www.svethardware.cz
>
>
>
>

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení

Xbox One S All Digital prozrazuje svůj design, cenu a datum uvedení
, , aktualita
Připravovaný Xbox bez optické mechaniky by měl být představen příští týden. Zásluhou německého zdroje ovšem známe některé detaily, jako je prodejní cena, datum uvedení na trh nebo vzhled prodejního balení, v několikadenním předstihu.
K oblíbeným
reklama
Není žádným tajemstvím, že Microsoft připravuje Xbox One S All Digital. Tato speciální verze herní konzole bude spoléhat výhradně na digitální kopie her, proto výrobce může vynechat mechaniku pro čtení optických disků. A příznivě se to podle spekulací mělo projevit především na ceně. Nejčerstvější detaily o nové variantě přinesl německý web Winfuture.de, který se v minulosti ukázal jako poměrně spolehlivý zdroj informací třeba o nepředstavených smartphonech. I v případě nového Xboxu bychom raději měli být opatrní, ale informace jsou poměrně obsáhlé a vypadají důvěryhodně. Na obrázcích můžeme vidět nejen případné prodejní balení, ale také údajnou podobu Xbox One S All Digital.
 
 
Zdá se, že k žádným výraznějším designovým změnám nedojde. Nová edice se vlastně nijak neliší od aktuálního Xboxu One S, pouze postrádá otvor pro vložení optického disku. To znamená, že se nezmění ani fyzické rozměry zařízení. Parametry by se neměly lišit od běžného Xboxu One S, samozřejmostí proto bude podpora her ve 4K HDR kvalitě nebo 1TB HDD, který umožní instalaci her. Předinstalovány by měly být tři tituly, konkrétně Minecraft, Sea Of Thieves a Forza Horizon 3. Další hry si uživatel stáhne z Microsoft Store nebo využije předplatné Game Pass, které za pevný měsíční poplatek nabídne přístup ke stále se rozrůstající databázi her.
 
 
Konzole bude údajně nabízena v bílé barvě a v základním balení se bude nacházet jeden herní ovladač Xbox One Wireless Controller. K oficiálnímu představení Xbox One S All Digital by mělo dojít už v úterý 16. dubna, na pulty evropských obchodů se potom nejspíš dostane 7. května. Předpokládaná cena činí 230 eur, v přepočtu necelých 5 900 Kč. To je jen o stokorunu méně, než za kolik nabízí velké české e-shopy běžný Xbox One S vybavený 1TB diskem, některé méně známé obchody jsou potom ještě levnější. Při tak nepatrném rozdílu by nejspíš Microsoft nepřesvědčil mnoho zákazníků k pořízení plně digitální verze své herní konzole.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková