www.svethardware.cz
>
>
>
>

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení
, , aktualita
Připravovaný Xbox bez optické mechaniky by měl být představen příští týden. Zásluhou německého zdroje ovšem známe některé detaily, jako je prodejní cena, datum uvedení na trh nebo vzhled prodejního balení, v několikadenním předstihu.
K oblíbeným
reklama
Není žádným tajemstvím, že Microsoft připravuje Xbox One S All Digital. Tato speciální verze herní konzole bude spoléhat výhradně na digitální kopie her, proto výrobce může vynechat mechaniku pro čtení optických disků. A příznivě se to podle spekulací mělo projevit především na ceně. Nejčerstvější detaily o nové variantě přinesl německý web Winfuture.de, který se v minulosti ukázal jako poměrně spolehlivý zdroj informací třeba o nepředstavených smartphonech. I v případě nového Xboxu bychom raději měli být opatrní, ale informace jsou poměrně obsáhlé a vypadají důvěryhodně. Na obrázcích můžeme vidět nejen případné prodejní balení, ale také údajnou podobu Xbox One S All Digital.
 
 
Zdá se, že k žádným výraznějším designovým změnám nedojde. Nová edice se vlastně nijak neliší od aktuálního Xboxu One S, pouze postrádá otvor pro vložení optického disku. To znamená, že se nezmění ani fyzické rozměry zařízení. Parametry by se neměly lišit od běžného Xboxu One S, samozřejmostí proto bude podpora her ve 4K HDR kvalitě nebo 1TB HDD, který umožní instalaci her. Předinstalovány by měly být tři tituly, konkrétně Minecraft, Sea Of Thieves a Forza Horizon 3. Další hry si uživatel stáhne z Microsoft Store nebo využije předplatné Game Pass, které za pevný měsíční poplatek nabídne přístup ke stále se rozrůstající databázi her.
 
 
Konzole bude údajně nabízena v bílé barvě a v základním balení se bude nacházet jeden herní ovladač Xbox One Wireless Controller. K oficiálnímu představení Xbox One S All Digital by mělo dojít už v úterý 16. dubna, na pulty evropských obchodů se potom nejspíš dostane 7. května. Předpokládaná cena činí 230 eur, v přepočtu necelých 5 900 Kč. To je jen o stokorunu méně, než za kolik nabízí velké české e-shopy běžný Xbox One S vybavený 1TB diskem, některé méně známé obchody jsou potom ještě levnější. Při tak nepatrném rozdílu by nejspíš Microsoft nepřesvědčil mnoho zákazníků k pořízení plně digitální verze své herní konzole.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru Miliony PC ohroženy chybou v diagnostickém softwaru
Miliony počítačů známých značek, jako je např. Dell, mohou být hackery napadeny kvůli chybě v diagnostickém softwaru dodávaném třetí stranou. Jde o aplikace postavené na programu PC-Doctor Toolbox.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android Bill Gates lituje, že Microsoft neudělal něco jako Android
V rozhovoru pro Village Global se Bill Gates rozhovořil i o svých největších chybách, které ve světě IT provedl. Jednou z těch největších je fakt, že Microsoft nikdy nevytvořil něco jako operační systém Android.
Včera, aktualita, Milan Šurkala4 komentáře
Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele Japonský robot udržuje rýžová pole bez plevele
S rozmachem robotiky přicházejí různí pomocníci třeba i do oblasti zemědělství. Inženýr z Japonska se například nechal inspirovat kachnami a vytvořil malého robota, který slouží k opečovávání rýžových políček.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope Blazar jako další možný cíl pro celosvětový Event Horizon Telescope
Event Horizon Telescope dokázal přinést vůbec první snímek supermasivní černé díry, respektive jejího bezprostředního ještě pozorovatelného okolí. Nyní se hledá další cíl pro tento virtuální teleskop skládající se ze zařízení umístěných po celém světě.
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA Čínský serverový podnik s účastí AMD se dostal na černou listinu USA
Nedávno jsme zjistili, že firma AMD dává ruce pryč od čínského podniku se společnou majetkovou účastí, který mohl v posledních letech vyrábět procesory x86 architektury Zen. Nyní je už jasné, že takový krok byl nevyhnutelný.
Včera, aktualita, Jan Vítek