Warcraft III: Reforged s lepší grafikou, Destiny 2 dočasně zdarma

Warcraft III: Reforged s lepší grafikou, Destiny 2 dočasně zdarma
, , aktualita
Blizzardi na svém Blizzconu 2018 přinesli jednak velké zklamání pro fanoušky Diabla, ale my se chceme věnovat něčemu jinému. Jde jednak o titul Warcraft III: Reforged, který slibuje značně vylepšenou grafiku a pak tu máme jeden dárek. 
K oblíbeným
reklama
Blizzcon 2018 už skončil a řadě lidem zanechal hořkou pachuť, když se nedočkali 4. pokračování klasického Diabla, ale mobilní verze Diablo Immortal. Nicméně firma už dopředu říkala, že Diablo 4 rozhodně nepředstaví a přichystala si i jiné novinky jako Warcraft III: Reforged. Tento titul má představovat celkový upgrade staré hry, která přišla na trh už v roce 2002. A jak je zvykem v případě podobných přepracovaných her, v nabídce bude i podpora rozlišení 4K. 
 
 
Warcraft III: Reforged obsahuje také expanze Reign of Chaos a The Frozen Throne, přičemž se myslelo také na moderní funkce pro sociální sítě a také hledání adekvátních protivníků pro multiplayer (matchmaking). Stejně tak se dočkáme více než 4 hodin nových filmových scén- 
 
 
Blizzard zdůrazňuje, že každý 3D objekt, ať už jde o postavy, struktury či prostředí, byl znovu vytvořen a my si budeme moci výsledek prohlédnout ve více než 60 kampaní v boji za orky, lidi, noční elfy nebo nemrtvé. K dispozici bude také vylepšený editor map, takže tuto předělávku tvůrci pojali poctivě. 
 
Standardní edice je k dispozici a 30 USD a pak je tu verze Spoils of War Edition za 40 USD, která obsahuje různé skiny pro hrdiny a jiné bonusy. Nicméně jde zatím ještě o předprodej hry, která bude k dispozici až někdy příští rok. 
 
Už nyní si ale můžeme do knihovny Battle.net přidat základní verzi Destiny 2, a to zdarma až do 18. listopadu, po kterém nám hra v knihovně samozřejmě už zůstane. Připravte se ale na download cca 81 GB dat. Pokud už hru máte v knihovně, dostanete alespoň drobnost v podobě speciálního herního emblému. 
 
Bungie aktuálně na Battle.net nabízí Destiny 2: Forsaken a nově pak testují jistý hybridní PvE a PvP 4v4 režim - Gambit. Ten si zájemci mohou vyzkoušet v rámci Gambit Free Weekend, což bude tento pátek až neděle. Nároky nejsou moc krvavé. Krom základního dvoujádrového procesoru to bude karta o úrovni alespoň Nvidia GeForce GTX 660 2GB, GTX 1050 2GB nebo AMD Radeon HD 7850 plus 6 GB systémové RAM.  
 
Zdroj: Hexus.net


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková