www.svethardware.cz
>
>
>
>

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení
, , aktualita
Připravovaný Xbox bez optické mechaniky by měl být představen příští týden. Zásluhou německého zdroje ovšem známe některé detaily, jako je prodejní cena, datum uvedení na trh nebo vzhled prodejního balení, v několikadenním předstihu.
K oblíbeným
reklama
Není žádným tajemstvím, že Microsoft připravuje Xbox One S All Digital. Tato speciální verze herní konzole bude spoléhat výhradně na digitální kopie her, proto výrobce může vynechat mechaniku pro čtení optických disků. A příznivě se to podle spekulací mělo projevit především na ceně. Nejčerstvější detaily o nové variantě přinesl německý web Winfuture.de, který se v minulosti ukázal jako poměrně spolehlivý zdroj informací třeba o nepředstavených smartphonech. I v případě nového Xboxu bychom raději měli být opatrní, ale informace jsou poměrně obsáhlé a vypadají důvěryhodně. Na obrázcích můžeme vidět nejen případné prodejní balení, ale také údajnou podobu Xbox One S All Digital.
 
 
Zdá se, že k žádným výraznějším designovým změnám nedojde. Nová edice se vlastně nijak neliší od aktuálního Xboxu One S, pouze postrádá otvor pro vložení optického disku. To znamená, že se nezmění ani fyzické rozměry zařízení. Parametry by se neměly lišit od běžného Xboxu One S, samozřejmostí proto bude podpora her ve 4K HDR kvalitě nebo 1TB HDD, který umožní instalaci her. Předinstalovány by měly být tři tituly, konkrétně Minecraft, Sea Of Thieves a Forza Horizon 3. Další hry si uživatel stáhne z Microsoft Store nebo využije předplatné Game Pass, které za pevný měsíční poplatek nabídne přístup ke stále se rozrůstající databázi her.
 
 
Konzole bude údajně nabízena v bílé barvě a v základním balení se bude nacházet jeden herní ovladač Xbox One Wireless Controller. K oficiálnímu představení Xbox One S All Digital by mělo dojít už v úterý 16. dubna, na pulty evropských obchodů se potom nejspíš dostane 7. května. Předpokládaná cena činí 230 eur, v přepočtu necelých 5 900 Kč. To je jen o stokorunu méně, než za kolik nabízí velké české e-shopy běžný Xbox One S vybavený 1TB diskem, některé méně známé obchody jsou potom ještě levnější. Při tak nepatrném rozdílu by nejspíš Microsoft nepřesvědčil mnoho zákazníků k pořízení plně digitální verze své herní konzole.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka Razer uvádí své první chytré brýle Anzu. Nahradí sluchátka
Razer Anzu jsou chytré brýle v nenápadném designu, které po spárování se smartphonem umožňují hlavně poslech hudby nebo telefonování. Fungují také jako sluneční brýle, i když čočky lze vyměnit za dioptrické.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu AOC uvádí novou řadu monitorů V4: atraktivní design za rozumnou cenu
Na trh příští měsíc vstoupí čtveřice monitorů od AOC z nové řady V4: U27V4EA, Q32V4, Q27V4EA3 a Q24V4EA. Nabízí modely s rozlišením QHD či UHD a úhlopříčkami od 23,8" do 31,5". Zaujmout by mohly hlavně zákazníky zaměřené na design a cenu.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik2 komentáře
Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi Upcycling v praxi: baterky z koloběžek Lime skončí v reproduktorech Gomi
Doprava přechází na elektřinu a s tím se také objevují otázky, co s akumulátory, které už dosloužily. V případě elektrických koloběžek Lime je jednou z možností upcycling. Svůj druhý život mají najít v Bluetooth reproduktorech Gomi.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti Samsung dosáhl rekordních 5,23 Gbps na 5G síti
Společnosti Samsung se povedlo překonat rekord v přenosové rychlosti na 5G síti. Konkrétně jde o přenos na jedno zařízení, kdy bylo dosaženo 5,23 Gbps. Navíc šlo o běžně dostupný telefon na trhu.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí JWST prošel 17denními finálními funkčními testy, říjnový start stále platí
Čím více se blíží říjnový termín startu James Webb Space Telescope (JWST), tím pravděpodobnější je, že už nenastane žádné další zdržení. Nyní navíc přichází dobrá zpráva, a sice potvrzení o dokončení finálních funkčních testů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů