www.svethardware.cz
>
>
>
>

Xbox One dostává podporu 120Hz frekvence

Xbox One dostává podporu 120Hz frekvence
, , aktualita
Microsoft updatuje své herní konzole řady Xbox One a po příchodu FreeSync a nativního rozlišení 1440p je tu další významný upgrade. Nyní je to podpora zvýšené snímkovací frekvence až na 120 Hz.
K oblíbeným
reklama
Herní konzole Microsoft Xbox One se dále vyvíjí a v nejnovějším updatu přichází podpora 120Hz zobrazovací frekvence. Připomeňme, že v březnu přišla podpora 1440p rozlišení a variabilní snímkovací frekvence pomocí technologie AMD FreeSync pro Xbox One X a One S. Zapomeňte však na to, že byste využili nejvyšší rozlišení 4K a těchto 120 Hz současně. Dnešním standardem je HDMI 2.0 a ten něco takového nezvládne.
 
Xbox One X
 
4K při 120 Hz bude umět až HDMI 2.1, což ale budou mít první zařízení patrně až v průběhu roku 2019. Pokud si tedy chcete užít nadmíru plynulých 120 Hz, budete se muset spokojit maximálně s rozlišením 1440p (nebylo však zveřejněno, které všechny Xbox One modely toto budou umět). 
 
Dalšími vylepšeními poslední aktualizace je možnost lépe shlukovat aplikace do skupin, videoklipy lze zkracovat přímo v Guide aplikaci, rozšířilo se také Family Settings o zobrazení detailů (pro jednodušší přehled aplikací s upravenými nastaveními), je tu také denní a noční režim a několik dalších vylepšení.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů