Watch Dogs Legion: budeme hrát za kohokoliv?

Watch Dogs Legion: budeme hrát za kohokoliv?
, , aktualita
Už tak dost nabitý program herní show E3 bude obohacen ještě o prezentaci dalšího titulu z řady Watch Dogs, který dostal označení Legion. A jak je jasné z ikonky, odehrávat se bude v Londýně, protože kde jinde najdeme tolik kamer?
K oblíbeným
reklama
Watch Dogs Legion se tak představí na E3 naplánované na 11. až 14. červen. My se dočkáme především podrobnějšího představení karet AMD Navi, dále toho, co NVIDIA připravuje pod heslem SUPER a pak ještě celé řady herních novinek. V případě Ubisoftu to budou tituly či novinky pro hry jako Steep, For Honor, Trials, Assassin's Creed Odyssey, Ghost Recon Breakpoint, The Division 2 a nyní se nám tedy i potvrdilo, že mezi čtyři nové AAA tituly patří také nový díl Watch Dogs Legion. 
 
 
Ubisoft celkově slibuje větší show než obvykle, která se bude týkat mnoha her a vedle nich tu bude i soubojové kolečko v Rainbow Six Siege s celebritami. Ale co noví Watch Dogs? 
 
O těch se zatím v podstatě nic neví a není jasné ani to, jak velký prostor tato hra dostane, takže ani není možné odhadnout, v jakém stádiu vývoje se nachází. Ubisoft pouze veřejnil heslo God Save the NPCs v narážce na anglickou hymnu a zdánlivě i téma her pro jednoho hráče, ale tak tomu úplně není. K tomu byl zveřejněn také krátký 10sekundový klip, ale ten nestojí ani za řeč. 
 
Naštěstí tu jsou ale i jiné zdroje, jako záznam, který se objevil na stránkách Amazonu UK. Ten neobsahoval žádné obrázky či screenshoty, ale neméně zajímavý základní popis hry a jejího zasazení. Budeme se pohybovat v dystopickém světě blízké budoucnosti, v němž už Velká Británie vystoupila z Evropské unie a začaly ji měnit nové technologie s novým směrem politiky. 
 
 
A co ono heslo God Save the NPCs? Mohli bychom si myslet, že jde prostě jen o snahu Ubisoftu poukázat na to, že nezapomíná na hry pro jednoho hráče, které jsou plné právě NPC postav. Nicméně dle Kotaku půjde o něco jiného, a sice o možnost hrát za kohokoliv, koho v otevřeném herním světě potkáme. Každý bude mít vlastní plnou sadu animací a namluvených replik, což by pak vysvětlovalo i slovo Legion v názvu. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Facebook představuje svou kryptoměnu Libra Facebook představuje svou kryptoměnu Libra
Už dlouhou dobu se spekulovalo nad tím, že sociální síť Facebook chystá svou vlastní kryptoměnu a dnes to bylo i oficiálně potvrzeno. Založena byla finanční divize Calibra a virtuální měna ponese název Libra.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro Domino's Pizza začne v Houstonu využívat autonomní vozítka Nuro
Autonomní vozítka se objevují v mnoha různých kategoriích dopravy, jednou z nich je i doručování zboží zákazníkům. V Houstonu to takto už brzy rozjede Domino's Pizza s vozítky od společnosti Nuro.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper BenQ uvádí monitory GL2480 a GL2780 s režimem ePaper
Společnost BenQ uvedla na trh dva nové monitory GL2480 a GL2780, které dostávají zajímavý režim ePaper. Monitor by tak měl nabídnout pohodlné čtení a zobrazení velmi podobné elektronickému papíru na elektronických čtečkách knih.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei Intel a Qualcomm lobují proti banu na Huawei
Ban na společnost Huawei, který uvalila administrativa Donalda Trumpa, může poškodit nejen tuto čínskou společnost, ale do značné míry poškodit i americké firmy. Proti banu tak už lobuje Intel, Qualcomm nebo Xilinx.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů