www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Windows 10 Update KB4482887 silně škrtí výkon v některých hrách

Windows 10 Update KB4482887 silně škrtí výkon v některých hrách
, , aktualita
Zrovna včera jsme řešili aktualizaci KB4482887 pro systémy Windows 10, která má řešit výkonnostní dopad oprav pro Spectre. Ty má pomocí Retpoline srazit na zanedbatelné minimum. Ve skutečnosti ale může mít i velice neblahý dopad na výkon. 
K oblíbeným
reklama
Windows 10 Update KB4482887 tak měl nabídnout i vyšší výkon minimalizací dopadů oprav pro Spectre, ale ve skutečnosti mnohým uživatelům výkon sebral, a to v počítačových hrách. V tomto případě přitom nezáleží na tom, zda je náš počítač založen na hardwaru AMD, Intelu a NVIDIE. Jde spíše o to v jakých hrách se problém projeví. 
 
 
Samotný Microsoft už dal vědět, že v některých hrách jako Destiny 2 se uživatelé mohou dočkat jednak celkové degradace výkonu a vedle toho i citelně zvýšeného zpoždění na vstupu (input lag), takže takové hraní pak nemá cenu. Microsoft dle vlastních slov pracuje na nápravě a chce poskytnout opravnou aktualizaci. Kdy, toť otázka. 
 
Prozatím se doporučuje novou aktualizaci prostě odinstalovat. Stačí využít příslušnou funkci v centru aktualizací, kde se podíváme na historii a vybereme si možnost odinstalování aktualizací. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Navi mají mít 8 Shader Enginů, bude více ROP či výkonnější geometrie? Navi mají mít 8 Shader Enginů, bude více ROP či výkonnější geometrie?
Jak bude vylepšena architektura grafických čipů Navi, to je stále záhada. Proslýchalo se, že toto vylepšení bylo to poslední, na čem Raja Koduri pracoval před svým odchodem k Intelu a nyní se rýsuje jedna možnost.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Windows 10 May 2019 jsou tu Windows 10 May 2019 jsou tu
Microsoft ohlásil, že Windows 10 ve verzi May 2019 Update jsou oficiálně k dispozici, takže i sám je začal rozšiřovat na první počítače prostřednictvím Windows Update. A jako obvykle máme možnost na nic nečekat a rovnou nový systém instalovat.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Mozilla vydává Firefox 67, zrychluje a zvyšuje soukromí Mozilla vydává Firefox 67, zrychluje a zvyšuje soukromí
Nová verze internetového prohlížeče Mozilla Firefox 67 přináší opět několik zajímavých vylepšení. Vývojáři slibují další navýšení rychlosti a menší paměťovou náročnost, slibují také zvýšení soukromí a boj proti těžbě kryptoměn.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Doporučené PC sestavy: květen 2019 Doporučené PC sestavy: květen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek52 komentářů
Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent Elon Musk varuje před bankrotem, Tesla prověří každý cent
Poslední finanční výsledky automobilky Tesla nebyly vůbec pozitivní. Elon Musk to tak nehodlá nechat a nechal se slyšet, že od nynějška se bude kontrolovat každý utracený cent, aby se náklady snížily na naprosté minimum.
Včera, aktualita, Milan Šurkala