB, GTX 1050 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 plus 6 GB systémové RAM.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple iCloud si nerozumí s Windows 10 October 2018 Update Apple iCloud si nerozumí s Windows 10 October 2018 Update
Poslední aktualizace operačního systému Windows 10 October 2018 Update si nerozumí s Apple iCloud. Společnosti tak zastavily možnost instalace, aby nedošlo k problémům, které by mohly vést k nepříjemným důsledkům.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Microsoft usnadňuje tvorbu 64-bitových ARM aplikací pro Windows 10 Microsoft usnadňuje tvorbu 64-bitových ARM aplikací pro Windows 10
Microsoft se rozhodl, že softwarovým vývojářům usnadní tvorbu aplikací pro systém Windows 10, který pracuje na zařízeních se 64bitovým procesorem ARM. Pro něj se tak mohou tvořit aplikace, které budou na takových procesorech pracovat nativně.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Satelit GOES-17 už je na místě a poslal první snímky Satelit GOES-17 už je na místě a poslal první snímky
Do své finální pozice už doputoval satelit GOES-17, který patří NOAA a poslouží k nahrazení starého "hardwaru", který slouží už od 90. let. GOES-17 je tak další satelit, který patří mezi GOES-R. Na co bude dohlížet?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Razer BlackWidow Lite: minimalistická klávesnice pro tiché psaní Razer BlackWidow Lite: minimalistická klávesnice pro tiché psaní
Dnes si můžeme vybrat z bohaté nabídky klávesnic, z nichž se pro psaní hodí především ty, které jsou vybaveny tlačítky s hmatovou i zvukovou odezvou. To ale znamená hlučné psaní, přičemž Razer BlackWidow Lite je jiná.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Výzkumníci testují grafenové displeje s 2500 ppi a 400 Hz Výzkumníci testují grafenové displeje s 2500 ppi a 400 Hz
Počítačové monitory nám v řadě posledních let mnoho revolučních technologií neukázaly. OLED jsou typický vapourware a my můžeme být rádi alespoň za to, že technologie TN už ustoupila do pozadí. Ale co dál?
Dnes, aktualita, Jan Vítek6 komentářů