www.svethardware.cz
>
>
>
>

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení
, , aktualita
Připravovaný Xbox bez optické mechaniky by měl být představen příští týden. Zásluhou německého zdroje ovšem známe některé detaily, jako je prodejní cena, datum uvedení na trh nebo vzhled prodejního balení, v několikadenním předstihu.
K oblíbeným
reklama
Není žádným tajemstvím, že Microsoft připravuje Xbox One S All Digital. Tato speciální verze herní konzole bude spoléhat výhradně na digitální kopie her, proto výrobce může vynechat mechaniku pro čtení optických disků. A příznivě se to podle spekulací mělo projevit především na ceně. Nejčerstvější detaily o nové variantě přinesl německý web Winfuture.de, který se v minulosti ukázal jako poměrně spolehlivý zdroj informací třeba o nepředstavených smartphonech. I v případě nového Xboxu bychom raději měli být opatrní, ale informace jsou poměrně obsáhlé a vypadají důvěryhodně. Na obrázcích můžeme vidět nejen případné prodejní balení, ale také údajnou podobu Xbox One S All Digital.
 
 
Zdá se, že k žádným výraznějším designovým změnám nedojde. Nová edice se vlastně nijak neliší od aktuálního Xboxu One S, pouze postrádá otvor pro vložení optického disku. To znamená, že se nezmění ani fyzické rozměry zařízení. Parametry by se neměly lišit od běžného Xboxu One S, samozřejmostí proto bude podpora her ve 4K HDR kvalitě nebo 1TB HDD, který umožní instalaci her. Předinstalovány by měly být tři tituly, konkrétně Minecraft, Sea Of Thieves a Forza Horizon 3. Další hry si uživatel stáhne z Microsoft Store nebo využije předplatné Game Pass, které za pevný měsíční poplatek nabídne přístup ke stále se rozrůstající databázi her.
 
 
Konzole bude údajně nabízena v bílé barvě a v základním balení se bude nacházet jeden herní ovladač Xbox One Wireless Controller. K oficiálnímu představení Xbox One S All Digital by mělo dojít už v úterý 16. dubna, na pulty evropských obchodů se potom nejspíš dostane 7. května. Předpokládaná cena činí 230 eur, v přepočtu necelých 5 900 Kč. To je jen o stokorunu méně, než za kolik nabízí velké české e-shopy běžný Xbox One S vybavený 1TB diskem, některé méně známé obchody jsou potom ještě levnější. Při tak nepatrném rozdílu by nejspíš Microsoft nepřesvědčil mnoho zákazníků k pořízení plně digitální verze své herní konzole.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí? Radeony RX 5500 XT se objevily v obchodě, jaké jsou a kolik stojí?
AMD Radeon RX 5500 XT by se měly už brzy dostat do prodeje či alespoň oficiálního předprodeje, přičemž ten neoficiální už v podstatě začal. Můžeme se tak podívat na úvodní nabídku i ceny. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army HIS přichází s Radeony RX 5700 XT Pink a Blue Army
Společnost HIS v posledních letech u nás v podstatě zmizela z trhu. Přesto produkuje grafické karty i nadále a přichází s novými modely AMD Radeon RX 5700 XT Pink a Blue Army. Netradiční zbarvení plně odpovídá názvu karet.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021 AMD Zen 4 na 5nm procesu dle China Times přijdou na začátku 2021
AMD dle nejnovějších zpráv rozhodně nechce na nic čekat a hodlá v roce 2021 vypustit na trh procesory s architekturou Zen 4, které už budou založeny na 5nm procesu. O takovém záměru jsme nicméně už věděli. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů
Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru Sonda Parker objevila zdroj slunečního větru
NASA konečně zveřejnila data z prvních dvou průletů sondy Parker Solar Probe kolem Slunce, respektive skrz jeho korónu. Tyto výsledky se už dostaly do několika studií a ukazují na místo vzniku slunečního větru. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích Z Firefoxu zmizela rozšíření Avast a AVG, sbírají příliš mnoho dat o uživatelích
Mozilla se rozhodla stáhnout z nabídky pro webový prohlížeč Firefox rozšíření Avast a AVG. Důvodem je to, že množství a rozmanitost dat, které tato rozšíření sbírala, šlo daleko za hranice tolerance. Doplněno o vyjádření Avastu.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů