Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware

Wolfenstein: Youngblood a nároky na PC hardware
, , aktualita
Už to nebude trvat dlouho a hráči se budou moci vžít do kůže Blazkowiczových dvojčat, která budou v Paříži hledat po svém otci a půjdou přitom přes hromady mrtvol nacistů. Nyní už tak víme, co k tomu bude v PC verzi zapotřebí za hardware.
K oblíbeným
reklama
Wolfenstein: Youngblood je připravován na 26. července, takže už na příští pátek a poprvé se v něm budou doplňovat Jess a Soph Blazkowiczovy, které se vydají do Paříže najít svého pohřešovaného tatínka. Ostatně ten už tou dobou musí být unavený stařec, když jsme jej naposledy zastihli v době, kdy se jeho dvojčata ještě nevyklubala z krví nacistů zkropeného břicha své matky. A už v té době měl za sebou život na vozíku a později jej potkala i menší nepříjemnost, když byl popraven useknutím hlavy. Ale i z toho se tento kabrňák dostal, samozřejmě s přispěním svých přátel. 
 
 
Štafetu ale nyní už přebírá nová krev a my se můžeme podívat, co ta bude potřebovat za železo. V případě minimální konfigurace to bude AMD FX-8350, Ryzen 5 1400 nebo Intel Core i5-3570, čili čtyřjádrový procesor. FX-8000 jsou sice oficiálně osmijádrové, ale všichni dobře ví, jak na tom jsou, zvláště při porovnání s moderními CPU. A krom toho mají stejně jen čtyři matematické koprocesory. Dále to je v minimální konfiguraci 8 GB paměti RAM a GPU úrovně GeForce GTX 770.
 
Pro všechny pak platí nutnost využít 64bitovou verzi systémů Windows 7, 8.1 nebo 10 a pak tu máme doporučenou konfiguraci. Ta zahrnuje Ryzen 5 1600X nebo Core i7-4770, 16 GB RAM a kartu úrovně GeForce GTX 1060, takže z tábora AMD by to mohl být Radeon RX 580 či 590. 
  
 
Wolfenstein: Youngblood ale bude také podporovat technologie NVIDIA RTX, takže ve specifikacích se objevuje také karta GeForce RTX 2060. Víc informací o výkonu s RTX se ale zatím nedozvíme. 
 
Wolfenstein: Youngblood od Machine Games/Arkane Studios si budeme moci užít sami stejně jako předchozí tituly, ovšem vedle toho i v kooperaci s dalším hráčem. Bethesda přichystala i zajímavou nabídku, a sice tu, že hru si může pořídit jen jeden, který k ní přizve svého kamaráda a ten si už zahraje v kooperaci zdarma. Cena základní verze je přitom jen 30 eur a o deset více stojí Deluxe 
 
Zdroj: Steam


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021 AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021
AMD dle nejnovějších zpráv rozhodně nechce na nic čekat a hodlá v roce 2021 vypustit na trh procesory s architekturou Zen 4, které už budou založeny na 5nm procesu. O takovém záměru jsme nicméně už věděli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů