XyM

Registrace: 6.2.2017
Komentářů: 56 (zobrazit)
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 8 (přehled)
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 5.6.2017 s hodnocením +9:
No to jasné, ale pokud tohle dokážou ­"obyčejné­" RYZENy, tak co potom Threadriper?! To se může Intel jít bodnout.
Znění komentáře ze dne 9.10.2018 s hodnocením +8:
Další rána pro AMD od Intelu, nezkušený uživatel který bude vybírat podle benchmarku tak asi nebude brát v potaz, že u AMD jeli RAMky na nižží takty a lepší časovaní než u Intelu... No vidím z teho doslova lavinu shitstoming na internetu kde se budou škrávat AMD fan boyz vs běžný Intelovský mainstream uživatel, který bude notně vyzdvyhovat tento graf... no je mi zle... už mě to k***a sere, jak Intel který má problém uspokojovat zákazníky jeho 3 roky starém 14nm procesu a ještě ktomu není schopný nějakou dobu začít s 10nm a, že mu není hamba dělat z RYZENů nějaké ořezávatka do kancl shitů... Jde vidět, že AMD v poslední době dost zatopilo a Intel schválně dělá takové pič***ky aby si namastil kapsu neboť průměrný člověk bude určitě věřit grafu od ­"dobré­" společnosti.. A pokud bych narazil a nějakého uživatele, který ví o PC tolik jako o svoji hygieně, a dám mu sežrat to, že to udělal nefér, budu sprostě odbyt a budu vypadat jak nějaký AMD fan boy a nebo, že beru informace z zaujatého webu vůči Intelu :D Ježíš márja Intele, intele :D

Nejméně přínosné komentáře

Znění komentáře ze dne 10.10.2017 s hodnocením -9:
Pokud bude Vega refresh > Navi, soupeřit s Pascalem hmmm. Takže tímhle tempem bude AMD každý rok soupeřit s dva roky starou architekturou ­(2018 model vs 2016­). To potom může rovnout AMD odprodat divizi Radeon a soutředit se jenom na CPU, kde má aspoň konkurece schopné výrobky.
Znění komentáře ze dne 9.1.2019 s hodnocením -6:
699USD, takže dopuručená cena tak to máme 21%+ DPH k ceně, a jsme kde... tam kde jsme byly, no a ještě má to stejné TDP jako předešlá Vega ­(Jde to vidět ve slidu­), je fajn, že je o 25% výkonejší ale nechem mít domá přímotop v PC a ještě mít k tomu přímý kabel z Temelínu. ­(Sám mám RX takže už nemám zájem mít další :­)­), a co se týče grafik od AMD už nezájem, koupím 2060 od Nvidie a mám vystaráno AMD si to u mě dost pos... :­) Jediné co se mi opradu líbilo bylo uvedení Zen 2, která byla fakt povedená, teď jenom specifikace a nezávyslé receneze. AM4 stále zůstavá což si od AMD velice cením, kde Intel musí obelhávat zakázníky ­(Z270 vs Z390 desky­), aby si musel namastit kapsy a mít stále 14nm, což je směrem k Intelu který udvál poslední dobou tredny atd. si myslím, že AMD jim vyfouklo nejem některé zakazníky ale taky velké korporace tudíž se zase bude skloňovat písmena AMD v rubrice ­"The world first 7nm x86 CPU­/GPU­" No a jinak jsme se asi moc nedozvěděli, vypadá to, že ty trunfy si nechají na později. Ale co vím, že Navi si nekoupím, opravdu nebudu čekat na to, až AMD uvede nějaké zobrazovadlo které bylo být konkurence schopné.

Oblíbené články

Mars 2020 si přiveze i malou helikoptéru, jak se bude navigovat?
25.3.2019: Až Mars 2020 odstartuje na cestu, poveze si s sebou i malého pomocníka v podobě...
Nové verze BIOSu odhalily další možnosti taktování a nastavení procesorů Ryzen 3000
22.3.2019: Díky novým verzím BIOSů pro existující základní desky s paticemi AM4 se...