www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Windows 10 May 2020 Update není bezchybný: Microsoft zveřejnil seznam chyb

Windows 10 May 2020 Update není bezchybný: Microsoft zveřejnil seznam chyb
, , aktualita
Jak je tomu zvykem u komplexních systémů, jako je Windows 10, vždy se najdou kombinace SW a HW, které spolu moc dobře nefungují. Microsoft proto zveřejnil seznam známých chyb nové aktualizace, o kterých už ví.
K oblíbeným
reklama
Microsoft před pár dny uvolnil aktualizaci May 2020 Update (verze 2004) pro svůj operační systém Windows 10. Nasazuje jej tentokrát opatrně a aktualizace je tak dobrovolná a ještě ne pro každého. Přesto tu máme několik známých chyb, se kterými je nutno počítat. Nefunguje např variabilní obnovovací frekvence (VRR) na GPU od Intelu ve hrách s DirectX 9. Dalším problémem je to, že s některými ovladači pro Bluetooth od Realteku není možné připojit více než jedno zařízení s tímto rozhraním.
 
Microsoft Windows 10 logo
 
Potíže jsou také u aktualizace PC, které mají audio ovladače Conexant ISST. Někdy to může skončit i modrou smrtí, což pak platí i o ovladače od Synaptics. Některé doky s Thunderboltem mohou vykazovat chyby při připojování i odpojování. Nový Windows si také moc nerozumí se staršími ovladači karet Nvidia (starší než 358.00). Pak je tu ještě několik dalších chybek, které najdete na stránkách Microsoftu. Společnost je už řeší se svými partnery a předpokládá se oprava chyb v dalších aktualizacích samotného operačního systému nebo nových ovladačích zařízení.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
AMD uvádí na trh tři nové procesory Ryzen 3000 XT AMD uvádí na trh tři nové procesory Ryzen 3000 XT
Společnost AMD si pro dnešek dle očekávání připravila nové procesory Ryzen 3000 s označením XT, které se zařadí po bok starších modelů Matisse. Jde konkrétně o Ryzen 9 3900XT, Ryzen 7 3800XT a Ryzen 5 3600XT.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI ohlásilo nový 23,8" profesionální monitor PRO MP241 MSI ohlásilo nový 23,8" profesionální monitor PRO MP241
Společnost MSI uvádí na trh nový profesionální monitor PRO MP241. Ten je určen např. pro programátory, webové designéry a podobné profese. Počítejte s 23,8" úhlopříčkou IPS displeje, jehož rozlišení je tradiční Full HD.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Shadow Warrior 3 ohlášen, přijde příští rok Shadow Warrior 3 ohlášen, přijde příští rok
Vydavatel Devolver Digital a vývojářské studio Flying Wild Hog představují další díl do série Shadow Warrior, která odstartovala už v roce 1997 a po necelých dvou dekádách se dočkala pokračování. Na to třetí tak dlouho čekat nemusíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
AMD Ryzen 7 4700G přetaktován na 4,75 GHz se standardním chlazením AMD Ryzen 7 4700G přetaktován na 4,75 GHz se standardním chlazením
Nová desktopová APU Renoir od AMD mohou být velice zajímavá i v roli prostých procesorů, což ukazuje jejich výkon na základních taktech, ale i možnosti přetaktování. Ostatně 8 jader Zen 2 na 4,75 GHz nebude k zahození.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Samsung hlásí objev a-BN, velice důležitého dielektrika pro budoucí čipy Samsung hlásí objev a-BN, velice důležitého dielektrika pro budoucí čipy
Společnost Samsung hlásí, že se výzkumníkům v Samsung Advanced Institute of Technology (SAIT) ve spolupráci s dalšími institucemi povedlo najít nové velice zajímavé dielektrikum, které pomůže v dalším zmenšování počítačových čipů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek