Watch Dogs Legion: budeme hrát za kohokoliv?

Watch Dogs Legion: budeme hrát za kohokoliv?
, , aktualita
Už tak dost nabitý program herní show E3 bude obohacen ještě o prezentaci dalšího titulu z řady Watch Dogs, který dostal označení Legion. A jak je jasné z ikonky, odehrávat se bude v Londýně, protože kde jinde najdeme tolik kamer?
K oblíbeným
reklama
Watch Dogs Legion se tak představí na E3 naplánované na 11. až 14. červen. My se dočkáme především podrobnějšího představení karet AMD Navi, dále toho, co NVIDIA připravuje pod heslem SUPER a pak ještě celé řady herních novinek. V případě Ubisoftu to budou tituly či novinky pro hry jako Steep, For Honor, Trials, Assassin's Creed Odyssey, Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 a nyní se nám tedy i potvrdilo, že mezi čtyři nové AAA tituly patří také nový díl Watch Dogs Legion. 
 
 
Ubisoft celkově slibuje větší show než obvykle, která se bude týkat mnoha her a vedle nich tu bude i soubojové kolečko v Rainbow Six Siege s celebritami. Ale co noví Watch Dogs? 
 
O těch se zatím v podstatě nic neví a není jasné ani to, jak velký prostor tato hra dostane, takže ani není možné odhadnout, v jakém stádiu vývoje se nachází. Ubisoft pouze veřejnil heslo God Save the NPCs v narážce na anglickou hymnu a zdánlivě i téma her pro jednoho hráče, ale tak tomu úplně není. K tomu byl zveřejněn také krátký 10sekundový klip, ale ten nestojí ani za řeč. 
 
Naštěstí tu jsou ale i jiné zdroje, jako záznam, který se objevil na stránkách Amazonu UK. Ten neobsahoval žádné obrázky či screenshoty, ale neméně zajímavý základní popis hry a jejího zasazení. Budeme se pohybovat v dystopickém světě blízké budoucnosti, v němž už Velká Británie vystoupila z Evropské unie a začaly ji měnit nové technologie s novým směrem politiky. 
 
 
A co ono heslo God Save the NPCs? Mohli bychom si myslet, že jde prostě jen o snahu Ubisoftu poukázat na to, že nezapomíná na hry pro jednoho hráče, které jsou plné právě NPC postav. Nicméně dle Kotaku půjde o něco jiného, a sice o možnost hrát za kohokoliv, koho v otevřeném herním světě potkáme. Každý bude mít vlastní plnou sadu animací a namluvených replik, což by pak vysvětlovalo i slovo Legion v názvu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Onda B250 D32-D3: 32 SATA portů na jedné desce Onda B250 D32-D3: 32 SATA portů na jedné desce
Společnost Onda nepatří mezi nejznámější výrobce základních desek a takové firmy se obvykle snaží nabídnout i něco speciálního. To zde platí bezezbytku, protože jde o desku přímo posetou SATA porty. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tiger Lake od Intelu se ozval: více L3 cache a AVX-512 Tiger Lake od Intelu se ozval: více L3 cache a AVX-512
Očekávaná procesorová rodina Intel Tiger Lake bude dle uniklých informací obsahovat jednak o polovinu více L3 cache a také se dozvídáme, že přibudou instrukce AVX-512. A kam se vůbec Tiger Lake zařadí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
ESA zásadně nesouhlasí s rozhodnutím britského výboru o loot boxech ESA zásadně nesouhlasí s rozhodnutím britského výboru o loot boxech
Zvláštní výbor ustanovený ve Velké Británii přišel s rozhodnutím o loot boxech, s nímž "zásadně nesouhlasí" organizace ESA, čili Entertainment Software Association. Ta sdružuje firmy z herního průmyslu, takže je zřejmé, o čem ono rozhodnutí je.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Zen 3 "Milan" slibují vyšší výkon na watt než 10nm Ice Lake-SP AMD Zen 3 "Milan" slibují vyšší výkon na watt než 10nm Ice Lake-SP
Nyní už můžeme pomalu mluvit o další generaci procesorů AMD s architekturou Zen 3, která se v případě serverových modelů má postavit 10nm Ice Lake-SP. AMD si přitom v tomto ohledu velice věří. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Wi-Fi 6 oficiálně odstartovalo, Alliance už vydává certifikace Wi-Fi 6 oficiálně odstartovalo, Alliance už vydává certifikace
Wi-Fi Alliance od včerejšího dne začala firmám udělovat certifikace pro rozhraní Wi-Fi 6, které slibuje až trojnásobnou propustnost oproti Wi-Fi 5, které známe ještě spíše jako 802.11ac. Očekávat tak můžeme novou vlnu síťových produktů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář