Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware

Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
, , aktualita
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
K oblíbeným
reklama
Wolfenstein: Youngblood je připravován na 26. července, takže už na příští pátek a poprvé se v něm budou doplňovat Jess a Soph Blazkowiczovy, které se vydají do Paříže najít svého pohřešovaného tatínka. Ostatně ten už tou dobou musí být unavený stařec, když jsme jej naposledy zastihli v době, kdy se jeho dvojčata ještě nevyklubala z krví nacistů zkropeného břicha své matky. A už v té době měl za sebou život na vozíku a později jej potkala i menší nepříjemnost, když byl popraven useknutím hlavy. Ale i z toho se tento kabrňák dostal, samozřejmě s přispěním svých přátel. 
 
 
Štafetu ale nyní už přebírá nová krev a my se můžeme podívat, co ta bude potřebovat za železo. V případě minimální konfigurace to bude AMD FX-8350, Ryzen 5 1400 nebo Intel Core i5-3570, čili čtyřjádrový procesor. FX-8000 jsou sice oficiálně osmijádrové, ale všichni dobře ví, jak na tom jsou, zvláště při porovnání s moderními CPU. A krom toho mají stejně jen čtyři matematické koprocesory. Dále to je v minimální konfiguraci 8 GB paměti RAM a GPU úrovně GeForce GTX 770.
 
Pro všechny pak platí nutnost využít 64bitovou verzi systémů Windows 7, 8.1 nebo 10 a pak tu máme doporučenou konfiguraci. Ta zahrnuje Ryzen 5 1600X nebo Core i7-4770, 16 GB RAM a kartu úrovně GeForce GTX 1060, takže z tábora AMD by to mohl být Radeon RX 580 či 590. 
  
 
Wolfenstein: Youngblood ale bude také podporovat technologie NVIDIA RTX, takže ve specifikacích se objevuje také karta GeForce RTX 2060. Víc informací o výkonu s RTX se ale zatím nedozvíme. 
 
Wolfenstein: Youngblood od Machine Games/Arkane Studios si budeme moci užít sami stejně jako předchozí tituly, ovšem vedle toho i v kooperaci s dalším hráčem. Bethesda přichystala i zajímavou nabídku, a sice tu, že hru si může pořídit jen jeden, který k ní přizve svého kamaráda a ten si už zahraje v kooperaci zdarma. Cena základní verze je přitom jen 30 eur a o deset více stojí Deluxe 
 
Zdroj: Steam


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
Včera, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta? Zasáhla Jupiter v jeho mladých letech obrovská protoplaneta?
Sonda Juno americké NASA odhalila další tajemství Jupiteru, a to konkrétně to, že nemá ostře ohraničený povrch jádra. To přineslo teorie spekulující o tom, jak k němu tato planeta mohla přijít. Máme tu tak další teorii o srážce v mladé Sluneční soustavě.
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD Gold S31: SK Hynix se pustil do výroby spotřebitelských SSD
Jeden z největších světových výrobců pamětí na světě, společnost SK Hynix, se rozhodl začít vyrábět SSD pro běžné spotřebitele. Představuje tak modely Gold S31, které jsou zatím pouze začátek toho, co bude následovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář