www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Windows 10 Update KB4482887 silně škrtí výkon v některých hrách

Windows 10 Update KB4482887 silně škrtí výkon v některých hrách
, , aktualita
Zrovna včera jsme řešili aktualizaci KB4482887 pro systémy Windows 10, která má řešit výkonnostní dopad oprav pro Spectre. Ty má pomocí Retpoline srazit na zanedbatelné minimum. Ve skutečnosti ale může mít i velice neblahý dopad na výkon. 
K oblíbeným
reklama
Windows 10 Update KB4482887 tak měl nabídnout i vyšší výkon minimalizací dopadů oprav pro Spectre, ale ve skutečnosti mnohým uživatelům výkon sebral, a to v počítačových hrách. V tomto případě přitom nezáleží na tom, zda je náš počítač založen na hardwaru AMD, Intelu a NVIDIE. Jde spíše o to v jakých hrách se problém projeví. 
 
 
Samotný Microsoft už dal vědět, že v některých hrách jako Destiny 2 se uživatelé mohou dočkat jednak celkové degradace výkonu a vedle toho i citelně zvýšeného zpoždění na vstupu (input lag), takže takové hraní pak nemá cenu. Microsoft dle vlastních slov pracuje na nápravě a chce poskytnout opravnou aktualizaci. Kdy, toť otázka. 
 
Prozatím se doporučuje novou aktualizaci prostě odinstalovat. Stačí využít příslušnou funkci v centru aktualizací, kde se podíváme na historii a vybereme si možnost odinstalování aktualizací. 
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower Autonomní loď MAS sama překoná Atlantik, oslaví 400 let lodi Mayflower
Po 400 letech od slavného vyplutí lodě Mayflower s osadníky z anglického Plymouthu do toho amerického vypluje loď Mayflower Autonomous Ship (MAS) na stejnou trasu. Bude ale plně autonomní a prozkoumá problematiku plastů v oceánech.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10 Microsoft vyzývá uživatele Windows 7 Pro k přechodu na W10
Konec podpory Windows 7 se blíží a Microsoft tak začne vyzývat uživatele Windows 7 Pro k přechodu na novější operační systém Windows 10 Pro. Už brzy se tak začne v systému zobrazovat okno s výzvou.
Včera, aktualita, Milan Šurkala12 komentářů
Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící Zuckerberg nechce cenzurovat politické reklamy, i kdyby byly zavádějící
Mark Zuckerberg se v jedné z jeho přednášek vyjádřil, že nepovažuje za správné kontrolovat závadnost politických reklam a na Facebooku tak bude všechno možné. Tedy i reklamy se zavádějícím obsahem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2 Trailer ukazuje detaily PC verze Red Dead Redemption 2
Na závěr pracovního týdne si můžeme zaslintat nad PC verzí hry Red Dead Redemption 2. Ta byla vylepšena i z grafického hlediska právě s ohledem na možnosti a výkon moderních osobních počítačů. A je to vidět.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon? Ray tracing ve World of Tanks: jak funguje a jaký má vliv na výkon?
Autoři hry World of Tanks se nedávno pochlubili tím, že do své hry implementovali ray tracing, který bude moci pracovat pod DirectX 11 a nebude potřebovat žádný zvláštní hardware, čili GeForce RTX. Jak to funguje? 
Včera, recenze, Jan Vítek5 komentářů